Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszabb ideig nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig nálatok van a párotok főztök rá/vendégül látjátok minden téren? (Főleg párkapcsolatban élőket kérdezem)

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni, akkor 4-5 napot töltünk együtt. Eddig szinte mindegyiket nálam töltöttük kényelmi okokból (neki van kocsija így könnyebben eljön+én egyedül élek, ő pedig lakótársakkal+én orvosira járok (minden nap óráim vannak) ő pedig homeofficban dolgozik, tehát neki kb. mindegy hol van. Kezdetben alap volt, hogy vendégül látom, tehát gondoskodtam mindig ételről, főztem ebédet, én egyedül takarítottam, reggelente én ágyaztam be, mostam ha kellett stb. Ha kértem segített benne, pl.: elmentünk együtt kocsival bevásárolni, főzésben is volt, hogy segített stb. Tehát alapvetően házias férfi, de mostanában elég sok energiát kivesz belőlem az, hogy pl.: napközben én megoldom az evést valami kis hideg kajával, összevissza rohanok, de ilyenkor bennem van, hogy mégiscsak illene valami ebéddel készülnöm. Csakhogy nekem sincs valójában több időm, mint neki, ha nem órám van, tanulnom kellene. (De elég sok órám van.) Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki, és kérdezem mit enne: Hmm nem is tudja. Rákérdezek 20 perc múlva megint, ugyanez a válasz. (Én általában azt eszem ami épp van otthon, ritkán rendelek.) Akkor mondok valami ötletet, arra végül azt mondja jó, de akkor megint el kell menni boltba, megint meg kell csinálni stb. Tehát nekem kell végiggondolnom, meg előre terveznem, hogy ő majd mit eszik, ameddig én egyetemen vagyok, mert magától nem mondja, de azért mégicsak “elvárja”, hogy elé tegyek valamit. Egyébként tényleg egy nagyon dolgos ember, csak én alapból nem vagxok az a nagy “szakàcsnő”, de kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb.

tegnap 20:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon sürgősen szüntesd ezt be, ugyanis épp most csinálsz magadból cselédet. Méghozzá ingyencselédet. Ő adja az idejét? Komolyan? Milyen nagylelkű, mindjárt meghatódom. Te nem, amíg főzöl, mosogatsz, mosol, kutyafüle? Még nem is éltek igazából együtt, már hagyod magad kihasználni. Azt meg hagyjuk is, hogy amilyen drága a kaja, meg a gáz/áram/víz, hacsak nem 600 km-t vezet hetente kétszer, köszönő viszonyban sincs mindezzel a benzin ára. Ne haragudj, ha annyi eszed van, hogy orvosira jársz, annyi is lehetne, hogy ezt egy percig se csinálod tovább!
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
95%

A lakótársak biztosan nem szolgálják ki. Tényleg benned van a csicska vér, ez nem kérdés már bocsika.

Az én nagymamám, anyám ugyanazt csinálta és amikor már fel fogtam ésszel, hogy pattogniuk kell mert olyan lusták a férfi neműek én szóltam rájuk, hogy elég volt.

Amúgy apum, nagyapám szintén dolgos férfiak voltak és nagyon jók hozzám, de nem tudtam elnézni, hogy még a kaját is ki kellett nekik szedni.

Megfogadtam akkor, hogy soha az életben nem fogom hagyni, hogy engem a férfiak csicskának nézzenek és nem is hagyom.

Tehát gyenge kifogás, hogy mit láttál otthon mert én is láttam és mégis ellenkezőleg csinálom.


Szerintem is egyértelműen takarítónő és szakácsnő vagy még ő henyél a kanapén.

Neki kéne szégyellnie magát mert bár tudja, hogy nincs bőven időd és még ő is jár hozzád látogatóba mégse segít úgy mint illene.


Nem az anyukája vagy, ő sem 5 éves. Gondoskodjon ő arról, hogy mit akar kajálni és ha látja, hogy rendetlenség van akkor csinálja meg. Nem szakad bele.

Sejtem, hogy nem este 21-ig dolgozik. Van ideje és ha nem tetszik neki akkor menjetek hozzá és ő ugráljon téged körbe.

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
71%
🫥Amúgy tényleg orvosira jársz és semmi eszed. Hihetetlen, hogy milyen emberek járnak egyetemre.🫥
tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eredetileg én mondtam, hogy ő itt vendég, és ÉN szeretném meghívni a vacsorára, ÉN majd elmosogat stb. Csak ilyenkor még nem voltunk együtt, tehát ezek ilyen “randifélék” voltak, meg nyilván szinte még idegen volt…akkor még úgy éreztem valóban egy vendég ő nálam, de mostmár nem, viszont lehet, hogy ehhez tartja magát amit a legelején mondtam
tegnap 21:28
 15/45 anonim ***** válasza:
48%
#13 hát hallod, én se akarom elhinni hogy ez az orvosira jár mert akkor tényleg megérett a világ a pusztulásra...
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

Ha ő te rád tekintettel van és nem lusta here akkor kimossa a saját ruháit. Az nem kifogás, hogy ő még vendégnek érzi magát amikor együtt vagytok és bármikor rá kérdezhetne, hogy gondot okozna-e ha a te mosógépedbe mosna, vagy hozzányúlna a porszívóhoz.

Hülyét csinál belőled mert hagyod. Én már kidobnám őt a kukába ahová való, de ha akarsz neki esélyt adni még akkor nyisd ki a szádat.


(#6)

tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
“Ez az orvosira jár.” maximum “ő”. Az, hogy hogyan kötődsz, van-e érzelmi elakadásos, vagy éppen mennyire van önreflexiód nincs arányban azzal, hogy mennyire leszek jó orvos, vagy mekkora z IQ-m. Igen, valóban nem túl magas az érzelmi IQ-m, a határaim nem erősek, volt egy bántalmazó kapcsolatom, és felvállalom, hogy nem tudom mi számít “normálisnak” és mi nem, mert sajnos éveken át gaslightingolva voltak a megérzéseim. Próbálok fejlődni, köszi az eddigi válaszokat, az ilyen lekezelő mondatokat meg kérlek mellőzzétek
tegnap 21:34
 18/45 anonim ***** válasza:
48%
#17 szándékosan írtam hogy ez". Mert te ez vagy, nem ő, ilyen szánalmas butaságok után. Tuti troll vagy, ilyen ostoba nem lehet a majdani orvosunk aki azon picsog itt hogy milyen lábtörlő és hogy ételt kell tennie valami here elé meg kiporszívóznia és "azon agyalni hogy ki legyen mosva a ruhája". Legalábbis nagyon remélem.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
20%
Hát de hogy lehet kétszer ugyanabba a kupac kakiba belelépni? Az ember tényleg azt gondolná ha valaki egyetemre jár akkor nemcsak az IQ ragyog, de sajnos nem így van sokszor. Szomorú. De a jó hír, hogy tehetsz ellene. Amikor úgy érzed, hogy nem kapod vissza amit adsz, kényelmetlen, szorongó az érzés, boldogtalan vagy akkor ki kell lépni a kapcsolatból, vagy kiállni magádért, hogy hátha megváltozik a másik. Viszont ha ideiglenes a változás akkor muszáj mégiscsak külön utakon folytatni.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
27%
én nem szoktam neki főzni amikor hozzám jön én szólok neki hogy főzzön és megcsinálja
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!