Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tetszik a férjemnek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a férjemnek az egyik titkárnő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A férjem munkahelyén beugrós egy nagyjából 20 éves lány/nő.


A férjem szemezget vele, keresi vele a szemkontaktust, oda is szólt már neki flörtölős hangnemben.

Ezt a férjem egyik kolléganőjétől tudom akivel elég baráti a viszony régóta, nem hinném, hogy bekavarni akarna bármiért is.

Férjem azt mondja hülyeség, nem beszél a nővel többet a muszájnál...


10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, ha számít.


2018. júl. 6. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

Itt nagyon nem az a lényeg, hogy hol dolgozik, minden munkahelyen vannak nők is.


Egyébként én azt sem értem, hogy ha valakivel baráti viszonyban vagy, az miért tömi a fejedet olyannal, ami minden munkahelyen mindennapos. Én még nem dolgoztam olyan helyen, ahol a férfiak ne nézegették volna a nőket és a nők ne kellették volna magukat a férfiaknak. Mindenkinek tetszik az elismerés, a kérdés csak az, hogy az adott ember képes-e megállni ennyinél vagy tovább megy!?


Egyébként pedig, mint az írásodból kiderült, ezt már számon is kérted a párodon. Tehát köszönet annak a "barátnőnek", aki a férjed kolléganője, sikerült is konfliktust szítania köztetek.

2018. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Aki szerint ezzel nem kell foglalkozni, az egy idióta. Már bocsánat. Szerintem kérdező, kezdj el magaddal foglalkozni, nem tudom hogy nézel ki és min lehetne változtatni esetleg, de én ezt javasolnám, hogy kezdj el magaddal foglalkozni, nem akarlak leszólni így távolból, nem tudom hogy öltözködsz, hogy sminkelsz, milyen alakod van, de az biztos, hogy nem véletlenül vett el téged, ha kicsit elkezded a saját utadat járni, új hobbi, változtatás a külsőn, akkor talán eszébe jut, hogy miért is téged vett el. Néha kicsit bele tud az ember kényelmesedni a mindennapokba, elfelejti, hogy miért is lett az az ember a párja, aki.
2018. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez hietetlen...

Most komolyan azt hiszitek, hogy egyenlő a világ végével az, ha egy férfi bókol egy nőnek úgy, hogy van felesége? Azt hiszitek, hogy ebből biztosan megcsalás lesz. Azt, hogy ti már nem vagytok elég jók?


Attól, hogy esetleg tetszik neki és ennek folytán nem úgy beszél vele mint egy számára csúnya nővel még nem jelent semmit.

Nem mindenki csalja meg a másikat attól, hogy szépnek lát másokat is.


Egyébként megmondom nektek, hogy megnyugodjatok. Azok a férfitársaim akik férlekúrnak, mert képesek erre szellemileg, azok nem biztos, hogy egy tőletek csinosabb nővel teszik meg.

Vannak akik egyenesen prostikhoz járnak úgy, hogy az otthoni feleség egy rendes, normális, csinos nő, heti többszöri szexel. Mégis elmegy egy lepukkant, szutyokhoz akit aznap öten már megkúrtak és még ő is. A munkahelyen meg nem bókol senkinek és így meg vagytok nyugodva.

2018. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én sem értem aki azt írta, hogy őt ez nem érdekli..


Köszönök minden választ, várok még.

2018. júl. 7. 13:14
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezek mindennapos dolgok egy munkahelyen mondom ezt nokent.A parom evekig nok kozott dolgozott egesz nap az irodaban vagy a ceges kocsiban a szexualis eletuk s a menstruacio volt a tema nem volt pasijuk a paromra aki 32 eves volt az 50 eves kollegano vetett szemet mert a ferje nem torodott vele parom elmondta itthon mi megy bent a tyukok a csirkek mit muvelnek volt aki egyenesen celozgatott az 50 evessel egyetemben mar a paromnak volt kellemetlen ez az egesz nem csinaltam belole balhet nem voltam feltekeny mert ismerem ot egyutt elunk bizom benne persze mehetett volna a cirkusz is meg az 50 evest megcibalom a masikkal egyutt de minek oszinten😊soha.Ha megteszi a masik akkor ugyis megfogja s nincs isten aki megallitsa.Mai napig egxutt elunk s bizom benne 😊a ferfiak amugyis olyanok amilyenek meg fognak nezni mas noket s ez a jobbik eset.ha meg akar csalni ugyis meg fog ha jelenetet csapunk ugy meg jobban.
2018. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
A masik akit lehet vinni vigyek is ha tisztaban vok a noiesegemmel nem laposodtam bele a kapcsolatban nem igenytelenedtem el van onertekelesem nem fogok jelenetet rendezni azzal senkit nem lehet vissza eroszakolni mert a folyamatos feltekenykedesnek mar nem csak egy egyszeru felre kuras lesz a vege hanem tenyleg le is lep.Ha en tisztaban vok azzal hogy mit teszek le az asztalra es ennek ellenere meglepi akkor legyen ugy en sem maradok egyedul azt vonyithat kesobb az ajtomba😁😁mert ez igy szokott lenni kis kitero azt acsingoznak vissza mert azert csak az asszonynal volt a jobb aham huzz oda ahol honapokig gyurted a lepedot apuci😁
2018. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!