Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem segít semmiben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem segít semmiben a párom? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Mikor összeköltöztünk megbeszéltük, hogy ő fizeti a lakást és a bevásárlást. Én pedig takarítok és főzök.

Természetesen, mindketten dolgozunk, én is sokszor fáradt vagyok.

Viszont bármire megkérem a párom, hogy fúrjon fel egy polcot és hasonló férfi feladatok, hetekig kell könyörögni. Inkább lefekszik videózni, játszani stb.

Ha más megkéri valamire, hogy intézzen el valamit neki, akkor egyből vagy pár nap után megteszi.



szept. 9. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Biztos van ilyen. De miota egyutt lakunk 2 dolgot kertem ossz-vissz. Tobb honapja. Es azota se lett kesz.
szept. 9. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy mesterembert. Az majd megcsinálja
szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltad rosszul, hogy nem dobod ki az ilyen önző idiótákat.
szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki, sosem lesz jobb. Tapasztalat. Herékkel nem szabad együtt lenni!


Legalább szexuálisan kielegit téged? Ha ott sem, mégnagyobb a gaz..

szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%

Rossz a "megállapodás".


Ő fizeti a pecót meg a bevásárlást. Magyarán a lényeget.


Te meg megfőzöd amit ő fizetett ki... meg takaritasz. Nem degradalva ezeket, de nincs egyensúlyban a kettő....


Miért nem az van, hogy te fizeted a bevásárlást, ő a pecót...

Te főzöl, ő meg segít a takarításban, felrakja a polcot meg úgy en bloc úgy viselkedtek mint akik egymásért vannak... nem csak úgy egymás mellett....

szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15. És ha ő fizeti a lakást akkor herének kell lennie meg tuskónak? Nem látok összefüggést

:)

szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Pedig leírtam... nincs egyensúly.

Azt nem látom, hogy írtam volna hogy herének kell lenni.

szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!