Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi haja van a férfi párodnak? Vagy ha Te vagy a férfi,Neked? Sok/kevés? Neked hogy tetszik? 30-asokhoz szól a kérdés. Sok 30as férfit látok akinek nem dús a hajuk, miért??

Figyelt kérdés
Van,akinek olyan párja van aki kopaszodik és nem tervezi a hajklinikát? Miért? (Nem a férfi/és nem ebben a szituban lévő nő vagyok, de érdekel!! Mielőtt nekem ugrik valaki)-Mert sok 30-as férfit látok kevés hajjal! Esetleg kopaszon is. Nem 100% a klinika után 1+ évvel az eredmény de érdemes megpróbálni annak,akinek foltosodik a feje.

2022. máj. 20. 23:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem kifejezetten dús a haja, de nincs kopaszfoltja és a hajvonala sem kúszott fel a feje tetejére.


Bár ennyi év után már arra is azt mondanám, hogy elmegyünk plasztikai sebészhez, aztán le van szarva.

2022. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Ja, párom is 30
2022. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségi körben kevés kopaszodót ismerek. Egy mikiegeres fickó van és egy teljesen kopasz, a többiek nem kopaszodnak.
2022. máj. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Párom 32 éves, magas homokkal, jobbról balról kopaszodik és hátul is van egy folt ahol már nagyon ritkás a haja.

De én imádom a kis kopasz fejével együtt.

2022. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Párom 28 éves és teljesen dús a haja, egyáltalán nem indult még el a folyamat.

A hajvonala viszont nagyon fent van, magas a homloka, és alapból van egy enyhe mikiegér formája a hajvonalának, de ez kicsi kora óta ilyen.

2022. máj. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
29 volt, mikor megismertem, és már akkor kopaszodott. Rendszeresen vágja géppel, és szerencsés a fejformája, jól áll neki. Most már elég nagy kopasz folt van a fejtetőn, de ez engem egyáltalán nem zavar. Őt jobban, de annyira nem, hogy egy vagyonért csináltasson magából bohócot. Egyik ismerősünk megcsináltatta a hajbeültetést. Valami rettenetes lett.
2022. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek jó! Pl vásári andrénak jó lett a haja! Láttam ilyet is olyat is. Megpróbálni érdemes. Ezek az emberek végigmelóznak 40-50 évet ennyi jár ezeknek a ffiaknak is!
2022. máj. 21. 08:15
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem az énekes hajbeültetettre értem hanem akik nehezebb munkát végeznek! Nagyon megérdemlik szerintem azt a pár tincs hajat alulról fel ültetni.
2022. máj. 21. 08:16
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
Párom 34 éves lesz. Hosszú dús göndör barna haja van. Említi is néha hogy nagyon szerencsésnek érzi magát. A baráti társaságban sokak már most kopaszodnak (hasonló korosztály).
2022. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%

Csak 25 éves a párom, de dús, fényes, göndör haja van. Feltételezem, hogy nem fog hirtelen megkopaszodni a következő 5-10 évben tekintve, hogy a 70+-os apja sem mutatja a kopaszodás legkisebb jelét sem.

De egyébként nekem semmi problémám azzal, ha valaki kopasz. Szerintem sokkal egyszerűbb megoldás, mint bohóckodni a megmaradt két szál hajad ide-oda fésülésével, ilyen jellegű plasztikai beavatkozásra pedig magamra sem költenék százezreket. Esztétikailag pedig szerintem teljesen rendben van a kopaszság is.

2022. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!