Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál ha a párod es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál ha a párod es az anyja azt szajkóznák neked, ha nem tetszik vmi el lehet menni, majd lesz más?

Figyelt kérdés

Annyira lekezelőnek érzem, pláne felnőtt kapcsolatban, ahol azért csaladtervezés van figyelembe véve es a közös jövő, illetve ilyenek a célok.

(A fenti mondatokat összeveszés-kibékülés alatt után mantrázzák)


Tehát az én erdekeim akaratom kb le van ejtve magas ívben.

Nekem elgondolodtató, hogy bekerüljek e ilyen családba hosszabb távon.

Vagy én gondolom túl?



#ajtó #majd lesz más
2022. ápr. 22. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 2-szer mondtam ezt a volt páromnak 4 év alatt, hogy ha nem tetszik, akkor mehet haza az anyjáékhoz. Másodjára majdnem beverte a képemet. Utólag jöttem rá, hogy folyamatos létbizonytalanságban élt mellettem, hiszen én voltam otthon és azzal, hogy ezt hangoztattam (elég egyszer is kimondani), még mélyebb lett a szakadék köztünk. Visszaéltem a helyzetemmel.

Ez nagyon durva felismerés volt. Abban a kapcsolatban nem tudtam helyrehozni, de őszintén szólva nem is akartam, mert soha nem voltunk valami turbékoló gerlicepár, de tanultam belőle és ezt az egyet nagyon megbántam. Soha többet nem mondtam ezt, jöhetett bármilyen konfliktus, nem zsaroltam ezzel a következő páromat.


Később a párom húgától hallottam egy veszekedés során, ahogy a párjának azt ordította kórusban az anyjával, hogy ebben a házban azt csinálod, amit én mondok. Olyan hányingerem lett a két nőtől, hogy el se tudom mondani. Nem is maradtak együtt, pedig volt ott egy kisfiú is.:(

2022. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez elég gáz, hogy elmondtad, hogy mi van és ezért is leoltva vagy :/
2022. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt kellene, hogy valahogy nem ott lekni, hanem béreljetek valamit ketten és úgy megnézni, hogy változik e a dolog.
2022. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez megint a 2 naponta szakítós csaj, akit a pasija nem vesz komolyan. Minek válaszoltok neki?
2022. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!