Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom telebeszélte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom telebeszélte a barátnőm fejét. Azóta azt hiszi, hogy nem tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon kedvelték az exemet, de annak a kapcsolatnak vége lett már egy jóideje. Néha emlegették, de úgy tűnt túltették rajta magukat még a mostani kapcsolatom kezdete előtt.

Pár hónapot egyedül voltam, egyedül is éltem (mostmár a barátnőmmel), aztán összejöttem a barátnőmmel, kb egy hét után hozzám költözött. Na ez volt több, mint egy éve. Kb akkortájt épp nem volt munkám olyan másfél hónapig, ez a sztori szempontjából fontos lesz később (volt megtakarításom, hogy kijöjjek anyagilag)

Idővel otthon bemutattam a páromat, tök kedvesek voltak vele mindig, ha együtt látogattuk a szüleimet. Tényleg, egy rossz szavuk nem volt rá.

Na idén volt egy családi nyaralás, amire minket is hívtak. Én egyszer elugrottam a boltba, és akkor elbeszélgettek a barátnőmmel.

Konkrétan mézes-mázasan közölték vele, hogy hát ő nagyon szép, nagyon aranyos, de nem olyan csinos, vékony mint az exem. Meg olyanokkal tömték a fejét, hogy hát biztos nem tetszik nekem a külseje, csak anno kellett egy nő otthonra, biztos csak nem találtam jobbat munkanélküliként és beértem egy kevésbé jóval, tehát vele. Meg olyanokat mondogattak neki, hogy biztos megkedveltem és sajnálatból nem szakítok vele, meg biztos azért vagyunk még együtt, mert jól főz, de meg fogom unni, ha nem fogy le biztos elhagyom, meg figyelje csak a jeleket, rá fog jönni, hogy ez nekem így nem... És a barátnőm elmondása alapján kedves, aggódásnak adták elő, olyan megjegyzésekkel tűzdelve, hogy ők nem örülnének, ha szakítanánk, mert milyen kedves, aranyos.

Na nekem se a családom, se a barátnőm nem szólt erről a beszélgetésről.

Egyébként a családomnak nincs igaza abban, hogy miért vagyok a barátnőmmel. Nem az van, hogy kellett egy nő a házhoz, én meg jobb híján beértem vele... Szeretem a páromat, vonzónak találom.

Kb minden történt úgy, ahogy minden nap, semmi különös nem volt. Egészen addig, amíg valamelyik nap nem utasítottam vissza a párom szexuális közeledését. Kb előtte kb 5-6 napig nem volt szex, mert a barátnőm épp menstruált, és nem volt olyan hangulatban, amúgy 1-2 naponta szeretkezünk. Na a lényeg az, hogy én a kis kihagyás után visszautasítottam a közeledést, igazából nem voltam jó passzban, fáradt voltam, inkább egy összebújós ölelgetésre vágytam, amit ő betudott annak, hogy hát akkor a szüleimnek igaza van. És hát kiborult, nagyon. Nem igazán sikerült megnyugtatni, kételkedik, többet takaró ruhákat hord, itthon is, alváskor is, zavarban van, ha bizonyos helyeken érintem meg (pl hátulról ölelem meg és hozzáérek a pocijához), kevesebbet mosolyog, nem örül, ha bókolok neki. Egyszerűen eddig nem ilyen volt.

Én elbeszélgettem a szüleimmel, hogy ez mégis mi a franc volt, de nem sokra jutottam. Még azt próbálták megmagyarázni, hogy ők jót akarnak. Ja, meg hogy "nem úgy képzelték, hogy dagadt barátnőm lesz". Ami mondjuk erős túlzás, a barátnőm nem dagadt, picit teltebb, picit husis, de nagyon csinos... Amúgy a szüleimmel azóta tartok egy kis mosolyszünetet.

Viszont ez nem változtat azon, amit okoztak, és nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen a barátnőmnek.


szept. 4. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, a szülők rontják el legtöbbször a kapcsolatokat. Jártam én is ebben a cipőben, mindkét oldalról. Egy barátnőm anno ugyanezért szakított velem (akkor nem is tudtam erről), meg én is kaptam már az ívet 1-2 barátnőm miatt.

