Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a kollégám meg én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kollégám meg én is neki, de Ő családos ember, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már az első munkanapomon rámírt, de csak ilyen udvarias gesztusnak látszott. Később bókolni kezdett amit úgy fogtam fel, hogy szoknyavadász vagy szereti dícsérni a hölgyeket. Aztán egyszer közös feladatot kaptunk ami alatt sokat beszélgettünk akkor szerelmet vallott. Persze addigra kb a homlokára volt írva hogy tetszem neki de én igyekeztem rideg maradni.

Van családja de az feleségével már minden értelemben elhidegültek, szerintem lehet van is valakije az asszonynak de ez csak az én tippem.

Elválni sehogyse tudnának anyagi okokból meg miattam ne is tegyék.


Aztán egyre inkább bókolt meg egyre jobban megismertük egymást de nálam mindig volt egy határ és van is. Ha bókol hogy szép vagyok annyit írok “kössz” vagy csak egy like jel. Igyekszem a legkissebb jelét sem adni annak, hogy tetszik a férfi mert az a baj hogy megtetszett. Most is várom hogy írjon de szabin van így nyílván nem fog de hátha talál röpke pár percet. De ugyanakkor tudom hogy ez csak szenvesztő sóvárgás.

Egyszer elbeszélgettem hogy nem akarok a szeretője lenni azt mondta nem is csak arra akar mert amit érez az szerelem. Mondtam nem akarok se 2. lenni sem pedig tartalék azt mondta megérti és bocsánatot kért amiért belementünk ebbe az egészbe de ennek ellenére ugyanúgy csináljuk tovább. Flörtöl velem én meg várom hogy írjon tudva hogy úgyis csak ennyiben marad a dolog.

Az a baj hamarosan megint közös projektünk lesz és megint együtt kell dolgoznunk majd de a főnöknek nem mondhatom, hogy nem akarok mert tetszik és ez a helyzet… viszont ha meg nem jövök be dolgozni akkor másik kollegával cseszek ki pusztán a saját hülye érzelmeim miatt.


Szerintetek ha felmondok megoldás lehet a kettőnk gondjaira? Bár akkor meg munkát nem találnék mint tudjuk itthon nehéz.


Hogyan lépjek túl ezen adna valaki tanácsot.


júl. 31. 16:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy döntés előtt állsz. Eldől, hogy ember maradsz, vagy féreg. Jól, okosan dönts!

Nem fogja betartani a két lépés távolságot mert érzi, tapasztalja, hogy milyen naiv, buta kislány vagy és míg akar használni fog mint a kutat aztán kihajít mint a használt óvszert a kukába! Térj észhez és ne hagyd, hogy kihasználjon inkább. Fájni fog sokkal jobban ha kizserel mintha most megálljt parancsolnál magadnak és neki egyaránt.

Nem a megfelelő férfinak akarod odaadni a szüzességed egyértelműen.

Ha már egyszer vallásos vagy akkor légy teljes mértékben!

(#12)

júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha pasi pénzeli a felesége nagy igényeit, akkor ha elválnának. Mondjuk nem kellene annyit dolgoznia és megmaradna a pénze is. Akkor milyen anyagiakról beszélünk? A válással pont, hogy jobban járna.
júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a vallásosságod/erkölcsösséged. Normális kapcsolaton belül nincs szex de családos emberrel flörtikézni melóhelyen ahol más szempontból is gáz az ilyen kavarás, az nem probléma.
júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy megérdemlitek egymást... bár elhiszem, hogy fáj. Nem voltál túl okos, belementél a játékba, viseld a következményeit. Ha még a főnök is férfi, akit ő kért meg, hogy veled dolgozhasson, átlát a szitán.
júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"Most is várom hogy írjon de szabin van így nyílván nem fog de hátha talál röpke pár percet."


Ühüm, ha munkába jár, hazaér munkából és a családdal kéne foglalkoznia akkor van ideje kicsiszerelmesezni téged. Viszont amikor pihen, szabadságon van akkor hirtelen nincs röpke ideje üzenetet írni.

Innen is látszik, hogy milyen hülyének néz téged és nyilván igaza van mert tényleg hülye vagy.

Képes vagy házas, gyerekes férfival üzeneteket váltani, a munkahelyen játszadozni és még a közös projektbe is beleegyeztél mert alig várod, hogy szét rakhasd a lábad neki.

Természetesen azt nem akarod, hogy elváljon mert a vallás szerint az bűn és a másik kollégával sem akarsz kicseszni még véletlenül sem inkább te projektálsz a csalfa férjjel annyira, hogy beléd rakja. Nem zavar téged egyáltalán, hogy házasságromboló szuka leszel.

Te vallásos?! Inkább egy kétszínű kígyó vagy!

