Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszik a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a férjemnek, hogy sportolok?

Figyelt kérdés
Csak hobbi szinten úszok, heti 2x (egy óra 1000ft). Mikor megyek a gyerek is úszik ő edzővel. Ha indulunk mindig mondja a párom, hogy menjetek csak velem ne törődjetek, meg, hogy sokba kerül,meg nem akarok vele lenni stb. Beszéltem vele erről, neki is van hobbija, ettől sokkal drágább és időigényesebb, de én nem szólok bele, mert tudom, hogy szereti csinálni. Viszont ő nehezen fogadja el, hogy nekem fontos az úszás, így közel a negyvenhez, sokkal jobban érzem magam, ha hetente tudok úszni, mozogni, és a gyerek is látja, hogy csinálni kell.
szept. 15. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Féltékeny és önző röviden.
szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert irigy.
szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

De amikor mondja, hogy milyen drága ez (amúgy egy óra ezerért tényleg az, miért nem veszel akkor bérletet, ami jobban megéri?) te nem nyitod ki a szádat és szegezed neki a kérdést, hogy "kicsim, te mennyit is költöttél a saját hobbidra a múlt hónapban?".

Amúgy pár hétig játszanám vele a saját játékát.

Mikor elmegy űzni a saját hobbiját én is elkezdenék látványosan sápítozni, hogy "menjél csak, velünk ne törődj", "látom nem akarsz velünk lenni" stb.

Lehet, hogy ez is kicsit fejbekólintaná, látná a saját idióta viselkedését.

Ha ez sem, akkor tényleg egy komoly beszélgetés.

szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Az úszó edzőnek eres, long shot cum’er a pipája? Óránként ezerért nem is rossz!
szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy egoista barom.
szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert még ezt is sajnálja tőled. Nevetséges, főleg ha azt nézzük, hogy ő több időt és pénzt tesz a saját hobbijába. Inkább örülnie kéne neki, hogy jobban érzed magad tőle, sportolsz és még a gyereket is viszed.
szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig se otthon főzöl, mosol, takarítasz.... de amúgy beszéld már meg vele!
szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak látja hogy azért nem ő a középpont és nélküle is tudod magad kellemesen érezni és boldogulsz
szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus f.szfej. Bocs. Az enyém pont ilyen. Irigy a másikra, korlátozni akarja. Féltékeny és önző. Velem pont ez történt. Kár, hogy nem előbb nyílt ki a szemem!
szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!