Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, de nem tetszik a stílusa, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, egy szórakozóhelyen, nem gondoltam, hogy ennyire komoly lesz, együtt vagyunk már egy jó ideje. Viszont ő az a személyiség, amit én világ életemben kerülni próbáltam a lányokban. Cigizik keményen, minden hétvégén iszik a barátnőivel, oke, hogy csak otthon, de akkor is. Nagyon sminkeli magat, az öltözködéséről nem is beszélve, mint egy...értitek olyan dolgokat szeret, ami számomra vissza taszító egy lányban, de ezeket nem tudtam róla, hogy ilyen az elején, és én meg túl hamar is beleszerettem. Most úgy érzem, nem tudom már elengedni, de mit kéne tennem próbáljam "megváltoztatni"? Az nem vezetne sehová, de így sem jó, hogy lány létére 2 doboz cigit egy nap. Visszataszító. Viszont azt is el kell mondjam, hogy ellenem semmi rosszat nem tesz, hogy más fiúkkal kavarna, vagy beszélne, és mindennap elmondja, hogy neki már csak én vagyok aki miatt ő él. Ezt komolyan mondom. Mi a véleményetek erről?

#cigaretta #Stílus lányok
tegnapelőtt 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Megváltoztatni nem tudod. Elfogadod őt így, avagy keresel tovább.
tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
77%
Miért is dugod, Bàs?
tegnapelőtt 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

"lány létére 2 doboz cigit egy nap"


Azt áruld el, mi a büdös fa$zért hangsúlyozod, hogy lány létére?


Pasinál rendben van tán?

Az nem ugyanolyan büdös?

tegnapelőtt 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Nyugi hármaska. Ne pattogj.
tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Négyeske-hasznoska, te sem a kérdésre válaszolsz ám...
tegnapelőtt 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

#3: Nem is az a legnagyobb baj hogy büdös. Hanem azon kellene elgondolkodni hogy ez milyen hatással van a tüdőre, plusz még a pia is.

De úgy látszik ez sem elég a kiábránduláshoz.


"és mindennap elmondja, hogy neki már csak én vagyok aki miatt ő él"


Ezt meg érzelmi manipulációnak nevezik. Kész főnyeremény a csaj.

Erre mondják hogy "megszoksz vagy megszöksz."

tegnapelőtt 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
90%

#6, semmi ilyenről szó sincs. Kérdezőnknek felàllt a pöcölő, és belement egy kapcsolatba, mert szép a nő. Semmi megszoksz, megszöksz dologról nincsen szó.


Ez a f#sz felàll, ész megàll dolog.

tegnapelőtt 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Annyira buták vagytok egytől egyig, miért is vártam én segítséget, pont a gyakori kérdéseken.
tegnapelőtt 18:23
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
79%

Nyilvàn.


Mi nyigúnk itt egy punci miatt,TökiKém.

tegnapelőtt 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Megismerkedtem egy lánnyal, egy szórakozóhelyen"


Inkább az a kérdés, hogy innentől mit vártál 😅

tegnapelőtt 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!