Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszabb ideig nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig nálatok van a párotok főztök rá/vendégül látjátok minden téren? (Főleg párkapcsolatban élőket kérdezem)

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni, akkor 4-5 napot töltünk együtt. Eddig szinte mindegyiket nálam töltöttük kényelmi okokból (neki van kocsija így könnyebben eljön+én egyedül élek, ő pedig lakótársakkal+én orvosira járok (minden nap óráim vannak) ő pedig homeofficban dolgozik, tehát neki kb. mindegy hol van. Kezdetben alap volt, hogy vendégül látom, tehát gondoskodtam mindig ételről, főztem ebédet, én egyedül takarítottam, reggelente én ágyaztam be, mostam ha kellett stb. Ha kértem segített benne, pl.: elmentünk együtt kocsival bevásárolni, főzésben is volt, hogy segített stb. Tehát alapvetően házias férfi, de mostanában elég sok energiát kivesz belőlem az, hogy pl.: napközben én megoldom az evést valami kis hideg kajával, összevissza rohanok, de ilyenkor bennem van, hogy mégiscsak illene valami ebéddel készülnöm. Csakhogy nekem sincs valójában több időm, mint neki, ha nem órám van, tanulnom kellene. (De elég sok órám van.) Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki, és kérdezem mit enne: Hmm nem is tudja. Rákérdezek 20 perc múlva megint, ugyanez a válasz. (Én általában azt eszem ami épp van otthon, ritkán rendelek.) Akkor mondok valami ötletet, arra végül azt mondja jó, de akkor megint el kell menni boltba, megint meg kell csinálni stb. Tehát nekem kell végiggondolnom, meg előre terveznem, hogy ő majd mit eszik, ameddig én egyetemen vagyok, mert magától nem mondja, de azért mégicsak “elvárja”, hogy elé tegyek valamit. Egyébként tényleg egy nagyon dolgos ember, csak én alapból nem vagxok az a nagy “szakàcsnő”, de kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb.

tegnap 20:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Felnott ember te meg nem vafy az anyukája

Oldja meg ha főtt vacsorát szeretne

Nem kell kerdezgetni, nagyfiú

Ezekbe amúgy belead pénzt?

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem, úgy beszéltük meg, hogy ő ugye benzint és idejét adja, én meg az itt létet. De van, hogy pl.: elhív vacsorára és azt ő állja, illetve ha megyünk valamerre ott is ő szokott fizenti
tegnap 20:54
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

Kommunikáció.

A főzéshez esetleg egy tipp, megfőztök előre. Vákum, fagyasztás és amikor kell előveszitek. Mosást én időzítővel oldom meg, este mondjuk bepakolom és amikor kelek akkor áll le.

De úgy gondolom, a mosást kiteregetni vagy elmosogatni, hogy ne álljon a feje tetején a konyha nem a világ senkinek. Egy szünet a homeofficban, vagy 20 perccel előbb kelés mondjuk. Beszéljetek róla😌

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Meg hozott már nekem virágot/bort/ékszert, tehát általában nem üres kézzel érkezik
tegnap 20:56
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
#3 vagyok, most látom. Szerintem fair lenne, ha mondjuk a bevásárlást is megosztjátok. Egyik alkalommal te, másikkor ő. Hiszen neked nem csak az az étel megy el amit megveszel akkor, hanem a rezsid is nő és a tisztítószered is fogy többek közt.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

"Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki...kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb."


Téged megfizet a plusz munkaért, hogy ennyire iparkodsz, szolga vagy? Mert akkor oké. De ha a párja vagy akkor nagyon gyorsan zavard el anyucihoz aki majd ki fogja szolgálni, vagy menjen amerre akar, de tőled minél messzebb.

Ha most ezt csinálod és egyáltalán nincs rád tekintettel akkor később mi lesz szerinted? Hirtelen csoda folytán megváltozik? Nem fog még 2 gyerek mellett se! Szakíts vele, nincs rád tekintettel, cselédnek néz.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Benzint meg az idejét😂 Ez jó. Mi együtt szoktunk vásárolni ha átjön hazafele (általában meló után kijön elém, és úgy jövünk át), hol az egyikünk fizet, hol a másik, a boltban kitaláljuk mi legyen a kaja, aztán együtt főzünk. De én eleve főzök magamnak is minden nap és nem tanulok, szóval nekem belefér főzőcskézni valamit este, viszont a kiszolgálás nem a stílusom. Nem mondom, hogy mindig beáll, mert ha kép alapanyagból áll a vacsora, ahhoz nagyon nem kell két ember, de van, hogy pl csak ő főz, én addig mást csinálok. Nekem az ilyen tedd elém a zabát asszony stílus kiábrándító.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Otthon én mindig azt a mintát láttam, hogy anyukám teszi apukám elé az ételt este. (Bár ő se egy nagyon szakács, de kitálalja neki, bevásárol stb.) Csakhogy apukám rengeteget dolgozik, anyukám meg félállásban, tehát sokkal több ideje van erre. Meg hát ugye házasok. De mégis úgy érzem, bunkóság lenne, ha nem “látnám vendégül” és kb azt mondanám, hogy bocs nekem most nincs kedvem semmit csinálni és éhes sem vagyok, old meg ahogy akarod
tegnap 21:00
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt nem csináltam soha. Olvasni is borzasztó. De belőlem mondjuk hiányzik a cseléd-gén, az is biztos. Még egyéb más vendéget sem szolgáltam ki így soha akik nálam hédereltek (ingyen)nyaralás címszó alatt (külföldön élek).
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekünk van, de hol én, hol ő főz, vagy együtt. A takarítás szintén. Nem érdekel, hogy fáradt mert én is az vagyok. Ha beteg az más. Olyasmi nem fordult elő és nem is fog, hogy majd én egyedül csinálok mindent mert ő párszor besegített. Ki kell vennie a részét mindenből! Vagy állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy befejeződött a szeretetszolgálat, tűrjed, hogy kihasználj, vagy szakíts!
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!