Nyugodtan feküdj alá. Majd ha megun akkor más foglalt faszi alá feküdj. Ez a te utad. Másra nem vagy való csak az ágyra!

júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

ő flörtöl velem én sosem írtam neki vissza meg nem is mondtam semmi olyasmit. Nálam a szevasz van nem pedig a szia drágám.


Se szivecske se semmi ilyesmi, személyesen se megyek a közelébe ha nem muszáj. Ha odajönne mikor kávézom elmegyek onnan csak hát ja…


Jó lett volna de abban is van valami hogy lehet ő is csak mondja hogy nem a szex kell aztán félremegy mint az exem.


Írtam emailt a főnökömnek hogy holnap beszélek vele mert felmondok. Most a barátaimat hívom hogy segítsenek munkát találni mert ez a helyzet.

Ők is azt mondják amit ti.

A gyereket letiltottam a közösségikről hogy ne szivezgesse a posztjaimat, majd ha akar valamit akkor a munkahelyi emailen üzen!


De sajnálom, tényleg jó volt egy picit megint - mégha kamuból is- számítani meg szerettem itt dolgozni de hát így meg nem jó.


Amúgy véleményem szerint ha valaki hazudik nekem én nem leszek hazug. Ugyanígy ha velem flörtölnek de nem viszonzom “én is téged” “te is nekem” meg ilyesfajta kijelentésekkel akkor az részemről nem flört. Ő flörtöl velem ami nekem tetszik de nem flörtölök vissza.

Szerintem…


Az asszonynak elmondani ez is egy ötlet de nem az én tisztem. Az ő felesége neki kéne vele őszintének lennie. Bíztam benne hogy ez megtörténhet de ha ennyien mondják hogy nem akkor abban lehet valami. Ha én megyek árulkodni az asszonynak az is belerondítás a kettejük dolgába. Szerintem…


Legalábbis én így látom Ha a párom megcsal nem

a nőjétől akarom hallani hanem tőle hogy elakar hagyni.


Köszönöm a kemény szavakat mindenkinek!

Csak most nem tudom hol fogok munkát találni de van felmondási időm talán valamit sikerül, max elmegyek gyárba vagy ilyesmi :( dolgoztam már ott nem volt vészes :)

júl. 31. 18:58
 27/39 A kérdező kommentje:

25/26 a közös projektbe nem egyeztem bele. Ő javasolta a főnöknek hogy ketten dolgozzunk mert a legutóbbi is jó lett meg velem szeret dolgozni. A főnök közölte velem hogy én leszek a partnere így is intézte a dolgokat a mi nevünkkel.

Én kész tényeket kaptam.

Igazából ha összeáll egy páros vagy csapat nem szoktuk egymást megkérdezni jó-e mert itt mindenki jóban van mindenkivel (legalábbis látszólag) szóval fel sem merül hogy nekik nem megfelelő a párosítás. Mondjuk utána mindenkinek sír a szája ha olyannal van akit nem kedvel…

júl. 31. 19:04
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

1. egy felnőtt, családos férfit miért nevezel gyereknek?

2. miért a barátaidat kéred meg, hogy találjanak neked munkát?

3. miért mondtál fel, ha állításod szerint eddig is “ignoráltad” a pasit.

júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Uhh micsoda madár vagy. 🥲
júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

1. nekem kortól független mindenki gyerek :) Anyám párjára is azt mondom gyerek… Hülye szokás


2. csak segítsenek, hozzanak jelentkezési lapot meg hátha tudnak valamit pl “kisboltba keresnek egy eladót láttam kiírva”


3. Mert igaza van mindenkinek és tényleg ostoba vagyok. Valóban tetszik az a mézesmaddzag… de a barátaim is azt mondják: annyira sok ideje vagy egyedül hogy mostmár mindenki tetszeni fog aki megdícséri a hajad vagy a szemed?


Közben a másik vonalon oltanak ők is… (JOGOSAN!)


És nem tudom mert hiányzik de tudom hogy nem szabad! Már így is túl messzire mentem és saját magamat szúrtam hátba vele de olyan jó érzés az a sok dícséret.

Barátnőm mondta most tiltsam le mielőtt mégis rámír mert akkor megint elkábít. Szerinte én is buta vagyok meg naív ő meg egy gerinctelen. Ezt ő írta így!


Közben azon gondolkodom megkéne kérdeznem valakit nem vállja e a munkát. Nagyon rossz lenne úgy dolgozni vele hogy most letiltottam meg azon vagyok hogy ne rá gondoljak csak marha nehéz..

Nem fognak örülni a kollégák és nyílván nem mondhatom meg az okát… meg a főnök is ki fog akadni ha áthárítom.

Most írja barátnőm menjek el táppénzre…

júl. 31. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!