Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikünk áll jól a házimunkához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk áll jól a házimunkához?

Figyelt kérdés

Én vagyok a ffi 38/35 évesek vagyunk. Előre leszögezem kezdek a saját álláspontomban is kételkedni. Bevallom igazi "paraszt gyerek" vagyok, abban nőttem fel , 80/70éves korukig a nagyszüleim mindig dolgozgattak valamit. Most csak nagyikra levetítve, nemhogy a házukat, és a nem kis kertet tartották rendben ,hanem kijártak mezőre kapálni, templomba takarítani....

Különben barátnőm anyukája is ilyen falusi asszony féle, na templom meg a mezőre járós rész nincs meg, de azért kertet műveli tyúkokat tart ,süt főz ha haza megyünk 3-4féle kaja van. Én nem várom el (nincs is hová menni) a mezőn kapálást, a 4fogásos ebédet,a tyúk tartást....) megértem fél 5kor kel reggel ,fél 5re ér haza délután. De azért néha 1 óra ráfordítással is lehet hasznos dolgot véghez vinni. 8kor már fekszik le mert fáradt, nézi a tvt. Van 2 kutyája kenelben laknak, a kenelt hetente egyszer takarítja, ha aznap nem szakad az eső(szerda kukanap tehát kedden)

De a hétköznapokat hagyjuk is. Hétvégén 9ig alszik. Nappali/étkezőben reggeli alatt elkezd nézni valamit amit ugye már végig néz. Aztán fogjuk rá ,hogy mos géppel. Levest nagyon ritkán főz, másodikat is kb "az gyorsan megvan" alapon valami nem túl bonyolúlt kaját. Kimaradt,hogy fával fűt kazánt rakja. Hidegben miután haza ér begyújt. Vasárnap már délután 5kor hajat mos hogy lefekvésre este 8 száradjon meg. Tehát vasárnap sem erőlteti magát. Ha ott vagyok nála, akkor legalább néha ha megkezdek valamit takarítani ami nagyon koszos, akkor jobb esetben csatlakozik, rosszabb esetben láthatóan ideges. Néha pakolunk fát. Ha ott vagyok én fűtök tehát ki

sem kell jönnie.

Én meg minden 2.hétvégét átdolgoznék vele/nála. Egy családi ház olyan,hogy mindig van munka. Enni se eszik normálisan nélkülem, munkahelyére rendel kaját, vacsorázni nem szokott reggelire meg....műzli gabonapehely, puffasztott rizs zabfalat.



#családi ház #lustaság #Munka mániás #Panellako
ma 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez vicc? 😅
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy te mettől meddig dolgozol. (?)
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy nem is éltek együtt? Nos ez esetben eszetekbe se jusson összeköltözni. Itt nem az a kérdés, hogy ki áll "jól" a házimunkához, hanem hogy teljesen összeegyeztethetetlen az elképzelésetek a mindennapokról.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Te főzöl naponta, ragyog a lakás? Még együtt se éltek, de beleavatkozol hogyan él. Nem tetszik? Cseréld le más nőre.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te paraszt gyerek vagy és a "régi időkre" vágysz, akkor olyan nőt keress, aki szintén erre az autentikus vidéki, dolgos életre vágyik. Nem egyszerű ilyen találni ez igaz, de biztos, hogy sokkal egyszerűbb, mint egy modern körülményekhez, modern élethez szokott nőt rávenni, hogy felvegye ezt a "munka az élet értelme, aki pihen az semmirekellő" habitust.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem éltem együtt a férjemmel, én is hasonlóan vezettem a hàztartást. 2 hetente takarítottam, mivel egyedül éltem, csak aludni jártam haza és volt egy szem hörcsögöm. Nem nagyon főztem, ha mégis csak azokat a kajákat amiket több napig tudtam enni és gyorsan megvolt. Ápolónő voltam akkoriban heti 5x12 órás éjszakai műszakban dolgoztam. Eszembe nem jutott egyedülállóként folyton vakarni a lakást, meg Martha Stuart lenni egy magamra. Ha a férjem jött hozzám hétvégén, akkor kitakarítottam, meg csináltam egy egy fogásos menüt. Levest most is utàlok főzni, mert nem szeretem a leveseket. Nyilván csinálok a gyerek miatt, de csak magamnak nem főznék levest. Az, hogy korán lefekszik aludni az meg azért van, mert hajnalban kel és fàradt. De gondolom, ha a Netflix előtt ülne este az se lenne jó, mert neked takarítani kell meg főzni. Keress olyat, akinek hasonlóan azaz igénye, hogy a te csicskád legyen. Én 5 éve élek együtt a férjemmel és ha neki nem tetszik valami, nyugodtan ő is megcsinálhatja a házimunkát. Ugyanez vonatkozik rád is, csak mondom.
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#2! 7től fél4ig dolgozom de gyakori a túlóra és van 2 másodállásom alkalmanként 1-2napot hétvégente is dolgozom. Viszont reggel fél 6kor kelek, 4re vagyok délután itthon

#4 Amiért fontos számomra a kérdés, jövő tavasszal kezdem építetni a házamat,foglalkoztat hogy új ház új bútorok porban állnak e majd. Jelenleg szúleim házának felső szintjén élek, kerti munkára koncentrálok és igen a szobámban minden nap takarítok, ritkán főzök. Hétvégente az említett hölgynél vagyok.

ma 20:03
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a szép hossszú választ. Mint írtam én is bele-bele kezdek dolgokba, de sokszor az sem tetszik neki.
ma 20:07
 9/16 A kérdező kommentje:
#mindenki a kaját hagyjuk, de ha szerintetek a kosz rendben van....tényleg velem an a gond
ma 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Tehát közel 40 évesen még a gyerekszobádban laksz, ahol anyuci főz, mos, takarít rád és azon parázol, hogy nem úgy néz ki a dolog, hogy a csajod majd önként és dalolva átveszi anyuci szerepét és folytatja a kiszolgálásodat.

Hát segítek, ha van egy kis esze, tényleg nem fogja. A bútoraid akkor nem fognak porban állni, ha felemeled a portörlőt és letakarítod őket.

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!