Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek elnondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elnondjam a férjemnek hogy rájöttem hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Most találtam kompromittáló fotókat.két nőről akik a nemi szerveiket mutogatják és a férjemet igyszintén csak külön képen!számonkérkem rajta ezeket?rettenetesen rosszul érzem magam
2017. ápr. 21. 18:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj, ha izgalmat keres? Szerintem menj, te is keress! Az ember nem monogám! ;)
2017. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Ja bocsika még ne hogy én legyek a hibás!!nem mondta soha hogy nem kap meg valamit.ezt nem lehet megbeszélni???egyből ilyen szexchetelésbe kell kezdeni?
2017. ápr. 21. 21:54
 23/66 anonim ***** válasza:
11%

Egyébként nem veszi föl, hanem a gépen ott marad.

Még az is lehet, hogy csak kétszer csinálta, és megtartotta, hogy újra élvezhesse, felvételről.


Szerinted ebben mi a bűn?

Ha veled szeretkezik, az is bűn?

Volt már arra példa, hogy másként is csináltétok, mint hogy te alul, ő fölül?

Tudtad, hogy még nagyon sok módja van a kölcsönös örömszerzésnek, és azok is elterjedtek, és majdnem mindenki gyakoroja őket? Kallottál már arról, hogy a férfi a nyelvével érinti a nő legérzékenyebb részét a punciján? És hogy a nők a férfi farkát a szájukba veszik, és a nyelvükkel kényeztetik? Ilyesmit mindenki csinál! Én is! Aki itt válaszolt neked, az mind!

2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen lehet, hogy nem tudja mi a teendő ilyen helyzetben, és fél. Úgyhogy érdemes lenne megvitagni :)
2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a mobil is alkalmas rá, sőt.
2017. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Ha vel szeretkezik az nem bűn!!bocsika de én a felesége vagyok!!az nem számít???
2017. ápr. 21. 21:59
 27/66 anonim ***** válasza:
47%
Midjárt hazaér, szerintem beszéld meg vele, de az alapállás az, hogy nem csalt meg!!
2017. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
47%

Egyetértek veled, hogy ez nem jó.

Változtatni kell rajta.

Ezt beszéljétek meg.

Nem lesz egyszerű, neked türelmesnek kell lenned.

Nyerhetsz vele egy házasságot. Vagy felrúghatod.

Semmiért. Hisz nem csalt meg.

2017. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
0%

Nem számít, hogy milyen papírra firkáltátok oda a neveteket (házasság).

Csak az egyéni szükségletek számítanak.

Egész pontosan ezek:

[link]


Beszéljétek meg, hogy nála mi éppen a prioritás, és ajánld fel neki, hogy segíted megoldani azokat, amihez egy nőszemély is szükségelteik! :)

2017. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
26%

Hogy érted, hogy nem számít, hogy a felesége vagy? Hát éppen hogy számít, különben a qurvákhoz ment volna.

Nem válaszoltál a kérdéseimre. Nem is kell, a hallgatásod hangosabb egy kiáltásnál.

Az embered hiányt szenved a házasságában! Ezt kell megoldanotok.

2017. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!