Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszik neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik neki hogy nem köszönöm meg?

Figyelt kérdés

Azt ha vlmi alap dolgot megcsinál itthon pl letörli a mosdót vagy ilyesmi.


Én a házi munkát alapnak tartom és nem várok köszönetet ha én csinálom, meg semmit se várok, se azt h szóvá tegye h "hú de ügyes vagy h letorolted," megcsinálom és kész..haladjunk tovább..


2022. márc. 3. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom csak jól esne neki, ha azt érezné, értékeled amit csinál. Ő ezt máshogy fogja fel, mint te, ennyi. Amúgy értem, hogy te feleslegesnek érzed, de ha úgy vesszük, neked mennyiből tart egy kedves mondatot mondani ilyenkor, hogy ő örüljön? Nyilván nem kell túlzásba esni meg nem is kell mindig megdicsérni mindenért, de legalább azoknál, amik időigényesebbek, fárasztóbbak voltak megtehetnéd a kedvéért.
2022. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ő meg szokta köszönni, amit te csinálsz?
2022. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
gondolom mert ez a te lakásod és ezért nem érzi saját munkájának
2022. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ő ezt a te kedvedért csinálja. Nem kell érte megdicsérni, de akkor nem is fogja sokáig csinálni. Ha ezekért szólni kell, akkor őt nem zavarja, csak neked akar megfelelni.
2022. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom még sose csinált olyat. Az anyja megcsinálta helyette. Most azt hiszi micsoda különleges, dícséretet érdemel.
2022. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Van akinek annyira alacsonyan van az önértékelése, hogy minden pozitív visszajelzésre szüksége van, ahoz hogy jól érezze magát.

Gyűjtögeti a dícséretet, mert ettől érzi magát szeretve és értékesnek.

Amúgy meg attól, hogy alap dolog, még te se halsz bele ha megköszönöd. Alap dolog a kedvesség is a párunk felé.

2022. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a férjem mindig mindent megköszön, náluk otthon ez volt a szokás. Az én családomban még az ételt sem köszöntük meg soha, de a házasságomban a férjem családjának a példáját követjük. Nekem ezzel nincs bajom, igazából kedves gesztusnak tartom, és nem igényel erőfeszítést megköszönni, ha például kisuvickolja a kádat.
2022. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ALAP dolgot miért kéne megköszönni bárkinek?


Köszi, hogy kitakarítod magad után a wc-t? Mivan? ALAP, hogyha valahol élek, akkor ott házimunkát is végzek köszönet nélkül!

2022. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fú, de besavanyodott, unalmas életetek lehet, ha ennyit tudtok moralizálni egy szimplán kedves gesztuson. :D
2022. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!