Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetnek meg, hogy megment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek meg, hogy megmentsem ezt a hazassagot?

Figyelt kérdés
Röviden leirom a helyzetunket. 3 eve vagyunk hazasok 7eve vagyunk együtt es van egy egy eves kislanyunk. Az elejen minden jo volt, aztan mikor terhes lettem, amit teszek hozza o akart nagyon, minden megvaltozott. Mara mar a penzemet is o kezeli sokszor meg a kocsikulcsot is elviszi hogy nehogy el tudjak barhova is menni. Nem csaltam meg soha, nem beszeltem vele csunyan, de o nagyon csunyan viselkedik velem egy jo ideje. Egy honapja rajta kaptam azon is, ogy egy masik novel emailezik, aki raadasul harom gyerekes elvalt, anyuka aki azota mar a negyedik pasit fogyasztja. Eloszor nem szoltam neki, de mikor mar talalkakat beszeltek meg, meg o mennyire boldog hogy. Lathatja a lanyt kitalaltam, hogy mindent tudok. Persze azzal jött hogy minek lesem az emailjet, aztan elmagyaraztam neki, hogy sajna o hagyta nyitva a fiokjat a gepen, en meg pont meglattam. Akkor utana, hogy csak tudni akarta mit ir vissza a csaj...stb..stb. Akkor nagyon ossze vesztunk megigerte valtoztat. Na persze.... Harom teljes napot probalt valtozni es most megint minden a regi. Nem beszel meg velem semmit, fogalmam sincs hogy allunk anyagilag, nem tudom mik a tervei...tehat semmit, max a munkarol beszel ha hazajon mikor en is mondanek valamit akkor meg o faradt megy aludni. A gyerekünkkel nem foglalkozik szinte semmit. Mar annyi mindent probaltam...mindent... Beszeltunk is rola, mondta, hogy semmi kivetni valoja nincs abban amit csinalok es ahogy csinalom illetve nem talal bennem hibat. Tudom elrontottam, hogy mindenben mindent megadok neki, de annyira szertnem/ szerettem volna megmenteni ezt a hazassagot, hogy mar nem tudom mit tegyek. Neha mar ugy erzem nincs semmire erom, nincs kedvem se harcolni. Ha nem munkaba van akkor csavarog vagy sörozik meg hetvegen is, altalaban csak akkor jön haza ha a kislanyunk mar alszik. Mar tenyleg belefaradtam ebbe, hisz b@sszus a kis csöppseget mind a ketten akartunk es mind a ketten produkaltunk nem csak en.... Nem tudom mi tevo legyek.
2012. júl. 12. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ilyen sürgős megmentened a házasságodat,vagy már időközben el is váltál?

Ha a férjeddel szemben is ilyen figyelmes,és hálás vagy,mint azokkal,akik tanácsokat osztogatnak neked,akkor nem csodálom,hogy zátonyra futott a házasságod...

2012. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!