Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a kollégám meg én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kollégám meg én is neki, de Ő családos ember, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már az első munkanapomon rámírt, de csak ilyen udvarias gesztusnak látszott. Később bókolni kezdett amit úgy fogtam fel, hogy szoknyavadász vagy szereti dícsérni a hölgyeket. Aztán egyszer közös feladatot kaptunk ami alatt sokat beszélgettünk akkor szerelmet vallott. Persze addigra kb a homlokára volt írva hogy tetszem neki de én igyekeztem rideg maradni.

Van családja de az feleségével már minden értelemben elhidegültek, szerintem lehet van is valakije az asszonynak de ez csak az én tippem.

Elválni sehogyse tudnának anyagi okokból meg miattam ne is tegyék.


Aztán egyre inkább bókolt meg egyre jobban megismertük egymást de nálam mindig volt egy határ és van is. Ha bókol hogy szép vagyok annyit írok “kössz” vagy csak egy like jel. Igyekszem a legkissebb jelét sem adni annak, hogy tetszik a férfi mert az a baj hogy megtetszett. Most is várom hogy írjon de szabin van így nyílván nem fog de hátha talál röpke pár percet. De ugyanakkor tudom hogy ez csak szenvesztő sóvárgás.

Egyszer elbeszélgettem hogy nem akarok a szeretője lenni azt mondta nem is csak arra akar mert amit érez az szerelem. Mondtam nem akarok se 2. lenni sem pedig tartalék azt mondta megérti és bocsánatot kért amiért belementünk ebbe az egészbe de ennek ellenére ugyanúgy csináljuk tovább. Flörtöl velem én meg várom hogy írjon tudva hogy úgyis csak ennyiben marad a dolog.

Az a baj hamarosan megint közös projektünk lesz és megint együtt kell dolgoznunk majd de a főnöknek nem mondhatom, hogy nem akarok mert tetszik és ez a helyzet… viszont ha meg nem jövök be dolgozni akkor másik kollegával cseszek ki pusztán a saját hülye érzelmeim miatt.


Szerintetek ha felmondok megoldás lehet a kettőnk gondjaira? Bár akkor meg munkát nem találnék mint tudjuk itthon nehéz.


Hogyan lépjek túl ezen adna valaki tanácsot.


júl. 31. 16:44
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ha nem ír az a bajom ha ír akkor meg az, főleg mivel jól esik vele beszélni. Szörnyű vagyok ugye? :’(
júl. 31. 16:46
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Sürgősen keress magadnak valakit, hogy ne kelljen felmondanod, aztán játszhatjátok tovább a játékotokat.
júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mit akarsz. Én nem mondanék fel, a pasinak meg megmondanám, hogy a jövőben mihez tartsa magát velem kapcsolatban.
júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira rossz lenne a házassága és csak a pénz miatt vannak együtt, akkor gondolod, hogy zavarná a párját, hogy írkál neked? Akkor tudna is rólad...
júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem szerelmes beléd, el ne hidd. Ha az lenne tiszteletben tartaná, hogy nem akarsz szereto lenni. Arról nem beszélve hogyha tisztelené a családját bár az esete vagy akkor kerülne mint a pestisest. De mivel mocskos szemétláda szinte biztos, hogy nem te vagy, leszel az első szeretője, már többször félrekefélt. Ne tartsd vele a kapcsolatot munkán kívül, vagy mondj fel mert rá fogsz fázni nagyon, még a munkahelyedbe cis kerülhet a rohadék miatt megalazo módon. Inkább a feleségét kéne tudatni, hogy milyen férje is van, hogy meg tudjon tőle szabadulni.
júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
79%

Csak játszod az agyad, de úgy is arra megy ki a dolog, hogy a szeretője legyél, és csak idő kérdése, és az is leszel, ha így folytatjátok, és nem parancsolsz ennek megálljt.

De hát nem fogsz, mert nagyon is imponál neked ez a helyzet, hogy egy foglalt pasi utánad kajtat.

júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondj fel a munkahelyen, vagy mondd meg keményen, hogy felejtős. Bár inkább az első. Ha elválni nem tud, akkor hagyd a fenébe. Egy ilyen mellett mindig csak a második lehetsz. De igazából minden nő csak második tud lenni egy ilyen mellett. Biztos vagy benne hogy nem tud válni? Nem lehet, hogy csak nem akar?
júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ha megpróbálnád vele megbeszélni azt, hogy szorítkozzon vcsak a munkára. Talán a közössegi oldalon sem kellene kommunikálnotok.


Am meg ha nagyon akarna teged választana, az anyagiak vagy más esetben a gyerek csak egy jó kifogás.

júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerelmes beléd, persze…max vonzódik hozzád. Vajon a felesége is tud arról, hogy el vannak hidegülve?
júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom megérteni komolyan hogyan lehet odáig lenni egy hűtlen pojáca iránt. A hányinger jönne rám, hogy a "rossz" házasságát emlegetné meg hogy "szerelmes" belém rögtön. Hogy-hogy nem érzel ugyanúgy? Látja, hogy milyen könnyű lesz téged meg... A legolcsóbb, legátlátszóbb dumákat adta be és te elhiszed neki. Hát ne hari, de nem vagy normális, nagyon lenn van a léc nálad...
júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!