Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszabb ideig nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig nálatok van a párotok főztök rá/vendégül látjátok minden téren? (Főleg párkapcsolatban élőket kérdezem)

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni, akkor 4-5 napot töltünk együtt. Eddig szinte mindegyiket nálam töltöttük kényelmi okokból (neki van kocsija így könnyebben eljön+én egyedül élek, ő pedig lakótársakkal+én orvosira járok (minden nap óráim vannak) ő pedig homeofficban dolgozik, tehát neki kb. mindegy hol van. Kezdetben alap volt, hogy vendégül látom, tehát gondoskodtam mindig ételről, főztem ebédet, én egyedül takarítottam, reggelente én ágyaztam be, mostam ha kellett stb. Ha kértem segített benne, pl.: elmentünk együtt kocsival bevásárolni, főzésben is volt, hogy segített stb. Tehát alapvetően házias férfi, de mostanában elég sok energiát kivesz belőlem az, hogy pl.: napközben én megoldom az evést valami kis hideg kajával, összevissza rohanok, de ilyenkor bennem van, hogy mégiscsak illene valami ebéddel készülnöm. Csakhogy nekem sincs valójában több időm, mint neki, ha nem órám van, tanulnom kellene. (De elég sok órám van.) Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki, és kérdezem mit enne: Hmm nem is tudja. Rákérdezek 20 perc múlva megint, ugyanez a válasz. (Én általában azt eszem ami épp van otthon, ritkán rendelek.) Akkor mondok valami ötletet, arra végül azt mondja jó, de akkor megint el kell menni boltba, megint meg kell csinálni stb. Tehát nekem kell végiggondolnom, meg előre terveznem, hogy ő majd mit eszik, ameddig én egyetemen vagyok, mert magától nem mondja, de azért mégicsak “elvárja”, hogy elé tegyek valamit. Egyébként tényleg egy nagyon dolgos ember, csak én alapból nem vagxok az a nagy “szakàcsnő”, de kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb.

tegnapelőtt 20:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Az h megcsinalod ami a dolgod meg mindig nem cseledsor... Es igen vissza kene hozni a regi erkolcsoket mert nagyon nagy arca lett manapsag mindenkinek
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
60%
#41 milyen dolgom cicuka incelke? Nem a dolgom a főzés, a csicskázás meg a mások után ganézás csak azért mert nem lóg egy kis virsli combjaim között. Inkább te vegyél vissza az arcodból mert baromira rosszul járnál ha visszahoznák a "régi erkölcsöket" meg mindent. Tarthatnál el ami valószínűleg nem menne :D
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
De igen, a dolgod. es biztos nem tartanalak el, max engem az uram;) hazas no vagyok ..
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
#41, nicsak, tényleg nagy az arca mindenkinek? Csak éppen neked nem? Alapvető fogalmi zavarban szenvedsz. Javaslom, nézz utána, mit is jelent az erkölcs. Meg fogsz lepődni, gyanítom. Annyit segítek, hogy a nők csicskáztatása nem szerepel benne. Meg a nődóga se.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"hazas no vagyok"


Jaaa, ha te egy kapcarongy vagy, akkor mindenki legyen az, nem? Vagy irigykedsz azokra a nőkre, akik nemet tudtak mondani a csicskaságra?

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!