Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek elnondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elnondjam a férjemnek hogy rájöttem hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Most találtam kompromittáló fotókat.két nőről akik a nemi szerveiket mutogatják és a férjemet igyszintén csak külön képen!számonkérkem rajta ezeket?rettenetesen rosszul érzem magam
2017. ápr. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
76%

Eszedbe ne jusson szólni neki, még zokon venné!

Morzsolgasd csak tovább az életed, mint a rózsafüzért, ha neked ez belefér.

Én szó nélkül összecsomagolnék és kitenném a cuccát az ajtó elé, aztán hadd merengjen a kis farkát nézegetve, hogy mi a pálya!

2017. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérd számon! Eloszor csak normálisan aztán figyeld a reakcioit! Ne hagyd annyiban
2017. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Sajnos kitenni nem tudom mert a szüleinél lakunk míg a házunk felújítás alatt van amit most vettünk.és van egy 5 éves fiúnk is.
2017. ápr. 21. 19:06
 4/66 anonim ***** válasza:
89%

Akkor szó nélkül tedd ki a képeket az asztalra és várd meg a reakcióját!

Majd nagyon finoman és halkan közöld vele, hogy ettől a perctől kezdve nem tekinted magad a feleségének és beadod a válást.

Mondd neki, hogy szíved szerint máris elmennél, de ez a ház és a gyerek miatt nem egyszerű, de barátkozzon meg a gondolattal, hogy mihelyt sikerül ezeket a problémákat megoldanod, a színedet sem fogja látni!

Aztán majd meglátod! ... én biztos nem tudnék neki megbocsájtani.

2017. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
18%
#4: Hát neked én sem :D
2017. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
82%

Elmondjad vagy ne mondjad?

Ez még kérdés?

Én úgy kezdeném, hogy amikor belép az ajtón, széttörnék a fején egy vázát és letépném róla a ruhát, aztán amikor összekaparta magát a földről mesélném el neki az okot.

De ez vérmérséklet kérdése.

2017. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
6%

Alazd meg. Pl titokban szajjal elegits ki egy pasit majd mikozben a szadban van a cucc utana smarolj a ferjeddel.

Vagy nyilvanos helyen csinalj belole bohocot es kiabald el magad hogy milyen egy tehetetlen impotens puhatoku luzer vagy ilyesmi, le is ontheted uditovel mindenki elott.

2017. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
92%
5-ös, bocs hogy belepozázok, de miért is nem bocsátanál meg a 4-es válaszolónak? Komolyan érdekel.
2017. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
91%
5-ös ez engem is érdekelne!
2017. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
34%

Állj!!!

Találtál két képet, két meztelen nőről, akik széttárják a lábukat, igen?

Találtál egy másik képet, a férjedről. Azt nem írod, hogy a férjed milyen állapotban leledzik azon a harmadik képen.

Mi itt a megcsalás? Hacsak nem az ot ujjával a jobb kezén...

Vagy félreértek valamit?

2017. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!