Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi haja van a férfi párodnak? Vagy ha Te vagy a férfi,Neked? Sok/kevés? Neked hogy tetszik? 30-asokhoz szól a kérdés. Sok 30as férfit látok akinek nem dús a hajuk, miért??

Figyelt kérdés
Van,akinek olyan párja van aki kopaszodik és nem tervezi a hajklinikát? Miért? (Nem a férfi/és nem ebben a szituban lévő nő vagyok, de érdekel!! Mielőtt nekem ugrik valaki)-Mert sok 30-as férfit látok kevés hajjal! Esetleg kopaszon is. Nem 100% a klinika után 1+ évvel az eredmény de érdemes megpróbálni annak,akinek foltosodik a feje.

2022. máj. 20. 23:10
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi. Mert aki 70+ ott evidens, hogy kevesebb a haja mint annak aki 30.. És ez a 30 körüliekhez szól.
2022. máj. 20. 23:11
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

Erősen kopaszodom. Hajbeültetés lesz (illetve áll és fülplasztika is).


34F szűz

2022. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Férjem 37 éves, fiatal kora óta kopaszodik. 32 évesen ismertem meg, akkor se volt sokkal több haja. Nem tudnám már több hajjal megszokni. Felhoztam, hogy borotváljuk le, de persze ott még mentálisan nem tart. Nekem tetszik, szerintem nincs baj vele. Neki ez a szexepilje. Hajklinikára nem szeretne menni, mert drága nagyon. Inkább a gyerekre és a házra szeretné azt a pénzt költeni. Egyébként neki kifejezetten jól áll a kopaszság. Nyilván nullás géppel nyírva van neki.
2022. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

30 vagyok, én egyáltalán nem kopaszodom, nekem pont ugyanolyan a hajam, mint 18 évesen, ha leborotválom a szakállam annyinak is néznek. :D

De kétségtelen, hogy a korosztályomban, sőt a nálam a fiatalabbak között is akiket ismerek elég sokan kopaszodnak már. Leginkább genetikán múlik, nekem egyik nagypapámnak 84 évesen is szinte teljesen megvolt minden haja.

2022. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem kopaszodok.



37F incel

2022. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mindenféle tapasztalat érdekel! Ki mit lát? Én azt látom utcán is,ismerősök közt is hogy 3/2 30as pasinak nemtúl dús a haja. Szerintem érdemes lenne a hajklinika nekik. Nem mindenkinek tudnak segíteni, de sokaknak igen. Tehát az se varázslat..csak segítség.
2022. máj. 21. 00:40
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korom óta magasodik a homlokom, de nagyon lassú ütemben, szóval most 31 évesen is csak egy mérsékelt mikiegérnél tartok, az összes többi részen pedig jó dús. Ha nem nyíratom túl rövidre, akkor teljesen oké.
2022. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Te most a hajklinikákat akarod népszerűsíteni??? Vagy mi a pontos cél? Ezek drága beavatkozások. Oké, hogy te ezt javaslod, de a legtöbb 30 éves épphogy megél, nemhogy százezreket költsöm hajbeültetésre. Dolgoztam majdnem egy ilyen hajklinikán. Jobb is, hogy találtak helyettem alkalmasabbat, mert amekkora meló van mögötte és kérnek el az ügyféltől pénzt, addig a munkavállalót (gondolok itt asszisztensi pozícióra) nevetséges összeggel vennék fel. Az a hajklinika pl kifejezetten külföldi pácikra volt ráállva. Magyaroknak nem ehhez van szabva a pénztárcájuk. Fogadjuk el, hogy ezt még egyelőre nem nekünk találták ki.
2022. máj. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne hajklinika? Az ember fogadja el magát kopaszon is. Sok férfinek kimondottan jól áll. Valóban sokan kopaszodnak fiatalon is. Ez természetes dolog, mint pl az öregedés. Akkor javasoljuk mindenkinek, hogy 50 felett menjen ránc felvarrásra?
2022. máj. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elég erősen kopaszodom, ezért sok hajat kellene átültetni, de nincs hozzá elegendő mennyiség. Annak meg nincs értelme, hogy valami pamacsot csináljanak a fejem búbjára. Egyébként nagyon jól érzem magam kopaszon, viszonylag jól is áll, szóval nem stresszelek rajta különösebben. Akinek meg így nem tetszek, azzal nem tudok mit kezdeni. Ezen változtatni nem tudok.
2022. máj. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!