Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a férjemnek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek az egyik titkárnő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A férjem munkahelyén beugrós egy nagyjából 20 éves lány/nő.


A férjem szemezget vele, keresi vele a szemkontaktust, oda is szólt már neki flörtölős hangnemben.

Ezt a férjem egyik kolléganőjétől tudom akivel elég baráti a viszony régóta, nem hinném, hogy bekavarni akarna bármiért is.

Férjem azt mondja hülyeség, nem beszél a nővel többet a muszájnál...


10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, ha számít.


2018. júl. 6. 23:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából ennyi konkrétumot tudok. Bókolt már más is a lánynak és akkor is oda szólta férjem is. Meg a sűrű méregetés, szemkontaktus keresés. Ez nem vall a férjemre.
2018. júl. 6. 23:20
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

Ebbe a mai vilagban semmi sem szamit. Eltuntek az autentikus gyokerek. Mar csak giccs van.

Egy csinos hosszuhaju szemuveges tapados szoknyas magassarkus 20 eves titkarno. Hmm.....hat...dugni jo lenne, de ha megcsal, en kerek elnezest.

Elkapta a kangorcs. De szerintem a ferjedhez hasonlokkal o nem kefelne szerintem a csaj a nagy halra megy. Fonokokre....

Szoval......

2018. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Bolhából elefánt.

Én is bókoltam már úgy nőnek (sokak szerint csinos, nekem nem igazán az esetem), hogy soha semmi nem volt köztünk. Ha lehetett volna sem lett volna.

2018. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

10 év után komolyan ez a legnagyobb problémád, hogy a férjed szerint csinos az új titkárnő? Kit érdekel, hogy néz ki, ha te vagy a felesége?


Mi 10 éve vagyunk házasok, épp terhes vagyok a 2. gyerekünkkel és a férjem munkahelyén 20-ból 17 nő dolgozik, kb a fele fiatal, egyedülálló, vannak kifejezetten szépek is. Ő is mondta. De pont letojom, hiszen hozzám jön haza, az én hasamat simogatja és hozzám bújik este...

2018. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Pedig nyilván be akar kavarni a "kedves" kolléganő, mert ez, amit mondott, totál semmiség, mégis elegendő ahhoz, hogy te otthon kicsapd a balhét.
2018. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én azért nem siklanék el e fölött.Főleg ha nem vall rá ez a viselkedés.
2018. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Férfiak vagyunk, biológia és a hornonok dolgoznak. Egy dugásnál biztosan nem lát benne többet. Érzelem nélkül képesek a férfiak szexelni. Arra ügyelj, hogy otthon minden téren rendbe legyen. Ne legyen erőltetett csak figyelj és nem lesz baj. Csak az az állat megy el legelni, amelyiket otthon rosszul tartják. Megér 10-15 ezer forintot egy párterápia óra egyedül neked egy profival - meglátásom szerint a nők jobbak- aki kitűnő tanácsokatfog adni. Apró zsenialitásokat.
2018. júl. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Izabella220 ***** válasza:
92%
4es válaszoló megnéznélek,ha épp egy nőtöl mászna haza,mennyire is tojnád le.Mondom én ezt mint állapotos kismama szintén,14 év után.Nem így gondolnád mar te se.
2018. júl. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Èn is csak legyintettem, mikor figyelmeztetett egy kolléga, hogy a kedves férjem úgy dürrög az új csaj körül, mint egy fajdkakas.

Megcsalás és válás lett a vége.

14 èv, két gyerek, heti 3-5 szex, minden este összebújva aludtunk, stb. Aztán ennyire volt elég, hogy eldobja egy fiatal punciért.

2018. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 peca1000 ***** válasza:
9%

Én irodai munkába dolgoztam pár évig közfogisként.


Nős ember létemre meghúztam volna a fél irodaházat, tele volt jó nőkkel.


A bókoláson kívül nem történt semmi.


Nem kell annyira aggódni.

2018. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!