Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik a kollégám meg én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a kollégám meg én is neki, de Ő családos ember, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már az első munkanapomon rámírt, de csak ilyen udvarias gesztusnak látszott. Később bókolni kezdett amit úgy fogtam fel, hogy szoknyavadász vagy szereti dícsérni a hölgyeket. Aztán egyszer közös feladatot kaptunk ami alatt sokat beszélgettünk akkor szerelmet vallott. Persze addigra kb a homlokára volt írva hogy tetszem neki de én igyekeztem rideg maradni.

Van családja de az feleségével már minden értelemben elhidegültek, szerintem lehet van is valakije az asszonynak de ez csak az én tippem.

Elválni sehogyse tudnának anyagi okokból meg miattam ne is tegyék.


Aztán egyre inkább bókolt meg egyre jobban megismertük egymást de nálam mindig volt egy határ és van is. Ha bókol hogy szép vagyok annyit írok “kössz” vagy csak egy like jel. Igyekszem a legkissebb jelét sem adni annak, hogy tetszik a férfi mert az a baj hogy megtetszett. Most is várom hogy írjon de szabin van így nyílván nem fog de hátha talál röpke pár percet. De ugyanakkor tudom hogy ez csak szenvesztő sóvárgás.

Egyszer elbeszélgettem hogy nem akarok a szeretője lenni azt mondta nem is csak arra akar mert amit érez az szerelem. Mondtam nem akarok se 2. lenni sem pedig tartalék azt mondta megérti és bocsánatot kért amiért belementünk ebbe az egészbe de ennek ellenére ugyanúgy csináljuk tovább. Flörtöl velem én meg várom hogy írjon tudva hogy úgyis csak ennyiben marad a dolog.

Az a baj hamarosan megint közös projektünk lesz és megint együtt kell dolgoznunk majd de a főnöknek nem mondhatom, hogy nem akarok mert tetszik és ez a helyzet… viszont ha meg nem jövök be dolgozni akkor másik kollegával cseszek ki pusztán a saját hülye érzelmeim miatt.


Szerintetek ha felmondok megoldás lehet a kettőnk gondjaira? Bár akkor meg munkát nem találnék mint tudjuk itthon nehéz.


Hogyan lépjek túl ezen adna valaki tanácsot.


júl. 31. 16:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarsz te ezen túljutni. Nagyon is imponáló neked az ágyba invitálása. Még hogy szerelmes...Lol!Sok ilyen naiv buta kislányt elszédített már ezzel a dumával. Mind bevette ezt is meg a farkát is.

Az asszony meg szerintem nem tud róla, hogy szar a házasságuk.

júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
89%

Nos ez nekem is magas. Az még hagyján, hogy hazudik mint a vízfolyás, de, hogy téged nem zavar, hogy családos apa és nyugodtan flörtölsz vele über gáz.

Mégha tegyük fel igazat is állít akkor is csak a következő ágyasa lennél miközben te sokkal többet szeretnél tőle.

Csak kihasználna, kizárólagosan szenvednél mint a kutya.

Soha a büdös életben nem fog elválni mert az anyagiak, a pénz mindentől és mindenkitől többet érnek neki.

Az ilyen gusztustalan csúszómászó senkit nem szeret az undorító nemiszervén kívül amit belemárt minden jöttment csúszómászó "nőkbe".

Tényleg a következő strigula akarsz lenni, vagy inkább észhez térsz, emberként kezdesz el viselkedni aki tud magának parancsolni és nem az "alulról csengenek" irányítja? Döntsd el, hogy mit akarsz és aszerint viselkedj. Nem fog téged komolyan venni, sőt most sem vesz mert szemrebbenés nélkül koketálsz vele. Elég neked a "szerelmes vagyok beléd" annyira nincs önbecsülésed. Össze kéne szedni és melegebb éghajlatra küldeni, megfenyegetni hogyha a közeledbe férkőzik munka-viszonyon túl mész a HR-re és akkor befejezné, sőt még te lennél a qrva. De legalább békénhagyna és nem kéne visszamászni hozzá!

júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%

"Egyszer elbeszélgettem hogy nem akarok a szeretője lenni azt mondta nem is csak arra akar mert amit érez az szerelem. Mondtam nem akarok se 2. lenni sem pedig tartalék azt mondta megérti és bocsánatot kért amiért belementünk ebbe az egészbe de ennek ellenére ugyanúgy csináljuk tovább."


Hogy oda ne szaladjak, rendesen sajnálom, hogy neki milyen szar a házassága, de mivel koldusb@szott meg persze nagyon szereti a családját inkább csak megb@sz téged és odébb áll. Huha nagy áldozatot hozna pedig szerelmes beléd. Na persze Pityu. Rám jött a nevetés hogyan adta elő és te hiszel neki mert azt írtad, hogy a felesége biztosan csalja. :DDD


Hát persze. Így simán lehetsz szerető, nincs mitől lelkiismeretesnek lenned.

Ugyanaz a semmirekellő, gerinctelen típus vagy mint a férjecske. Remélem legalább megéri ha végre megszopt@t és megb@sz. Aztán ha kiderül a feleség lehetőleg jól meghajal ott a kollégák előtt és kidobnak mint a macskát sz@rni ha egyszer annyira nem bírsz magaddal. :DDD

júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Egybe válaszolva igaza van mindenkinek.

