Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok mennyit takarít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok mennyit takarít nálatok/segít házimunkában (különélők)? I(25/l)

Figyelt kérdés

Alap, hogyha nagy riktán 4hetente a páromnál vagyunk, akkor én nem úgy kezelem, mintha csak “nyaralni” jönnék, hanem reggel megágyazok, evés után mosogatok, ha úgy van fel is porszívozok. (Megkockáztatom, ezt csak én csinálom 4 hetente, akkora a por mindig a szobájában.)

Főzni közösen szoktunk. Ehhez képezt nálam ő még egyszer sem ágyazott be, nem porszívozott (de nem is akarnám, hogy az én koszomat ő takarítsa stb. Hogyha rászólok segít a dolgokban, de pl.: késésben vagyunk, látja, hogy kapkodok, látja, hogy ott áll a sok mosogatnivaló még+kész sem vagyok+szanaszét vannak a mosatlanok+ki kéne teregetni stb. és eszébe sem jut legalább csak az ágyat bevetni ilyenkor, vagy elmosogatni magunk után. Leül és unottan néz és vár, hogy mikor mehetünk már. Ha szólok akkor tényleg csinálja, meg nem boszzankodik, hogy jaj neki miért kell megmozdulni. Csak nem értem, hogy neki miért nincs meg az elv. Ugyanez a pénzügyekben is: Ha rendelünj az mindig az én pénzem, mert alkalmazásról megy és levonjatőlem, sosem adta még oda az árát, mikor jön mindig tele a hűtű, az is 100%ig az én pénzemből vásárolt cucc. És mondom nâálam heti szinten sok időt töltünk…itt is amugy nem csoroskodik, ha megkerem fizet, de egyszeruen nincs pofam azt mondani, hogy hallod utald mar at a vacsora arat



ma 00:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!