Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom haverja azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom haverja azt mondta nekem hogy a barátomnak tetszik egy lány. Másnap rá kérdeztem a barátomnál erre azt mondta hogy nem tetszik neki, kérdeztem tőle de szép nem? erre azt mondta hogy nem csúnya. Szerintettek kinek higyjek??

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szép és tetszés között van különbség.
2022. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatba mennyire elfogadó hogy más is tetszik neki??
2022. márc. 8. 15:29
 3/6 Laylah ***** válasza:
84%
Az, hogy valaki tetszik, nem jelenti azt, hogy meg is akarod szerezni. Nekem is tetszik Momoa, mégsem akarnék vele lenni, ahogy a páromnak is van olyan lány, aki neki tetszik, mégis mindennél jobban velem akar lenni. Az egyik Magritte-festmény is tetszik, mégsem akarom a lakásomban tudni. A tetszés nem fejez ki szándékot. Szép és kész.
2022. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap rá kérdeztem a barátomnál erre azt mondta hogy nem tetszik neki"

Erről nővérem jut eszembe. Kövér és volt időszak, mikor komoly vitáik voltak a párjával abból, hogy megkérdezte, szerinte kövér-e. Mindegy volt mit válaszol. Ha őszinte és közli, hogy igen, hiszen valóban az, akkor bunkó, ha azt mondja, hogy nem akkor hazug. A végeredmény azonos volt, vita és sértődés.

Miért kell egyáltalán ilyen helyzetbe hozni a másikat?

Engem nem zavar, hogy párom más nőket is szépnek talál, hiszen rengeteg a gyönyörű nő. Simán hazudik, aki arról ömleng, hogy a párja a világon a legszebb, stb. Az ember érzékeny az esztétikus dolgokra, legyen az festmény, hely, ember. A szép tetszik az embereknek, de ez nem jelenti, hogy a párod megcsalna vele, vagy nem rád vágyik, mint társ.

Fölöslegesen hergeled magad és szorítod sarokba a párod, csak azért, mert bizonytalan vagy magadban. Szerintem ezen érdemes elgondolkozni.

2022. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ó, b+, veled együtt élni igazi kihívás lehet. Képzeld, tetszhet több tucat nő valakinek, ettől még téged SZERET...
2022. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, az én volt barátnőm is olyan volt hogy képtelen volt elviselni ha valaki jobban néz ki nála, de még a nő szót se lehetett szóba hozni nála mert már mindjárt jött a sértődés meg hiszti ... Igazából ezért is lett vége mert elegem lett, amúgy meg a mai napig vele lennék már közel 6 éve :D Ha te nem akarod elkergetni a barátodat szerintem fejezd be ezt az idióta viselkedést, és inkább tartsd magadban, és fogadd el hogy igenis vannak nálad szebbek és jobbak, de attól függetlenül még hozzád ragaszkodik...
2022. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!