Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem segít semmiben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít semmiben a párom? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mikor összeköltöztünk megbeszéltük, hogy ő fizeti a lakást és a bevásárlást. Én pedig takarítok és főzök.

Természetesen, mindketten dolgozunk, én is sokszor fáradt vagyok.

Viszont bármire megkérem a párom, hogy fúrjon fel egy polcot és hasonló férfi feladatok, hetekig kell könyörögni. Inkább lefekszik videózni, játszani stb.

Ha más megkéri valamire, hogy intézzen el valamit neki, akkor egyből vagy pár nap után megteszi.



szept. 9. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Tojik rad, ennyire egyszeru. Azt rontottad el, hogyot valasztottad.
szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ja....hogy vele maradsz.
szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Cselédnek tekint (tulajdonképpen az is vagy), akinek nem kell megfelelni. Röviden ennyi.
szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz, hátha észhez tér, bár erre már nem sok esélyt látok.
szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy a legtöbbjük ilyen, valamint valóban: az első alkalommal nem kellett volna kiszolgálni minden földi jóval, mert megszokta 1000-el.

Olvasd el: Haas Anna: "A feleséged vagyok, nem a cseléded" c. könyvét, vannak benne pár jó taktikák. A határaid megszabása fontos lenne.

Üljetek le egy nap, írjátok össze, hogy ki mit tud tenni a békésebb élet reményében, ezt tegyétek ki a hűtőre, majd végezze mindenki a feladatát. Ha megteszi, akkor kis jutalommal dicsérd. Ha nem tesz semmit, akkor meg valahogy büntesd.

szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Bocs a kérdésért, de te akkor mit fizetsz? Mert ez se mindegy a történet szempontjából.
szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lakásfelújítás, háztartási kellékek, benzin. Ha közös programokat csinálunk, vagy nyaralni megyünk felét kifizetem. Ha nem engedi, akkor én hívom meg, ha enni megyünk stb.
szept. 9. 17:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ott kell hagyni. Tulajdonképpen semmit nem tesz hozzá ahhoz, ahogy egyedül él él, legfeljebb anyagilag jobb együtt, mint külön. Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e.
szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Élnél
szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Van, ahol minden napra jut egy férfi feladat, barkácsolj, szerelj, mindig-mindig kell valamit baszódni.
szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!