Ha megfogadod a tanácsomat, barátnődet (sem ezt, sem a jövőbelit, ha másik lesz) nem viszed többé haza, nem viszed családi nyaralni meg semmi ilyesmi. No kontakt!


f

szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, de szerintem, ha komolyan és értő figyelemmel elbeszélgetsz vele erről, vagy akár megmutatod neki, amit itt írtál, akkor előbbutóbb elfogadja, hogy a családod tévedett és nyugodtan lehet újra a régi önmaga. Már az is nagyon komoly odafigyelés a részedről, hogy egyáltalán foglalkoztat annyira a téma, hogy helyre akard hozni a családod hibáját. Mondd el neki, hogy te soha nem mondtál ilyet róla senkinek és nem is így gondolsz rá. Kicsit próbálj neki bókolni, kiemelni, hogy mi tetszik rajta és miért. Egyszer el fogja hinni.
szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Az a poén, hogy meg se mondták volna, hogy valami bajuk van a párommal, ha nem kérdezek rá konkrétan. Ott elmézes-mázaskodtak volna vele minden alkalommal, azután, hogy bebeszélték neki ezt a sok baromságot.

Igazából kérdeztem a barátnőmet, hogy mi lenne, ha ezentúl nem jönne a szüleimhez, jobb lenne-e neki, erre megkérdezte, hogy most akkor őt szégyellem is?

szept. 4. 13:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép volt.... szegény lány!


Szerintem is hanyagold őket picit. A barátnőd hogy többet nem megy feléjük, abban biztos vagyok.


Nem tudom, vajon túl tud-e jutni ezeken a gátlásokon, amit most a családod beleépített a fejébe meg a lelkébe. Hogy vajon túléli-e ezt a kapcsolatotok vagy ezek a mondatok minden mozdulatodnál ott lesznek-e a fejében.

szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

3# Ugyanez volt nálam is. Előttem csurgatták a mézesmázat, a hátam mögött meg folyamatosan hangolták ellenem a lányt. Miután a lány szakított, utána meg kerestek, hogy "jaj milyen jó voltam, milyen kár hogy vége" stb. :D Vicc az egész... Akkor esett le minden, mert amúgy fogalmam sem volt a szakítás okáról és hát elég szarul esett.


1. voltam.

szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

hú basszus, hát nem irigyellek...

esetleg tényleg megmutathatnád ezt a kérdést neki ezt jól megfogalmaztad.

nem tudom amúgy, hogy lehetne ezt helyreállítani. Talán majd az idő. segít. De szülőket nagyon elküldeném a csába.

szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem anyukája, aki - azóta már nem él szegény - mindig úgy tűnt, hogy pártolja a kapcsolatunkat és kedvel engem.

Majd egyszer mikor egyedül mentem az utcán és összefutottam vele, legnagyobb meglepetésemre, elkezdte nekem szidni a fiát, hogy na majd megtudom milyen ember, majd kimutatja a foga fehérjét. Illetve elkezdett nekem sztorizgatni az ex-menyéről, akit tudja, hogy ki nem állok (illetve ő engem), hogy mikor összekerültek a fiával, hajnalig szoktak szexelni a hátsó szobában.

És hasonlók.

Pár napig magamban tartottam az egészet, aztán kiböktem a férjemnek. Nem bocsátotta meg az anyjának ezt a bekavarást. Csak miután meghalt szegény, de akkor már késő volt.

szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Még is kinek akartak jót a szüleid? Maguknak? Most még tudod menj és hozd helyre, próbálkozz, mert ez később csak veszett ügy lesz.
szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A család az intim ellenség.


Ilyen, amikor a szüleid nem a barátaid.

szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Boldogult anyósomnak finoman szólva nem voltam az esete. Mikor elkezdtünk járni, a férjem már nem élt együtt a feleségével, a nő hazaköltözött a szüleihez. Férjem elvitt bemutatni az anyjának, aki az első adandó alkalommal tudomásomra hozta, hogy úgysem fognak elválni. Egész pontosan azt mondta, hogy "tűzre tűz, dacolnak". Fontosnak tartotta kihangsúlyozni, hogy az elődöm milyen szép, milyen aranyos, és ő mennyire szereti. Ezt még akkor is mondogatta, amikor már több éve házasok voltunk. Neki semmilyen vonatkozásban nem tetszettem, és ha tehette, igyekezett elbizonytalanítani. Engem kifejezetten bombázónak tartottak, de őt hallgatva szinte már kételkedtem a külső adottságaimban. Mindenesetre nem sikerült neki, nem békültek ki, és összeházasodtunk. A későbbiekben már nem igazán tartottuk a kapcsolatot. Kérdező, szerintem mutasd meg a barátnődnek a kérdésedet és a válaszainkat, remélem, megnyugtatja.
szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!