Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik ahogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik ahogy a férjem beszél a gyerekeinkel mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A férjem alapjában nem rossz ember tudom,hogy szeret minket szorgalmas dolgos ember,de nem az erőssége az érzelmek kimutatása és a kedvesség sem sokszor rossz érzés ez nekem,de már megszoktam valamennyire.Viszont azt nemtudom elviselni,hogy ha az 1 éves gyerekünk rossz sír vagy korai időkben felébred olyanokat mond rá,hogy seggfej nagyon megharagudtam rá ez nem normális helyzet,hogy egy 1 évesnek azt mondja seggfej és még hasonlókat is már mondott és nem mutat felé sok szeretetet vigyázz rá meg rá tudom bízni akár hosszabb időre is eltudja látni vele a feladatokat,viszont az érzelmi dolgokat nem érti milyen fontosak és én már nemtudom mit tegyek.Sose látnám azt se,hogy puszit adna neki vagy megsimogatná amikor pedig kérdőre vonom azt mondja,hogy ők fiúk.Még baba szeretet kell neki és gyengédség nagyon elvagyok keseredve.

ma 08:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez annyira jellemző, hogy amíg csak tervben van, addig nagyon akarja a gyereket, meg majd fociznak, megtanítja biciklizni, viszi ide-oda, sejhajj de jó lesz. Aztán ott egy magatehetetlen baba, aki eszik, ürít, és alszik még ordít, felváltva. Meglepő fordulat, hogy nem egyből egy iskolás gyerek érkezik a családba, akivel apuka szeretne foglalkozni meg cimbizni. A kisbabával pedig nem foglalkozik, mert nem tud vele mit kezdeni.


Aztán itt is csesződik el, ha nem foglalkozik vele, mivel a kötődés ettől alakul ki. A gyerekben is, meg benne is. Aztán mire lehetne vele tényleg focizni, már idegenek egymásnak.


Ne azt erőltesd, hogy szeresse, mert az nem fog működni. Hanem azt, hogy vegye ki a részét a nevelésből. Ne csak akkor bízd rá, ha muszáj, hanem ha otthon van, akkor is etesse, ringassa, énekeljen neki, fürdesse, vigye el sétálni. Legyen közös program is, például az esti séta, hétvégén piknik, látogatás a nagyinál, állatkert, stb.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Gratulálok a párválasztáshoz, így jártál.


Normális érzelemvilággal rendelkező ember soha, semmilyen körülmények közt nem mondja a gyerekére, hogy seggfej. Jó, a kisebbség rendszeresen köcsögnek szólítja a másikat, valószínűleg azért, mert nem tudja a szó jelentését, vagy a megszólítani kívánt fél nevét.


Nem hiszem, hogy eddig nem tűnt fel, hogy valami baj van vele.


Változtatni rajta nyilván sok beszélgetéssel tudsz, ami vagy használ, vagy nem. Az eddig elmondottak alapján nem.

ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna szulnod, ne haragudj. Attol, hogy 24 eves vagy (ami meg baromi fiatal), attol az meg nem jelenti azt, hogy erett lennel szulonek. Meg egy normalis part sem sikerult valasztani, erre egy ilyen 0 erzelmi intelligenciaval rendelkezo embert beledobsz az apa szerepbe, hat boritekolhato volt, hogy ez lesz. Buta es naiv voltal. Ez nem fog valtozni, a ferjed vagy parod vagy nemtom ilyen marad, ugyhogy vagy kulonmesz tole vagy szepen elviseled, hogy veled es a gyerekkel is ilyen rideg. Dolgoztal egysltalan valaha, van felretett penzed ?
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha mondtad neki, akkor említsd neki többször is, mondd neki, hogy ez fontos, figyeljen erre. Csak eljut egyszer az értelméig.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy a párod csak akkor "szereti" a gyerekét amikor csendben van, vagyis alszik és nem kell vele törődni. Nem fog rajta segíteni semmilyen szakkönyv, pszichológus. A szeretetet nem lehet megtanítani, benned kellene, hogy legyen. Az idő előrehaladtával minél bunkóbb lesz veled és a saját gyerekével is. Nem kifogás, hogy ő férfinemű amikor egy kisbabának, totyogósnak, kisebb nagyobb gyermeknek törődésre, szeretetre van szüksége. Ha el fogja magát sírni ha nagyobb lesz akkor le fogja torkolni, hogy minek sír, a fiúk nem sírnak. Érzelmi nyomás alá fogja helyezni és tönkre fogja tenni a gyermeket.

Te dolgod mit teszel, de én elhagynám és egyáltalán nem engedném a jövőben, hogy olyan csúnya módon beszéljen vele, vagy, hogy parancsolgasson neki amikor butaság lenne.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam egy cikket, hogy egy 1 éves kislányhoz ment ki a mentő újraéleszteni. Anyuka nem volt otthon, csak apuka. A kislány meghalt. Utólag apuka bevallotta, hogy idegesítette a kislány sírása és a földhöz csapta. Amikor olvastam, hát a szívem összeszorult. Nos... Szerintem a párod hasonló apuka lehet.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16


Ez szörnyű! Szegény kislány. :(


Kérdező tényleg nagyon gyorsan hagyd el mert hiába fogod neki mondani, hogy másképp kéne viselkednie vele csak maximum előtted csinálná, vagy még idegesebb lenne és a kicsin vezetné le. Nem is értem hogyha érzelmileg sivár és még ideges fajta minek szültél neki. Az ilyen típusúakkal össze se kéne jönni nemhogy még babát vállalni.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy jogos, hogy nem kellett volna neki szülni, ez most nem segít egyáltalán. Mivel időgépe senkinek sincs.

Ráadásul bunkóság is a teljes felelősséget a kérdezőre hárítani. Egyrészt a férje nem azzal kezdte a terhesség előtt, hogy tojni fog a kölkökre, idegesítik, hanem hogy mennyire akarja.


Jelenleg hozott anyagból kell dolgozni, xarból várat építeni. Ez van. Vagy sikerül elérni, hogy a férj normálisan beszéljen a gyerekkel, vagy ebből válás lesz. Legrosszabb esetben marad minden így, és felnő egy lekinyomorék ember.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!