Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszabb ideig nálatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig nálatok van a párotok főztök rá/vendégül látjátok minden téren? (Főleg párkapcsolatban élőket kérdezem)

Figyelt kérdés
2 hetente tudunk találkozni, akkor 4-5 napot töltünk együtt. Eddig szinte mindegyiket nálam töltöttük kényelmi okokból (neki van kocsija így könnyebben eljön+én egyedül élek, ő pedig lakótársakkal+én orvosira járok (minden nap óráim vannak) ő pedig homeofficban dolgozik, tehát neki kb. mindegy hol van. Kezdetben alap volt, hogy vendégül látom, tehát gondoskodtam mindig ételről, főztem ebédet, én egyedül takarítottam, reggelente én ágyaztam be, mostam ha kellett stb. Ha kértem segített benne, pl.: elmentünk együtt kocsival bevásárolni, főzésben is volt, hogy segített stb. Tehát alapvetően házias férfi, de mostanában elég sok energiát kivesz belőlem az, hogy pl.: napközben én megoldom az evést valami kis hideg kajával, összevissza rohanok, de ilyenkor bennem van, hogy mégiscsak illene valami ebéddel készülnöm. Csakhogy nekem sincs valójában több időm, mint neki, ha nem órám van, tanulnom kellene. (De elég sok órám van.) Akkor jön az este, legszívesebben hátradőlnék kicsit, de valami vacsorát kéne adnom neki, és kérdezem mit enne: Hmm nem is tudja. Rákérdezek 20 perc múlva megint, ugyanez a válasz. (Én általában azt eszem ami épp van otthon, ritkán rendelek.) Akkor mondok valami ötletet, arra végül azt mondja jó, de akkor megint el kell menni boltba, megint meg kell csinálni stb. Tehát nekem kell végiggondolnom, meg előre terveznem, hogy ő majd mit eszik, ameddig én egyetemen vagyok, mert magától nem mondja, de azért mégicsak “elvárja”, hogy elé tegyek valamit. Egyébként tényleg egy nagyon dolgos ember, csak én alapból nem vagxok az a nagy “szakàcsnő”, de kellemetlenül érzem magam, ha nem gondoskodom róla, ugyanakkor nagyon “terhes” nekem még azon is agyalni, hogy ő majd mit eszik, hogy lesz kimosva a ruhája, még fel kell porszívoznom, kell neki ágynemű stb.

tegnap 20:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
93%
Vége a vendéglátásnak. Már nem vagy vendég, itthon vagy nálam, drágám. Szóval ...
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
98%

Ő adja a benzit és a jelenlétét 😂. Ezen felröhögtem.

Te meg adod a lakást, a kaját PLUSZ a jelenlétedet.

Na most akkor ki rak többet ebbe a kapcsolatba?

És nem igaz, hogy "hómofiszban" nincs arra kétszer tíz perce, hogy kiteregessen, elmosogasson, esetleg felporszívózzon.

Még most húzd meg a határokat, ha hosszú távon tervezel vele, különben később is minden rádszakad majd.

Amúgy meg tudod ki rohangászna neki este boltba, meg főzőcskézne még az egész napos futkorászás után (nemhogy még azt is találgassam, mit akar enni...). Ha annyira éhes, összerak egy szendvicset, vagy csinál egy rántottát.

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
11%
Azért nehogy az itteni femcelek kineveljék belőled a gondoskodó, kedves, nőies éned. Nem kell komolyan venni mindent amit itt írnak. Csak mértékkel kell mindent, de nagyon jó, hogy ilyen vagy. Figyelmes, gondoskodó, törődő. De ne hajtsd túl magad, vigyázz magadra.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Egy pasi már kievett a vagyonombol amig vele jártam tele lettem lakbér miegyéb tartozásokkal.(reggelit is elvárta persze a drága fajtát nem párizsi meg kenyér..)

Azóta a legtobbminden amit bárkinek is nyujtittam 2 évben 1 szer bundáskenyér meg talán egy hétig naponta főzök egy kancsó teát.


