Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet még hozni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet még hozni ezt a házasságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férjemmel 7 évig minden jó volt, úgy éreztem csodás minden. A második terhességem elég nehéz volt, megviselt engem is, férjemet is. Eléggé eltávolodtunk egymástól. Mikor megszületett a kicsi, eléggé lefoglalt, hisz\' már ketten voltak, a férjemet elhanyagoltam, azt hittem megérti, hogy egy ideig ő hátrébb szorul. Nem így történt. :( Összejött egy kolleganőjével, aki szintén családos. 8 hónapig tartott a viszony, míg lebuktak. Férjem egyből szakított vele, azt mondta engem, minket akar. Utána elbizonytalanodott, mivel szerelmes volt a nőbe, de csak velünk maradt, bár egyszer azzal jött haza, hogy költözik. Engem ez eléggé megviselt, rengeteget sírok, alig tudok aludni, enni, folyton rémálmaim vannak. Lassan fél éve, hogy ők szakítottak, férjem fel is mondott. A szeretőjétől épp válik a férje, de az én páromat ez nem érdekli. Azt mondja szeret, kellek neki, nem tudna élni nélkülem, én vagyok számára a legfontosabb, nagyon megbánta amit tett, azóta tényleg mintaférj és mintaapa és semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nem kételkedem az őszinteségében sem, bízom benne Én ezt a dolgot betudom egy botlásnak, fiatal még (ő 30 én 27), és érzem, hogy tényleg megbánta, és komolyan gondolja, hogy én és a kicsik kellünk neki. Az viszont bánt, hogy azt mondja szerelmes abba a nőbe, lehet ő az igazi számára. Viszont azt is mondja, hogy élni nem tudna, és nem is akarna vele, nem bízik benne, és ha elhagyott volna, valószínűleg 1-2 napon belül megbánta volna. Az a fő problémám, hogy nem belém szerelmes. Így nem érzem magam "biztonságban". Az tuti, hogy jól érezzük magunkat együtt, tényleg harmonikus a kapcsolatunk, az ágyban is minden klappol..... úgy érzem, jó úton haladunk afelé, hogy helyretegyük a házasságunkat. De van értelme úgy, hogy ő nem belém szerelmes?


2009. máj. 27. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

hát kezdjük ott, hogy én a botlást sem bocsátottam volna meg. És úgy ágyba bújni valakivel, hogy tudom nem szeret...

Nem tudom...

Próbáld meg elérni, hogy beléd szeressen újra...

Bár én elengedném...

2009. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, többször is, hogy ha valóban úgy érzi, hogy ő az, akivel boldog lehet, akkor menjen.


De azt mondja, ő velem érzi jól magát, boldog velem. Szeretne boldoggá tenni, és megbánta amit tett.


Azért bocsátottam meg a botlását, mert 7 év alatt csak szép és jó dolgok történtek, semmi rosszat nem tett, ez volt az első.

2009. máj. 27. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.Csak idő kérdése,és lehet beléd szerelmesebb,mint valaha.Okos nő vagy!!!Csábítsd el újra,hisz egyszer már megtetted.Sok sikert.
2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg újra elcsábítani, csináljatok családi randikat, találkákat. Ha valóban megbocsájtottál neki, soha, de soha ne hozd fel ezt az ügyet, még veszekedéskor sem! Sok nő, miután anyuka lesz (tudom, hogy a gyermek nagyon fontos), elfelejti, hogy feleség és nő is! Legyél vonzó, csábító, édes, legyél te a férjed álomnője!
2009. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon nehéz kérdés! én azt gondolom kissé össszezavarodott csak a párocskád.ha kitartó leszel és kedves és azt mondod rendes hozátok a szex is működik és jól, akkor adj neki időt ne emlisd ezt a múltat ne kérdezz semmit ez a legjobb amit tudsz tenni.az idő téged fog igazolni ahogy ez már 1x be is jött.ha látja hogy tényleg megbocsáltottál neki ami a viselkedésedből fogja tudni akkor rájön hogy mennyire buta is volt. valójában ő nem volt szerelmes mert akkor el is ment volna csak az ujdonság varázsa ésa terhességi gondokból kissé szabdúln i akart
2009. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok. szinte minden körülmény ugyanaz.

az a véleményem, hogy a te férjednek gőze sincs, hogy mi az a szerelem. azt hiszi, hogy az a szexuális vonzalom az, és a lopott órák, amiket azzal a másikkal élt meg. Pedig ha tudná....

Biztos vagyok benne, hogy tényleg megbánta volna, ha elhagy.

Azért jó, hogy volt annyi esze, hogy megpróbálja helyrehozni.

Szerintem lehetséges, hogy helyrehozzátok, csak sok idő és k.va nehéz, tapasztalatból mondom.

Én úgy látom, jó úton jártok.

Csak legyetek mindig őszinték egymáshoz!!!!!

Hihetetlen, hogy tényleg szinte egyforma a helyzetünk...

Drukkolok neked nagyon, és persze magamnak is!

2009. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson kitenni.

Amit tett, megbocsátani nagyon nehéz, de az amit most te teszel, a legjobb út.

Ne ejts szót róla többet.

Úgy látom (cáfolj meg, ha nem igaz), hogy te megbocsátottál neki. Ezzel nem lett kisebb a vétke, de te elengedted a tartozását. Ő ezért most hálás. Rossz útra tért, de te lehetővé teszed számára, hogy helyrehozza. Képzeld, hogy örülhet most, hogy egyben maradt a családja, ami mindennél fontosabb számára.

Az, hogy most nincs szerelem köztetek, az nem csoda. Az érzelmek majd később jönnek. Vihar után ne várjunk rögtön virágokat.

A másik nő iránt érzett szexuális vonzalma márcsak a fiziológiai okok miatt is 0,5 - 2 év alatt elmúlik magától.

Gondold el, 10 év múlva ez már mennyire nem lesz téma köztetek.

Az ismeretségi körömben volt egy hasonló eset. Úgy végződött, ahogy a tiétek. Csak magasan tisztelni tudom azt az asszonyt, aki így helyrehozza a házasságát, amit nem is ő sodort veszélybe.

Könnyű a sértődöttség által sugallt úton járni, és nehéz de megéri a bölcsesség útján. Minden elismerésem.

2009. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nézzétek meg ezt a filmet együtt, hátha rádöbben valamire!

[link]


nagyon jó film, volt akinek ez mentette meg a házasságát.

2012. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!