Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másod állások (bevétel) vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másod állások (bevétel) vagy sok (minőségi??) együtt töltött idő( csóróság), kűlső szemmel hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Bő féléves kapcsolatban vagyok a párommal, egyelőre külön lakunk. Számomra az össze költözés életszínvonal csökkenéssel járna, számára emelkedéssel.

Kettő alkalmi másod állásom van, így benne vagyok 2 olyan csapatban akik ezeket a munkákat végzik. Érthetőbben mind a két helyen változó,hány emberre van szükség. Egyikben ahol 1-5fő kell naponta benne voltam a 15főből a top 3ban most top 10ben. Ennek oka sokszor mondtam nemet a felkérésre, másik csaptban az 50ből a top 15ben de csúszok lefelé.

Annó sokáig szingli voltam időm is volt céljaim is voltak, munkám se volt fárasztó(fiatalabb is voltam) csináltam.

Tavasszal összejöttem a párommal, röviden a pénzt szereti ha van, azért hogy a pénz keresés miatt nem érek rá azt nem annyira. Főleg ha valahol ott alvós a dolog.Viszont ő rosszúl keres(ez egy külön sztori) ,nem is várom el tőle hogy annyit tegyen anyagilag a kapcsolatba mint én, ne menjen külön munkákra,de a házban legyen rend és tisztaság,az is munka. Ő viszont elvárná ,hogy a benti munkából is vegyem ki a részem jobban. (Mivel 155cm magas és 3fokos fellépőn nem érzi magát konfortosan magas helyek takarítása rám marad) bár a ház körüli munkában apróbb szerelgetésekben meglepően ügyes, kinti munkák is az enyémek.



#házimunka #maszek #Anyagiegyenlőség #Együtttiöltöttidö
szept. 4. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed lehúz téged, az sok jóra nem fog vezetni.
szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a jellemzés olyan, mintha egy projektről beszélnél, nem egy emberről, akit szeretsz. Ha karrierista beállítottságú vagy, akkor nem biztos, hogy fogsz tudni működtetni egy párkapcsolatot, mert azt nem teszi az ember folyton minden téren ennyire mérlegre, hanem boldogan bele alkalmazkodik. /Persze nyilván mindketten/
szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Tavasszal összejöttem a párommal, röviden a pénzt szereti ha van, azért hogy a pénz keresés miatt nem érek rá azt nem annyira.


Szerintem őt hagyd meg arra, amire alkalmas (d-ugásra), ha meg élettársat szeretnél, keress egy magadhoz valót, aki szintén olyan erőbedobással dolgozik, hogy van anyagilag egy bázisa, ami megengedi, hogy ne rajtad élősködjön, és így a kevés időt, amitek van, azt tényleg minőségi módon tudjátok eltölteni. Ha meg hasonlóan gondolkodik, akkor a háztartási dolgokat is könnyen fogjátok kezelni (esetleg összedobtok egy takkerravalót, az sem ördögtől való, és nem a szabadidőtök megy rá). Egy ilyennel tényleg ki tudnátok egészíteni egymást.


Ezzel a mostani pároddal teljesen más az életstílusotok, a habitusotok, és ez később mégjobban ki fog jönni. Pénz legyen, a hajtásában nem vesz részt, de te se hajts, mert legyél sokat vele (mert ő ugye k...vára ráér). Minőségi programot, meg a létfenntartást meg majd a jóisten finanszírozza? Más lenne, ha tudntáok olyan kompormisszumot, hogy te hozod a pénzt, ő meg biztosítja az otthon melegét és kényelmét, és van élete, nem téged b..sztat, hogy 0-24-ben szórakoztasd.

szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2es!!! Én is elfetrengenék hetente minimum 1 napot a tv előtt vele, romantikusan vagy kirándulnék túráznék nyaralnék de miből??? Mint írtam nem várom el, hogy anyagilag bele tegyen annyit mint én. De ő indirekt módon elvárja hogy legyen pénz szabadidős tevékenységekre és direkt módon azt, hogy időm is legyen rá. Magyarúl menne ide oda kirándúlni enni bulizni.
szept. 4. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
4, értelek. A lényeg ugyanaz, nem passzoltok. Olyan pár való neked, aki hasonlóan szorgalmas, és együtt tolja veled a szekeret. Éretlen a párod.
szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Először is: 😂😂😂

Ezzel a nővel úgy tervezz, hogy most vagy fiatal, most dolgozz és ne mondj vissza miatta melót. Esetleg te fizeted az ő részét is, vagy nem értem, miért akar menni mindenhová, ha keveset keres. Hogy telik rá neki?

A másodmelós fizetést én gyűjteném külön számlán, ahhoz nem nyúlnék, az jó lesz majd önerőnek.

szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi már picit régebb óta együtt vagyunk. Nekünk az vált be, hogy ilyen meg olyan időszakok váltják egymàst. Amikor úgy látjuk, hogy kell a zseton, akkor megnyomjuk a munkát mind a ketten. Aztán eljön egy pont, amikor élvezzük a pénzt, amit megkerestünk, ilyenkor alacsonyabb fokozatra kapcsolunk a munkában.

Hosszú távon nem lehet 120%-ot kifacsarni magadból, mert megbetegszel. Viszont lézengeni sem lehet örökké, mert akkor kevés lesz a pénz.

Én azt javaslom, hogy találjatok ki egy közös célt és dolgozatok érte mind a ketten. Ha elértétek a célt, pihenjetek egy kicsit, élvezzétek a munkátok gyümölcsét. Aztán jöhet a következő cél.

Ha a barátnőd ebben nem partner, akkor sajnos nem marad más, csak a szakítás.

szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!