Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Helyre lehet hozni egy házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni egy házasságot?

Figyelt kérdés

Eléggé tönkrementünk, van egy egy éves lányunk.

Az elmúlt 1 évben nagyon sok problémánk volt, a férjem sem mindig viselkedett úgy ahogy illett volna

én már nem is kívánom, nem is hiányzik, most elutazott 3 hétre dolgozni.

annyira el vagyok keseredve

nincs ötlete valakinek?


2012. febr. 15. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Cseréld ki magad 3 hét alatt. Adj magadra többet, ne csak a gyerekkel foglalkozz. Valszeg azért romlott meg a házasság, mert a anya szerepet vettél fel és megszűntél feleség lenni.
2012. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valszeg azért romlott meg a házasság, mert a anya szerepet vettél fel és megszűntél feleség lenni."


Ja, persze, mindig a nő a hibás.


A kérdezőnek: beszéljétek meg a helyzetet. Akkor van értelme folytatni, ha mind a ketten belátjátok, hogy ez így nem mehet tovább, megegyeztek hogy együtt akartok maradni és közösen dolgoztok érte. Ha csak az egyik fél pedálozik, akkor esélytelen a javulás.

2012. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem, nálunk nem ilyesmi a probléma.

a férjemnek és a cslaádjának voltak elég húzós dolgai és bennem reccsent meg valami, ő szeret, kíván és hiányzom neki, de ez viszont nem így.

Inkább magamban kellene rendet tennem, de hogy?

Járjak el többet sportolni ilyesmi?

2012. febr. 15. 13:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már beszélni vele, de most tényleg megijedtem, ez hogy elment hetekre és még csak nem is hiányzik nagyon szomorú.

Ha hazajön beszélek vele, de olyan makacs és hisztis néha, hogy nem mindig sikerül zöld ágra vergődni

2012. febr. 15. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

A múltja miatt haragszol rá ?

Mostmár nem csinálják azt ?

Eddig nem tudtad ?


Hidd el, hogy helyre lehet sok házasságot hozni. Csak bele kell gondolni, mennyire valós és nagy a gond, javítható e, akarja e a két fél javítani, ha nem, vagy egyik nem, akkor miért nem ? Mit vár egy új kapcsolattól esetleg amit itt nem kap meg.

Érzelmek visszajönnek sokszor.

Egy éves kislányotok van. Igenis szerepe van a gondolataidban annak, hogy fáradt vagy, lehet, hogy kimerült, elvárásaid vannak,hiányaid vannak, amolyan a kicsi miatt, ugyanakkor imádod persze. De hidd el sok esetben a fáradtság teszi ezt a nőkkel, hogy nem is látnak ki a bajukból, mondvacsinált bajukból.

Én is voltam úgy vagy két évig, hogy nem akartam ezt folytatni. Rengeteget beszélgettem magammal, hogy vajon miért, mit várok el férjemtől, mit várnék egy másik férfitól. És rájöttem, hogy nem kell nekem más. Ő is fáradt, én is az vagyok, emiatt nem úgy bánunk egymással, mint előtte. (ez nem durvaságot jelentett, csak amolyan eléltünk együtt, amibe én besokalltam) De mondom sokat beszéltem magammal, és egyszercsak elkezdett elszállni ez a szürke köd, és most jól vagyunk újra. NO nem, mint új házasok, olyan már nem lesz, de nem is kell azt elvárni.

2012. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést mintha én írtam volna azt leszámítva hogy nekünk még nincs baba!


Azt kívánom nektek, hogy sikerüljön rendbe hozni a dolgokat!

2012. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nézzétek meg ezt a filmet együtt, hátha rádöbben valamire!

[link]


nagyon jó film, volt akinek ez mentette meg a házasságát.

2012. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen. Helyre lehet hozni, de egy valami kell hozzá: hogy mindketten akarjátok!


Nagyon sok módszer létezik, és sokszor van, hogy külső segítség kell hozzá...


Hogy álltok most vele?

2012. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!