Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a nőt, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Közel három éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szeretem őt, jól megvagyunk, jól kiegészítjük egymást, együtt tervezzük a jövőnket.

De van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Évekkel ezelőtt a barátnője egy rövid ideig egy barátommal járt, akkor szóba is került általuk, hogy összejöhetnénk, de a lány azt mondta, hogy egyáltalán nem jövök be neki (barátomtól tudom). Viszont én azóta sem bírom elfelejteni őt.

Reggelente néha látom, mikor munkába megyek, és igazság szerint figyelni is szoktam, hátha láthatom. Olyankor egyrészt jól indul a napom, mert láttam, és mindig nagyon csinos. Másrészt meg egy hatalmas követ érzek a gyomromban. (Mióta a barátaink szétmentek csak köszönőviszonyban vagyunk, nem szoktunk beszélni.)


Szemétnek érzem magam, mert a barátnőm csodálatos, de egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből ezt a lányt. Senki mással nincs ilyen. Ez tényleg csak ilyen plátói dolog, de mégis helytelennek érzem, és rossz érzés, csak nem tudom, hogyan tudnám elfelejteni őt.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan felejtették el a plátói szerelmeteket?



júl. 23. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk úgy, hogy az ilyet nem nevezem szerelemnek. Maximum tetszés, de szeretni csak azt tudod, akit ismersz. Így máris kevésbé eltetet magadban azt az érzést, hogy szerelmes lennél.
júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak külsőbeli szimpátia. Nem ismered igazán, ráadásul kosarat adott. Voltam így már párszor, idő kell, de el lehet felejteni, még ha ezt nem is hiszed.

Teljes közönnyé tud válni a legkomolyabb szerelem is, csak gondolj arra, hogy a kapcsolatok ahol maximálisan szerelmesek voltak, azok is ki tudnak hűlni.

júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Most én miért is lettem lepontozva? Alattam pont ugyanezt írta valaki, az meg 100 százalék…
júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eszedbe vésed azt, hogy nem tetszel neki, elutasított és nem nézegeted mint valamilyen őrült stalker.
júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez most nagyon hülyén fog hangzani, de ezt vedd természetesnek, az életed részének, ne agyalj ezen, ne tartsd furcsának.

Mármint ha éppen valamiért eszedbe jut az nem baj, utána azonban ne kezdj el azon agyalni, hogy miért jutott eszembe, miért nem tudom elfelejtni stb...egyszerűen csak vedd tudomásul, hogy van egy nő aki eszedbe jut időként, jól esik ha látod és ennyi. Ne sajnáltasd magad, ne gondolkozz azon, hogy egyszer majd észrevesz.


Én voltam hasonló helyzetben csak nő vagyok. Ezt a pszichológusom tanácsolta, amit leírni pár mondatban nem olyan egyszerű.

De nekem működött.

júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos sehogy...

Én 24 éve hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy mi anno félig már összejöttünk, de az élet kegyetlen módon a legrosszabbkor közbeszólt....

júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozol és vágysz a drámára. Kis izgalmat visz az életedbe a titkos érzelmek meg a "kukkolás".

Ez nem valódi szerelem, valószínű pont azért őt nem tudod kiverni a fejedből mert gyakran látod tehát pont alkalmas erre a kis pezsdítő gondolatbűnözésre.

Bizonyos fokig normális, de érdemes észrevenni hogy ezt te alakítod így, mert izgalomra vágysz és a helyén kezelni. Tehát nem valami földöntúli plátói szerelemnek elkönyvelni, hanem átgondolni hogy lehetne feldobni a jelenlegi kapcsolatod vagy mivel tudnál egyéb izgalmakat hozni a hétköznapjaidba. Ez lehet új hobbi, sport, gyakrabb randi, stb.

júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy végre szem előtt tartod, hogy nem kellettél neki és nem is fogsz soha. Szakítasz a csajoddal. Aztán elmész pszichológushoz aki segít abban, hogy elkezdj túllépni a hülye kötődéseden jóformán ismeretlen nő iránt. Súlyos kötődési zavarod van és még kapcsolatfüggő is vagy.
júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!