Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha sejtenéd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha sejtenéd, hogy a párodnak tetszik a főnöke?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és a barátnőmnek új munkahelye lett, ahol van egy kb 45 éves főnöke. Mióta barátnőm ott dolgozik, folyton a pasirol mesél, hogy milyen érdekes múltja van, mi történt aznap velük, ha beszélnek emailben szinte fel van villanyozva+ instagramon a képeit lajkolgatja barátnőm. Lehet tulgondolom, de megváltozott, nem tudom szavakba önteni, de valami fura. Mit tehetek ebben az esetben? Kérlek segítsetek.
aug. 6. 21:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

Szakítanék mert:


A) Oda a bizalom.


B) Meg fog vele csalni és/vagy el fog érte hagyni.

aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%

#1 Nem biztos, hogy a pasinak kell ez a nő.


Tetszik neki a főnök. A férfin múlik valószínűleg, hogy mi lesz.

aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Kidobnám, át adnám a főnöknek ezüst tálcán, hogy aztán rinyálja magát vissza és képen röhögjem. 😈
aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Mindig vagy túl korán, vagy túl későn féltékeny az ember.

Semmit sem tudsz tenni, ha menni akar, hadd menjen.

aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

#2:


Direkt kettő opciót tüntettem fel. Az első arról szól, hogy nem bízik a párjában tehát fölösleges folytatni a kapcsolatot. A második pedig arról, hogy ha vevő rá a főnök akkor meg fogja csalni nemcsak érzelmi szinten mint most teszi, de fizikailag is. Úgyhogy a szakítás a legjobb megoldás!

aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Azt tapasztalom, ha valami furcsa, az nem véletlenül van. Az ember megérzi, ha olyan a kapcsolata a párjával. Én is megéreztem, legelső naptól kezdve.

Aztán újrakezdtük az egész kapcsolatot (adtunk egy esélyt), pár hétig nem éreztem semmit. Makd megint úgy ébredtem, hogy szorult a mellkasom. Aznap vették fel újra a kapcsolatot egymással.

aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit tegyek, eleve féltékeny típus vagyok és nem akarom feleslegesen meggyanusítani. 2-es nem dicsekvesbol, de a barátnőm olyan feltűnően bombanő, hogy kb minden pasi megbamulja az utcán, ezért is veszem 100%ra hogy a főnök szeme is megakadt rajta, ráadásul a pasinak nincs családja se. Azt látom rajta, hogy valami van, ami felvillanyozza.
aug. 6. 21:40
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ójaj :( részvétem. Én a feleségemmel jártam így. Nálunk viszont tovább is ment a dolog a "tetszik" szintnél.


Nálatok lehet, hogy teljesen alaptalan az egész aggodalmad. Ezt igazából neked kell érezned, hogy hozzád ettől függetlenül hogyan viszonyul.


Én azt gondolom és saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon érezhető ez.


Én sajnos éreztem, hogy hozzám már kevésbé vonzódik (vagy inkább sehogy), a főnökhöz viszont nagyon és be is bizonyosodott csakhamar, ráadásul kölcsönös volt a dolog.

aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha komolyabban tetszik egy férfi, nem beszélek róla a páromnak. Max csak röviden megemlítem néha, de biztos nem állok neki áradozni meg villanyozódni.

Így én inkább arra gondolok, hogy a barátnődnek szimpatikus ez a férfi, szakmailag is elismeri, felnéz rá, de ennyi. Nem hinném, hogy ennél több. Örömmel tölti el, hogy az akit ő nagyra tart, figyelmet szentel neki.

aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egy csomag óvszert.
aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!