Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, de nem tetszik a stílusa, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, egy szórakozóhelyen, nem gondoltam, hogy ennyire komoly lesz, együtt vagyunk már egy jó ideje. Viszont ő az a személyiség, amit én világ életemben kerülni próbáltam a lányokban. Cigizik keményen, minden hétvégén iszik a barátnőivel, oke, hogy csak otthon, de akkor is. Nagyon sminkeli magat, az öltözködéséről nem is beszélve, mint egy...értitek olyan dolgokat szeret, ami számomra vissza taszító egy lányban, de ezeket nem tudtam róla, hogy ilyen az elején, és én meg túl hamar is beleszerettem. Most úgy érzem, nem tudom már elengedni, de mit kéne tennem próbáljam "megváltoztatni"? Az nem vezetne sehová, de így sem jó, hogy lány létére 2 doboz cigit egy nap. Visszataszító. Viszont azt is el kell mondjam, hogy ellenem semmi rosszat nem tesz, hogy más fiúkkal kavarna, vagy beszélne, és mindennap elmondja, hogy neki már csak én vagyok aki miatt ő él. Ezt komolyan mondom. Mi a véleményetek erről?

#cigaretta #Stílus lányok
jún. 29. 17:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem diszkó volt. Ilyen beülő hely, egy kis élő zenével a háttérben. + Elegáns hely.
jún. 29. 18:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom első nap rájöttél, hogy cigizik. Szórakozóhelyen arra is, hogy iszik. A smink és az öltözködési stílusa nyomban látható volt. Mégis kellett. Most akkor mit rinyálsz? Azokból amit felsoroltál mint mínuszt melyik nem volt nyilvánvaló? Esetleg az, hogy jönnek a barátnői. A többi látható volt. De ha nem kell hagyd el. És félreértés ne essék, dehogyis védem a piát meg a cigit. De az még rosszabb amikor egy qrvas kinézetű, cigis, piás nőt felszedsz mert bejön aztán amikor komolyra fordul vele a kapcsolat akkor már egy szende szűzet akarnál belőle faragni. Ha neked olyan kell akkor az esti misén keresgélj ezeket meg hagyd meg nekünk, mi tudjuk kezelni.
jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Ilyeneket siman ki szoktak dobni.
jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat, megvaltoztatni ugysem fogod, friss kapcsolatban egymas kedveert nem fognak lemondani az emberek a szokasaikrol, szoval szerintem nektek nem kellene egyutt lennetek.

Maskor tobb ideig ismerkedj, randizz egy lannyal, hogy hamarabb kideruljenek az ilyen dolgok. Nem kell fejest ugrani egy kapcsolatba egy idegennel.

jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Ha ennyire zavarja a hölgy stílusa avagy életvitele, akkor érdemes lenne inkább a szakítás mellett dönteni. Gondolom a hölgy bőven meghaladta már a tinédzser kort, a felett pedig nem szoktak már nagyon változni az emberek.

jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szakíts vele. Először is azért, mert nem szereted. Ha szeretnéd, nem hasonlítanád majdnem egy.... Érted. Nem ilyen stílusban beszélnél róla, még akkor sem, ha zavar. Viszont, ha neked ez taszító, ne maradj vele. Én sem jönnék össze olyasvalakivel, akinek az életvitele és a gondolkodásmódja ennyire távol állnak az enyémektől. Majd találsz olyat, akivel passzoltok.
jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Milyen beülős hely?
jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
Beszélgetni vele erről szépen? Vagy hagyd el!
jún. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vele beszélsz. Klassz. Jó, hogy együtt vagytok
jún. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!