Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjemnek szeretője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek szeretője van, megmentsem így ezt a házasságot?

Figyelt kérdés

A férjemnek szeretője van.

25 éve vagyunk együtt, egy gyerekünk van. néha megingott már a házasságunk, de így még nem éreztem magam soha. Nem gyanítom, hogy megcsalt már, úgy érzem ez az első, egy fiatalabb nőről van szó. Bevallotta, hogy ő kezdeményezte a dolgot. Megfogta a lány, sokat beszélgettek, közel kerültek egymáshoz etc. Lehet, hogy nem fájna annyira, ha tudnám, hogy megcsalt, de semmit nem jelentett neki. Talán meg is bocsájtanám.

Sokat nyomott a latba, hogy ő vallotta be, de gyanítom amiatt a nyomás miatt, amit gyakoroltam rá ( tudtam, hogy van valakije, teljesen kifordult magából). Ugyanakkor folyamatos ellenőrzési kényszer van rajtam, mert úgy érzem, hogy még mindig beszélnek. Azt mondja, hogy beleszeretett a nőbe, de velem meg a szeretet tartja, ami szerinte sokkal erősebb érzelem, mint egy hirtelen fellobbanás. Ezért nem hagyna el soha.

Nem tudom, mit csináljak, el vagyok keseredve. 45 évesek vagyunk, a másik nő 32.


2017. okt. 20. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Soha többet nem tudnék bízni benne, újra megtenné. Miért jobb egy olyan kapcsolatban, ahol a másik nem szeret? Ráadásul nem ks tisztel.
2017. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
megalázott, ennyi. számomra itt lenne vége.
2017. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a helyedben szakítanék, de nem vagyok a helyedben, ezt a döntést neked kellene meghoznod!


tudnál bízni benne? ő hűséges tudna maradni?

a gyerek biztosan elszenvedné a szakítást, DE a gyerek miatt nem érné meg együtt maradni, talán mind3-toknak ártana

2017. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt alaposan át kellene beszélnetek. Mi a fontosabb neki? Egy fiatal nő bizonytalan ideig tartó vonzalma, vagy egy hűséges társ, aki mellette van 25 éve, és aki talán további 25 évre is mellette marad. A kettő együtt nem megy. Neked azt kell eldöntened, meg tudsz-e bízni benne. Úgy tűnik, nem. Úgy pedig nehéz együtt élni valakivel.
2017. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(


Tanácsot nem tudok adni, itt neked kell döntened...

2017. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4.: itt már semmi értelme ennek. A férfi a tetteivel bőven bizonyította, milyen is. Megbeszélés esetén úgyis csak hetet-havat összehazudna, ki az, aki ezek után hinne neki. Persze, hogy azt mondja, mély szeretet fűzi a feleségéhez, még akkor is rágondol, miközben a nyelve a másik csaj pinájában kotorászik. Mégiscsak jobb egy tiszta lakásban, a megfőtt kaját enni, ha van otthon egy feleség is.

Sajnálom, kegyetlen amit írtam, de ez így van.

2017. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit szeretetnek hív, elhalványult szerelem, de mivel hagytátok elhalványulni, hiány lépett fel. Nem megbocsájtásról van szó, hanem, hogy hajlandóak vagytok-e együtt dolgozni önismereten, tudatos fejlődésen.
2017. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, te érzed. Én nem tenném. Nem tudnék bízni többet benne.
2017. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vele maradsz számolja azzal hogy csak szanalombol marad veled.aki már másba szerelmes abból jó nem sül ki.ismerek hasonló párt, a nő elnézte a megcsalast tudta ,hogy a férje szerelmes volt ,a vége az lett ,hogy pár év múlva jött egy nagyobb szerelem és így is lelépett. Szóval ez idő kérdése.
2017. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen nyomják itt páran a tanácsot hogy válj el.

Én meg azt mondom hogy ebben kizárólag neked kell dönteni. Ha a 25 év nem volt pokol, jól éltetek akkor ne dond el csak úgy. Adj egy kis időt a kapcsolatotoknak. Lehet hogy egy fellángolás volt, egy kapuzárási pánik egy bizonyítási kényszer. Akkor lenyugszik és visszatérhettek a régi kerékvágásba. Aki nem hűtlen típus az nem is lesz az.

Ha nem egy fellángolás hanem mélyebb kapcsolat akkor sajnos válás lesz a vége.

Az idő majd megoldja. És főleg ne dönts ilyen kérdésben indulatból.

2018. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!