Es volt aki felesben kicentizett mindent. Na abbol is csak en szivtam mindig es álltam rosszabbul mintha egyedul élnék.


Azota egy pasit sem etetek itatok.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
92%

#23 Te nagyon el vagy tévedve.

Az, hogy valaki gondoskodó, és az, hogy csicskának áll, két különböző dolog.

Én is gondoskodok a páromról, de ő is ugyanúgy megcsinál mindent itthon, ha úgy van.

A kérdező kedves párja meg jelenleg annyit tesz bele az egészbe, hogy kifizet 2 útnyi benzint (oda-vissza ugye) és néha elviszi vacsizni, meg vesz neki csokit, aztán csak ott héderel nála, de a házimunka már derogál neki...

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező... ne egy darab dologra helyezd ki a történetet, hogy főzés! Mert lehet arról kisregényt írni, hogy jaj jaj valaki mennyit főz közben a másik meg 100 másik dolgot tesz le a kapcsolatban.


A kérdés baromira egyszerű: Úgy érzed, hogy egyenlő arányban teszitek bele az erőforrásaitokat a kapcsolatba? Ha nem, akkor erről kell beszélni, vele, hogy mit érzel, és mit szeretnél a jövőben.

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
80%
Ki kéne magadból irtani ezt a rossz érzést, amiért nem vagy az anyukája.
ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
89%

A pasid egy irtó nagy bunkó! Te meg hagyod magad teljesen kihasználni - zsák a foltját.

Tudod, mikor főznék a pasimnak. :D A férjem, mikor még csak a pasim volt rendszeresen étterembe vitt, vagy főzött, akkor is, ha átjött hozzám, és bizony ő is vásárolt be. Én meg néha napján sütöttem egy sütit, vagy kipattogtattam egy popcornt. Megáll az eszem, hogy az orvosit csinálod, és tényleg azt hiszed, a te időd kevesebbet ér, mint másé. Hát nem!

Nem főznék, nem vakarnám a koszt utána. Megkérném, gondoskodjon a kajáról ezentúl mindkettőnknek, és maga után tartson rendet. Ez a minimum. Az is minimum, hogy nem érkezik üres kézzel, ettől hanyatt nem kell esni amúgy.

ma 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nalunk is az van, hogy a baratom az aki atjon hozzam kb mindennap. 1 eve vagyunk egyutt es en eddig 2x voltam nala, mert az o lakasa nagyon pici kb egy embernek valo az enyem tagasabb es nekem is kenyelmesebb, mert neki van autoja. Soha nem mondta meg, hogy a benzin mennyibe kerul es ezzel tobbet tesz le az asztalra. Pedig nem egy manager tehat o is atlagos berbol el. Ezenkivul amikor atjon mindig o gondoskodik az etelrol. Kerdezi mit szeretnek enni es elkesziti vagy rendel, ha megyunk etterembe ott is o fizet. Amikor atjon pl 6x jon at a heten abbol kb 3x hoz ezenfelul nekem valami aprosagot viragot/kedvenc nasikat. Ha en akarok vasarolni akkor elvisz autoval es neha kifizeti helyettem a vasarlasom.

Amikor foz akkor el is mosogat maga utan (megkertem ra es megtanulta, hogy ezt illik). Egyedul ami az en dolgom az a takaritas a sajat lakasomban marmint a tobbi helyisegben, de meg itt is van, hogy pl hetvegen mikor itt van akkor megkerem, hogy csinaljon ezt vagy azt o is.

Ami nalatok van az szerintem nagyon nem egeszseges, teged kihasznalnak. A pasidnak kiralyi dolga van, hogy ingyen nalad lakik 5 napokat es kb egesznap egyedul van egy lakasban, rezsit se fizet es etetik meg takaritanak neki, fizetnie sem kell semmit max havi 1x elvisz vacsizni.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
8%

Anyukad egy jo asszony, jo mintat lattal, apukad dolgos, erre legy nagyon buszke!:)

Kovessetek a peldajukat.

Rossz helyre jottel kerdezni, itt mindenki megkeseredett, a nok emancipuncik a ferfiak szerint meg minden no aranyaso. Ignorald oket.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!