Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál ha a párod es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál ha a párod es az anyja azt szajkóznák neked, ha nem tetszik vmi el lehet menni, majd lesz más?

Figyelt kérdés

Annyira lekezelőnek érzem, pláne felnőtt kapcsolatban, ahol azért csaladtervezés van figyelembe véve es a közös jövő, illetve ilyenek a célok.

(A fenti mondatokat összeveszés-kibékülés alatt után mantrázzák)


Tehát az én erdekeim akaratom kb le van ejtve magas ívben.

Nekem elgondolodtató, hogy bekerüljek e ilyen családba hosszabb távon.

Vagy én gondolom túl?



#ajtó #majd lesz más
2022. ápr. 22. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék. Semmibe se vesznek, szóval ezek után mosolyogva lépnék le.
2022. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék nyilván. Eleve a kedves mama mit dumál bele a kapcsolatba?
2022. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
arra gondolnék :ezek valami új gazdagok vagy ennyire arrogáns beképzeltek, esetleg mind2.
2022. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na párom leoltott hogy ne vegyem fiyelembe amiket az anyja mond.sík ideg lett hogy ilyenen kattogok.
2022. ápr. 22. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a szart nyersz egy ilyenkapcsolatbol? Eleve nem kezdunk olyannal, ahol a pasi még anyukaval él
2022. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Le ne kösd magad a mama kedvencével - még gyereket is szülsz neki, a kedves mama nonstop oltogatni fog, kicsi fia meg nem melléd, hanem őmellé fog állni. Te meg állsz majd ott az újszülöttel, kiszolgáltatva.

Ne tedd.

2022. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
anya pici fia . Nem is te érdekled csak az anya szava szent neki..hagyd is el, majd rá jön.
2022. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es Eleve intelligens mama nem szól bele a gyerekek veszekedésébe, de azt írod a párod problémamegoldó sémája is ez, hogy ha nem tetszik mehetsz.

Első alkalommal megfogadnám a tanácsot, és mennék is.

Gondolom beköltöztél hozzájuk a mamahotelbe, mit vártál!? Az meg élhetetlen lesz, ha oda még gyereket is tervezel szülni, jobban teszed, ha menekülsz.

2022. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

"Ellehet menni Magyarországról" mentalitás.


Egyik exbarátnőmnek mondjuk az apja szabta meg a dolgokat így, és apuka félistenként volt kezelve, fittyet hányva az enyhén alkesz attitűdjére. De ahogy sok az anyás fiú, elég sok az apás lány is (már ahol van apuka egyáltalán, ugyebár). A szociológiai háttere érdekelne ennek.

2022. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz nyugtod ebben a családban, még a leendő gyerek nevelésébe is bele fognak szólni.

Nálunk az anyósom a hátam mögött mondta, hogy csak szövegember vagyok, nem tartott semmire, nem viszem semmire.

Nem is gazdagodtam meg, de mindig volt hol laknunk, tele volt a hűtő, két autót fenntartottunk, stb... Le is lépett az asszony, együtt élnek, megérdemlik egymást.

2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!