Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszabb ideig nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig nálatok van a párotok főztök rá/vendégül látjátok minden téren? (Főleg párkapcsolatban élőket kérdezem)

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni, akkor 4-5 napot töltünk együtt. Eddig szinte mindegyiket nálam töltöttük kényelmi okokból (neki van kocsija így könnyebben eljön+én egyedül élek, ő pedig lakótársakkal+én orvosira járok (minden nap óráim vannak) ő pedig homeofficban dolgozik, tehát neki kb. mindegy hol van. Kezdetben alap volt, hogy vendégül látom, tehát gondoskodtam mindig ételről, főztem ebédet, én egyedül takarítottam, reggelente én ágyaztam be, mostam ha kellett stb. Ha kértem segített benne, pl.: elmentünk együtt kocsival bevásárolni, főzésben is volt, hogy segített stb. Tehát alapvetően házias férfi, de mostanában elég sok energiát kivesz belőlem az, hogy pl.: napközben én megoldom az evést valami kis hideg kajával, összevissza rohanok, de ilyenkor bennem van, hogy mégiscsak illene valami ebéddel készülnöm. Csakhogy nekem sincs valójában több időm, mint neki, ha nem órám van, tanulnom kellene. (De elég sok órám van.) Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki, és kérdezem mit enne: Hmm nem is tudja. Rákérdezek 20 perc múlva megint, ugyanez a válasz. (Én általában azt eszem ami épp van otthon, ritkán rendelek.) Akkor mondok valami ötletet, arra végül azt mondja jó, de akkor megint el kell menni boltba, megint meg kell csinálni stb. Tehát nekem kell végiggondolnom, meg előre terveznem, hogy ő majd mit eszik, ameddig én egyetemen vagyok, mert magától nem mondja, de azért mégicsak “elvárja”, hogy elé tegyek valamit. Egyébként tényleg egy nagyon dolgos ember, csak én alapból nem vagxok az a nagy “szakàcsnő”, de kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb.

tegnap 20:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
77%
30, a lúzer dicséreted nem kell senkinek.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
9%
Most mire fel vagy ellenseges?:D mar dicserni se lehet?
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
75%

Megvendegeled ok, de en az o helyeben mar a 2-3. Alkalom utan egesz biztos hogy inteztem volna kajat, fozse rendeles stb h annyival is kevesebb legyen neked es erezd a torodest.

Dehat nem vagyunk egyformak

ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
23%

30#-cal egyetértek.

Itt nincs kardinális probléma. Az alapján, amit írsz, szeretitek egymást, figyeltek egymásra.

Simán csak mondd el neki, hogy nem tudsz csak hetente egyszer főzni rá. Hideg vacsora lesz, szendvics vagy hasonló, és segítsen elkészíteni.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
77%
Figyelnek egymásra, hooogyne. A pasi figyeli, mikor rakják elé a kaját, a csaj meg ingyencselédként figyeli, miért rohanjon este hulla fáradtan a boltba, hogy ura és parancsolója nehogy éhezzen...
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
35: es akkor mi van? Ameddig ez normalis volt nem is volt ennyi valas
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%
Szar ügy, ha neked ez normális. A feleségem nem a cselédem. Annak pedig egyáltalán nem ez volt az oka, hogy nem volt ennyi válás. Kicsit gondolkozhatnál. Persze nem fogsz, mert egyszerűbb ideologizálni ezt a hozáállást.
ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
22%

35# te egy rosszindulatú megkeseredett ember vagy, aki csak fröcsögbi tud.


Kérdező, ne itt a gyakorin kérj tanácsot, mert a jelenlévők 90%-a egy kicsavarodott elméjű beteg ember.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem lehetett válni, te nyomi.


Én simán válnék attól, akinek az anyja kell lennem. Nem vonzódom ahhoz, aki a kisfiamat akarja játszani.

ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
82%
Mármint a 35 a megkeseredett, rosszindulatú, aki csak fröcsögni tud? Szemben azzal, aki cselédsorba taszítaná továbbra is a nőket? Ez a hét legjobb vicce. Ja, nem.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!