Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi haja van a férfi párodnak? Vagy ha Te vagy a férfi,Neked? Sok/kevés? Neked hogy tetszik? 30-asokhoz szól a kérdés. Sok 30as férfit látok akinek nem dús a hajuk, miért??

Figyelt kérdés
Van,akinek olyan párja van aki kopaszodik és nem tervezi a hajklinikát? Miért? (Nem a férfi/és nem ebben a szituban lévő nő vagyok, de érdekel!! Mielőtt nekem ugrik valaki)-Mert sok 30-as férfit látok kevés hajjal! Esetleg kopaszon is. Nem 100% a klinika után 1+ évvel az eredmény de érdemes megpróbálni annak,akinek foltosodik a feje.

2022. máj. 20. 23:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

Keloidos sebgyogyulasom van (eros hegesedes). Voltam felmeresen de megmondtak hogy igy nem biztis hogy sikerul, sot, lehet rosszabbul fogok kinezni utana.


26/F

2022. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Igen sajnos erre írtam hogy nem mindig mindenkinek sikerül és sem Te sem a doki nem tehettek róla. De van hogy működik!
2022. máj. 21. 09:46
 23/34 A kérdező kommentje:
Én egyik szerettemmel beszéltem meg,hogy ha indokolt ő megpróbálja. Amíg nem vagy túl rajta; nem fix tudjuk. Nála ez távoli terv mert még nem látszik. De mi van ha? Alapon beszéltük. Akkor bevállalja. Van rokonom,akinek apránként alig észrevehető de nem indokolt eddig. Ő pl nem fog vele foglalkozni.
2022. máj. 21. 12:12
 24/34 A kérdező kommentje:
2022. máj. 21. 12:14
 25/34 A kérdező kommentje:
2022. máj. 21. 12:17
 26/34 A kérdező kommentje:
Ezeken mennyire "durva"?
2022. máj. 21. 12:17
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teljesen rendben vannak. Nekem nem is számít szinte kopaszodásnak.


Ellenben ezt már inkább letolnám nullással vagy kompenzálnám beavatkozással, ha lehet:

[link]

[link]

2022. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam mint az én 2 linkem inkább. Hogy azoknál ti szólnátok hogy esetleg ültessen be?
2022. máj. 21. 12:30
 29/34 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd már abba a hülyeségeken pörgést.. Mha zavar, menj el beültetésre, ha nem tudsz/akarsz, akkor állítsd le magad. Egy idegen úgysem fogja neked azt mondani, ha nem tetszik neki, hogy csináltasd meg, csak lekoptat. A pároddal, komoly kapcsolatban merülhet max fel ez a téma, de ott meg alaposabban átbeszélitek, hogy mi lenne jó aktuálisan, mikor éri meg vele komolyabban foglalkozni...
2022. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.. és van haja a páromnak.. mielőtt írsz olvass. Mi a mi lesz majd HA eseteket beszéltük át..
2022. máj. 21. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!