Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom telebeszélte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom telebeszélte a barátnőm fejét. Azóta azt hiszi, hogy nem tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon kedvelték az exemet, de annak a kapcsolatnak vége lett már egy jóideje. Néha emlegették, de úgy tűnt túltették rajta magukat még a mostani kapcsolatom kezdete előtt.

Pár hónapot egyedül voltam, egyedül is éltem (mostmár a barátnőmmel), aztán összejöttem a barátnőmmel, kb egy hét után hozzám költözött. Na ez volt több, mint egy éve. Kb akkortájt épp nem volt munkám olyan másfél hónapig, ez a sztori szempontjából fontos lesz később (volt megtakarításom, hogy kijöjjek anyagilag)

Idővel otthon bemutattam a páromat, tök kedvesek voltak vele mindig, ha együtt látogattuk a szüleimet. Tényleg, egy rossz szavuk nem volt rá.

Na idén volt egy családi nyaralás, amire minket is hívtak. Én egyszer elugrottam a boltba, és akkor elbeszélgettek a barátnőmmel.

Konkrétan mézes-mázasan közölték vele, hogy hát ő nagyon szép, nagyon aranyos, de nem olyan csinos, vékony mint az exem. Meg olyanokkal tömték a fejét, hogy hát biztos nem tetszik nekem a külseje, csak anno kellett egy nő otthonra, biztos csak nem találtam jobbat munkanélküliként és beértem egy kevésbé jóval, tehát vele. Meg olyanokat mondogattak neki, hogy biztos megkedveltem és sajnálatból nem szakítok vele, meg biztos azért vagyunk még együtt, mert jól főz, de meg fogom unni, ha nem fogy le biztos elhagyom, meg figyelje csak a jeleket, rá fog jönni, hogy ez nekem így nem... És a barátnőm elmondása alapján kedves, aggódásnak adták elő, olyan megjegyzésekkel tűzdelve, hogy ők nem örülnének, ha szakítanánk, mert milyen kedves, aranyos.

Na nekem se a családom, se a barátnőm nem szólt erről a beszélgetésről.

Egyébként a családomnak nincs igaza abban, hogy miért vagyok a barátnőmmel. Nem az van, hogy kellett egy nő a házhoz, én meg jobb híján beértem vele... Szeretem a páromat, vonzónak találom.

Kb minden történt úgy, ahogy minden nap, semmi különös nem volt. Egészen addig, amíg valamelyik nap nem utasítottam vissza a párom szexuális közeledését. Kb előtte kb 5-6 napig nem volt szex, mert a barátnőm épp menstruált, és nem volt olyan hangulatban, amúgy 1-2 naponta szeretkezünk. Na a lényeg az, hogy én a kis kihagyás után visszautasítottam a közeledést, igazából nem voltam jó passzban, fáradt voltam, inkább egy összebújós ölelgetésre vágytam, amit ő betudott annak, hogy hát akkor a szüleimnek igaza van. És hát kiborult, nagyon. Nem igazán sikerült megnyugtatni, kételkedik, többet takaró ruhákat hord, itthon is, alváskor is, zavarban van, ha bizonyos helyeken érintem meg (pl hátulról ölelem meg és hozzáérek a pocijához), kevesebbet mosolyog, nem örül, ha bókolok neki. Egyszerűen eddig nem ilyen volt.

Én elbeszélgettem a szüleimmel, hogy ez mégis mi a franc volt, de nem sokra jutottam. Még azt próbálták megmagyarázni, hogy ők jót akarnak. Ja, meg hogy "nem úgy képzelték, hogy dagadt barátnőm lesz". Ami mondjuk erős túlzás, a barátnőm nem dagadt, picit teltebb, picit husis, de nagyon csinos... Amúgy a szüleimmel azóta tartok egy kis mosolyszünetet.

Viszont ez nem változtat azon, amit okoztak, és nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen a barátnőmnek.


szept. 4. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%

Na, most ezt mint nő a ffinak írom:


A csajnak komoly önértékelési bajai vannak, ez még hosszú távon nagyon csúnyán vissza fog ütni. Most minden sz*rságra így fog reagálni. Ha van sapkád az a baj, ha nincs, akkor meg az. Évekig tartó sírás-rívás fog rád zúdúlni és a végén még te leszel a szemét, aki átverte és porba tiporta az önbecsülését, pedig az önmagából kell jönnie. Elviszed wellnesbe? Nem jó, mert "hiszen tudod, hogy nem szeret fürdőruhában". Edzőbérlet? "Hát akkor biztos kövér vagyok". És még millió aknamezőre készülhetsz.

