Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek elnondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elnondjam a férjemnek hogy rájöttem hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Most találtam kompromittáló fotókat.két nőről akik a nemi szerveiket mutogatják és a férjemet igyszintén csak külön képen!számonkérkem rajta ezeket?rettenetesen rosszul érzem magam
2017. ápr. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
21%

Most abbahagyom, nem akarlak szapulni.

Szerintem nagy szerencse, hogy sikerült elkapni ezt a dolgot. Szerintem menthető. Akard megmenteni. Érdemes.

Most aludj rá, és gondold ki, hogyan kezdj hozzá. Nem irigyellek.

Kérdezz itt, a Gyakorin! :) Biztosan lesz ötlet...

2017. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Mindent bevalott.semmmitnem tagadott.sajnálom de nem tudok most írni.nagyon remegek
2017. ápr. 21. 22:19
 33/66 anonim ***** válasza:
20%

Igyál egy pohár vizet.

Nyugodj meg egy kicsit.

Mit vallott be? Megcsalt?

2017. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
0%

De min kell remegni?

Ott leírtam pár válasszal ezelőtt, hogy csak az egyéni szükségletek számítanak. Melyik szükségleted nem teljesülhet ezek után?

(Érzéseid segítenek elvezetni a szükségleteidhez. Pl amikor bevallotta a megcsalást, akkor csalódottságot éreztél, mert szükséged van a bizalmasságra. Mondd el ezt neki, és kérd meg rá, hogy ezentúl őszintébben beszéljetek egymás szükségleteiről, vágyairól, érzéseiről. (Vagy őszintén szólva nem tudom mitől függ a bizalom, mert még nem volt vele problémám))

2017. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim válasza:
0%
Kíváncsi vagyok mit vallott be..
2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
29%
Én is.
2017. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy a nő a hibás ha megcsalják...-.-

Elő sem fordulhat, hogy a "férfi" egyszerűen nem bír a farkával hiába van felesége.

Amúgy meg a szexchat is megcsalásnak minősül nálam.

Mi az már, hogy családos apuka a farkincáját mutogatja ribiknek?

Itt a puncihiányos senkik szoktak a farkukról képet küldözgetni. Színvonal,emberek!!!

2017. ápr. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Bevalotta hogy szexchetelt ezekkel a lányokkal.nem tudom a negatív kommentesek hogy éreznék magukat a helyemben.nekem ez is megcsalás.igen lehet hogy akkor kevesebbet foglalkoztam vele.de tudjátok mit:előtte születet nemsokkal a kisfiam.bocsánat hogy nem volt kedvem es erőm minden nap szétteni a férjemnek a lábaimat!!!!!amikor bevalotta engem állított be hibásnak.a gyűrűnket levettem és megmondtam neki
2017. ápr. 22. 04:34
 39/66 A kérdező kommentje:
Hogy befejeztem.erre lett volna más megoldás is.pl hogy megbeszélje velem.és még én érzem magam rosszul
2017. ápr. 22. 04:35
 40/66 anonim ***** válasza:
28%

Senki sem állította, hogy a sexchat az valami nagyon emelkedett erkölcsiségű dolog.

Elhangzott az is, hogy virtuálisan megcsalt a férjed, igen. Ezt azért nem lehet egy napon emlegetni egy valódi megcsalással, egy valódi nővel. A jobb kezével csalt meg.

Térjünk erre vissza majd egy hét műlva, amikor egy kicsit leülepednek a dolgok. Megigérem, hogy írok egy privátot, és akkor újranyitjuk ezt a kérdést, és együtt kitaláljuk, hogy mit lehetne tenni. Addig, kérlek, ne tegyél semmi olyat, ami visszafordíthatatlan.

2017. ápr. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!