Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnek meg, hogy megment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek meg, hogy megmentsem ezt a hazassagot?

Figyelt kérdés
Röviden leirom a helyzetunket. 3 eve vagyunk hazasok 7eve vagyunk együtt es van egy egy eves kislanyunk. Az elejen minden jo volt, aztan mikor terhes lettem, amit teszek hozza o akart nagyon, minden megvaltozott. Mara mar a penzemet is o kezeli sokszor meg a kocsikulcsot is elviszi hogy nehogy el tudjak barhova is menni. Nem csaltam meg soha, nem beszeltem vele csunyan, de o nagyon csunyan viselkedik velem egy jo ideje. Egy honapja rajta kaptam azon is, ogy egy masik novel emailezik, aki raadasul harom gyerekes elvalt, anyuka aki azota mar a negyedik pasit fogyasztja. Eloszor nem szoltam neki, de mikor mar talalkakat beszeltek meg, meg o mennyire boldog hogy. Lathatja a lanyt kitalaltam, hogy mindent tudok. Persze azzal jött hogy minek lesem az emailjet, aztan elmagyaraztam neki, hogy sajna o hagyta nyitva a fiokjat a gepen, en meg pont meglattam. Akkor utana, hogy csak tudni akarta mit ir vissza a csaj...stb..stb. Akkor nagyon ossze vesztunk megigerte valtoztat. Na persze.... Harom teljes napot probalt valtozni es most megint minden a regi. Nem beszel meg velem semmit, fogalmam sincs hogy allunk anyagilag, nem tudom mik a tervei...tehat semmit, max a munkarol beszel ha hazajon mikor en is mondanek valamit akkor meg o faradt megy aludni. A gyerekünkkel nem foglalkozik szinte semmit. Mar annyi mindent probaltam...mindent... Beszeltunk is rola, mondta, hogy semmi kivetni valoja nincs abban amit csinalok es ahogy csinalom illetve nem talal bennem hibat. Tudom elrontottam, hogy mindenben mindent megadok neki, de annyira szertnem/ szerettem volna megmenteni ezt a hazassagot, hogy mar nem tudom mit tegyek. Neha mar ugy erzem nincs semmire erom, nincs kedvem se harcolni. Ha nem munkaba van akkor csavarog vagy sörozik meg hetvegen is, altalaban csak akkor jön haza ha a kislanyunk mar alszik. Mar tenyleg belefaradtam ebbe, hisz b@sszus a kis csöppseget mind a ketten akartunk es mind a ketten produkaltunk nem csak en.... Nem tudom mi tevo legyek.
2012. júl. 12. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra és adj neki ultimátumot: vagy azonnal veled foglalkozik és nem zár be stb., vagy csomagolhat, de a gyerek nálad marad. Erélyesen és határozottan, de higgadtan, hogy lássa, komolyan mondtad.

Egyrészt azért teszi veled ezt, mert meg lehet tenni veled. Ne hagyd!! Nem a bábja vagy, és nem is tenyésznőstény.

Másrészt: ha elmegy, akkor el AKAR menni, és semmit nem tudsz ellene tenni.

2012. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy igazad van, mar probaltam mondtam neki, hogy ennyi holnap ne varjon minket itthon, akkor sirt, hogy o valtoztat csak ne hagyjam el, meg o mindenben segit majd, na ekkor jött a harom nap jo fiu jatszasa es ennyi...... Sajnos mar tenyleg ott tartok, hogy inkabb egyedül mint vele szenvedjek eveken at....
2012. júl. 12. 15:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akarta a gyereket, mert azt hitte, hogy olyan, mint a reklámokban, csupa rózsaszín lepkefing minden. Na persze. Rájött, hogy nem így van és most szabadulni akar.
2012. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azt tudnam miert? Olyan jo lenne legalabb egy valaszt kapni ra, meg ha faj is a valasz de legalabb egyszer lenne mar oszinte hozzam
2012. júl. 12. 15:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre mar gondoltam en is kedves masodik, de hogy oszinte legyek nem is latja hogy milyen egy gyereket nevelni hisz sosincs itthon akkor mitol akar szabadulni? A kotelektol?
2012. júl. 12. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj el pihenni a gyerekkel a szuleidhez. Vagy rájon, hogy milyen nélkuled az élet (nincs fozve, mosva, takarítva stb) vagy végleg lelép a novel. Mert szerintem onnan fuj a szél, hogy kapcsolatba lépett a másik novel és vele akar lenni. En biztosan ott hagytam volna egy kis idore, amikor ez kiderul.

A pénzt, kocsit illetve állj a sarkadra és vedd el vagy kérd el tole.

2012. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krisztaanyu válasza:

Nem próbálnám megmenteni. De egyébként meg, mi az hogy elveszi a pénzed????

Mondjuk attól is függ, hogy kié a lakás. Ha a tiéd, én kidobnám. Ha közös, hazaköltöznék a szüleimhez és beadnám a válópert. Aztán osztoztok az eladott lakás árán. Egy ilyen férfiért?????! Semmit.

2012. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt csinálnám,hogy nem foglalkoznék vele,nem hívnám fel napközben,ha ő hív,nem venném fel a telefont,közömbösen beszélnék vele,nem kedveskednék neki,stb.Ha ezek a dolgok nem bírják gondolkodásra,akkor valószínűleg ez a házasság zátonyra futott.Az én páromnak is volt egy korszaka,amikor eljárt haverokkal italozni.Elegem lett,és elkezdtem tőle megvonni a napi megszokott dolgokat,pl.nem hívtam fel reggel,ha ő hívott,hamar leráztam,nem beszéltem meg vele semmit,elmentem otthonról úgy,hogy nem szóltam neki...stb.Ellene ez volt a legjobb fegyver,a trükk bevált,hamarosan abbahagyta a haverok seggnyalását! Keresd meg a férjed gyenge pontját,és vond meg tőle azt,amit a legjobban szeret.Majd csak elgondolkodik....
2012. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...Bár hozzáteszem,az én párom csajokkal nem levelezgetett,csak a haverok után koslatott.Ha már a te férjed más nők társaságát keresi,az már nem túl jó jel! Mindenesetre légy vele közömbös,és bunkó! Hátha magába száll,de ha nem megy,add be a válást,akkor majd meglátod,hogy mit reagál!
2012. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nézzétek meg ezt a filmet együtt, hátha rádöbben valamire!

[link]


nagyon jó film, volt akinek ez mentette meg a házasságát.

2012. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!