Az asszony is tudja, ő kezdte. Bnőm ismeri a nőt, nem tud hivatalos infót hogy hűtlen lenne de arról van infó hogy már nem úgy szerelmesek mint az elején.

Ráadásul azt mondták róla hogy igényesebb a nő mint amennyit a pénztárca elbír. A gyerek 4 helyen dolgozik hogy a gyerekeknek meglegyen minden de a nő semmi esetre se hagyna alább az igényekből, ugyanúgy a márkás drága cuccok érdeklik meg menni akar mindig annak ellenére hogy keret nem nagyon van meg a párja is megszakad a munkában. Azt tudom a gyerekekkel sem különössebben foglalkozik pl ha bevállalja az esti rutint már csoda és ritka ezt bnőm is mondta meg a pasi is. Anyuka csak leteszi őket azt aludjanak maguknak.


Ezek után elhiszem hogy nem nagyon telik válásra.


Az is lehet hogy utolsónak igaza van abban hogy úgymond “vágyom valakire”. 8 éve egyedül vagyok eddig tartottam magam. Más emberek is dícsértek mézes mázzal meg ilyesmi de egyik sem érdekelt ez a férfi is csak hónapok után. Valójában eleinte 3 hétig nem is írtam semmit neki miután bemutatkozott aztán megint rámírt munkaügyben aztán azóta tart ez a “játék”.


Most tudtam meg hogy a projektre is ő kért engem. Gondolom velem akar lenni én meg már nem tudom visszamondani mert köv héten kezdjük… :( direkt csinálta nyílván.


Igazából arra is gondoltam ultimátumot adnék neki vagy az asszony vagy én de akkor szétválasztanám őket… ugyhogy kijelentettem hogy 2 lépés távolság legyen!

Azt mondta megérti és elfogadja és sajnálja de nem tud többet adni ennél és nyílván én többet érdemlek és hülye ötlet is volt.


Közben meg másnap úgy ír: jó reggelt szerelmem (mellette valahol a házban ott az asszony)


Én barátias stílusban beszélek vele megis érti az okát de azt mondta akkor is én vagyok a kicsiszerelme …


Igen tudom….


Eldöntöm hogy meghúzok egy határt de közben hagyom hogy így beszéljen velem és tényleg jól s esik csak nem kéne… Az a baj hogy nem

szüntethetjük meg a kommunikációt amig kollégák vagyunk de amúgy meg az “édes szavak” és nem tágít belőle sajnos :(


Ténylrg fel kell mondanom ugye? :( Eldobni egy stabil állást egy ilyen miatt tiszta gáz.. meg én is :(

júl. 31. 17:37
 15/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem szerelmes beléd és tök mindegy, hogy a feleség milyen. Neked semmi közöd az ő házas életükhöz. El lehet válni, nem akar és nem fog miattad meg más miatt se! Nem érted, hogy csak meg akar b@szni? Igen csúnyán írom, de másképp nem lehet mert nem szerelmes beléd és még véletlenül sem van tisztelettel irántad mert hazudik amikor csak kinyitja a pof@ját.


Direkt beadta, hogy szerelmes, milyen szép, okos vagy, bárcsak veled lehetne, veled álmodott stb. stb. és te vagy olyan hülye pics@, hogy beveszed és ja a f@szát is fogod szopkodni a sok nő után meg a feleség után. Kiveszi belőle és beléd fogja dugni. Nem zavar?

Inkább menj el máshová dolgozni, nem ér annyit a pénz mint a szégyen.

júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Szex az nem lesz köztünk mert a vallásom kimondja hogy házasságomon kívül nem érintkezem mással és ehhez tartom magam. Igen… szűz vagyok mégha hihetetlen is.

Az előző kapcsolatom is emiatt fuccsolt be pedig előre leszögeztem és nem zavarta de aztán burkolt megjegyzések után sem engedtem és elhagyott.

Nincs viszonyunk testi pláne nem. Úgyhogy tényleg ha csak arra akar megkapni akkor ráfázott mert amíg nem kér meg addig nem kaphat meg…


Csak sajnos tudom hogy nem is fog és ez rossz érzés :(

júl. 31. 17:47
 17/39 anonim ***** válasza:
94%

Jaj dehogynem fog levarrni. Nagy vallásos vagy ha családos apával flörtölsz. Irónia off. XD


Ha olyan vallásos lennél már rég leállítottad volna. Sőt lehet már beárultad volna a feleségének.


De te nem, te hagyod, hogy üzenetekkel bombázzon és flörtöljön veled.


Hamarosan a WC-ben, szertárban fogsz térdepelni és az ő khhhm-jét fogod imádni ha nem mondod meg neki, hogy fejezze be mert nem vagy kíváncsi a sok hazugságaira, vagy nem mondasz fel.

júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván te vagy a cég legbombàbb nője és az ő egyetlen Babàja...🤣🤣🤣

Én meg most jöttem az Apàcaneveldéből.😎

júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%
Jaj hónapokig húzza az agyad és mivel egy kis darab önbecsülésed se van, pláne nem tiszteled a házasság mivoltát így gerincre fog vágni mint a pinty. No comment. Hiába vannak ilyen buta libák aztán sírnak, hogy csak arra kellettek. 🤣🤣🤣
júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
Oh...egy apáca. 👏🤣Vagy ál valláskárosult?
júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!