Ha ő képtelen belátni, hogy te nem azért vagy vele, akkor veszett fejsze nyele, ne szenvedj vele hosszú távon. Mindenesetre a következő csajodat készítsd fel a családod ekézésére :/

szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Azért csinálták ilyen alattomosan, mert veled is jóban akartak maradni, illetve a lány előtt sem akarták felvállalni, hogy tulajdonképpen ellenzik a kapcsolatotokat, inkább úgy adták elő, hogy ők jót akarnak, csak jóindulatból figyelmeztetik, hogy fogyjon le. Nem tudom, hogy mit tennék ilyen helyzetben, mert ha egy barátról lenne szó, azonnal azt mondanám, hogy soha többet nem állok vele szóba. Szülők esetén ez nem ilyen egyszerű.
szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

11: Nem stimmel, mert erre egy megoldás van: a férfi nyíltan kiáll a nője mellett a családjával SZEMBEN.

Tehát választ "kettejük" közül.

Nyíltan szóba kell hozni ezt az esetet és számonkérni őket a lány jelenlétében, és közölni a következményeket.

szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Erről most az jutott eszembe, mikor az exem nővére úgy akart nekünk keresztbe tenni, hogy azt mondta az exemnek, hogy egy családi szülinapozás alkalmával látta, ahogy az apjára nézek és tuti rá akarok mozdulni. Én akkor voltam 20 éves, az apja 60 és nem a jól kinéző, magát jól tartó 60-ast kell elképzelni, hanem egy rottyant öregembert. Az exem nekem esett, hogy ez igaz-e, köpni-nyelni nem tudtam, azt sem értettem, hogy miről beszél, de úgy felhúztam magam, hogy azonnal felhívtam a nővérét és kérdőre vontam, hogy mi a francot képzel magáról. Meg sem tudott szólalni, tök nyilvánvaló volt, hogy csak így akart közénk állni.
szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
11. Ez nem önértékelési probléma, hanem konkrét agitáció a srác ellen és a párkapcsolat nyílt vagy burkolt bomlasztása. Az ilyen jellegű aknamunkák nagyon meg tudják keseríteni egy pár életét. Senkinek nincs kedve sem a saját, sem a párja szüleinek a fejében élő homályos és sokszor önellentmondó ideáknak megfelelni.
szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan beszélgess el a családtagjaiddal, illetve a barátnőddel is!
szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#8 Nekem azt próbáltak beadni, hogy nekem akarnak jót.

Konkrétan előadták, hogy hát cuki a barátnőm, kedves, de ők nem egy "dagadt" lányt képzeltek el mellém, meg nem biztosak benne, hovy igazán tetszik, hát nézzek már rá az exemre, milyen csinos, formás, hihetetlen ez az ízlés beli váltás. Ja meg hogy ők nem szakítást akartak, mert a barátnőmet amúgy emberileg kedvelik, csak motiválni akarták a fogyásra, "mert így lehet megunom, és lecserélem egy csinosabbra".


Csak ebből a fene nagy "jószandékból" az lett, hogy a barátnőm kis önbizalmának annyi, meg kételkedik bennem. Mindezt azért, mert a családom úgy csinál, mintha a barátnőm akkora lenne, mint egy bálna, pedig közel sem

szept. 5. 00:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szar dumát. Ők már előre aggódnak, hátha neked idővel nem fognak tetszeni az idomai. De rendesek, tényleg. Elmorzsolok egy könnycseppet.


Undorító, amit csinálnak. És azt érzik, veled, veletek megtehetik, mert te beszopod ezt a szar dumát, hogy csak érted.

szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg tényleg dagadt a lány, csak a kérdező elfogult. Mégis mi másért venné komolyan a beszólásokat? Fogyjon le, és akkor nincs min aggódni.
szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha neki egy dagadt tetszene? A családja miért pofázik bele? Nem nekik kell vele élni. Gondolom ott mindenki szép és fitneszmodell. Saját életükkel foglalkoznának inkább.
szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!