Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha sejtenéd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha sejtenéd, hogy a párodnak tetszik a főnöke?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és a barátnőmnek új munkahelye lett, ahol van egy kb 45 éves főnöke. Mióta barátnőm ott dolgozik, folyton a pasirol mesél, hogy milyen érdekes múltja van, mi történt aznap velük, ha beszélnek emailben szinte fel van villanyozva+ instagramon a képeit lajkolgatja barátnőm. Lehet tulgondolom, de megváltozott, nem tudom szavakba önteni, de valami fura. Mit tehetek ebben az esetben? Kérlek segítsetek.
aug. 6. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Ennyibol csak vmi gyermeki naiv ostoba rajongás sejlik csak hogy kb orránál fogva vezetheto tudatlan szegény.
aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebből dugás lesz ha a férfinak is tetszik.
aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 retektorta ***** válasza:
35%
Meglepődnék, mivel a párom nő, és a főnöke is. Mondanám, hogy rendezzünk egy hármast, de a főnökasszony nem egy szép példány.
aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Semmit, mivel minden nő a mai világban férfi lett, tehát olyan ösztöniek lettek mint régen a férfiak, hogy mindnekit megbsztak aki élt és mozgott, most a nők lettek ilyenek, hogy minden férfit megbsznak aki jól néz ki. Fogadd el, kurj félre te is prostikkal....jelen világunkban jobbat úgysem találsz.

Vagy szakíts, és keress másik nőt, de ő is ugyanilyen lesz, hogy lát egy jó pasit és bszik vele, mert kb kutyába mentek át a nők, jön az ösztön, látnak egy jó pasit és beindulnak....és nincs az az Isten aki megtudná állítani őt/őket, mert azzal jönnek, hogy nekik KIJÁR, MEG miért ne, stb....jo jo jo, nyugodjanak le, több ezer évig elnyomásban éltek, megértem, hogy most idáig fajult a dolog náluk.

Szóval két választásod van, vagy hallgatsz, vagy lépsz, de ha lépsz, ugyanide lyukadsz ki, szóval inkább hallgass és tűrj.

Minden bizonnyal már kurtak egyet kettőt, de minden bizonnyal a főnöke több nőt is tart, hamar megfogja unni a pasi, max a nő fog utána rohanni és dobni fog téged, vagy ha igazi patkányba megy át, amiben már MOST BENNE VAN, (szerintem) hogy bszatja magát a főnökkel, de veled sem akar szakítani....


Ez így marad, amúgy én teljesen atformaltam magam, 2-3 évvel ezelőtt még egy ilyen kibszta volna nálam a biztosítékot, most már leszarom kivel bszik félre a barátnőm, kivel nem, kivel érzelmileg dug félre, kivel testileg....SZ-A-R-O-K B-E-L-E.... meg az összes nőbe már. F

aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy a főnöke-e vagy csak egy férfi az edzőteremből, vagy pincér a kedvenc étterméből, vagy egy férfi a baráti társaságotokból, folyamatos kétségek között fogsz innentől élni és veszíted az önbizalmad, ami kedvetlenné és féltékennyé tesz, rossz megjegyzéseket fogsz tenni és egyre elviselhetetlenebb lesz a kapcsolatotok.

Csak idő kérdése és mindig veszekedni fogtok, aztán egyikőtök rácsapja a másikra az ajtót...

aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

#14 engem is csalt már meg pasi, rágott meg és köpött ki, a saját gyerekétt otthagyta, neveljem egymagam.

Mégsem szabad mindenkit így leírnod.

aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze, persze, biztos vagyok benne, hogy az érem másik oldala is ott van, tuti, hogy te csináltál valamit, hisz NŐ vagy, kiszámíthatatlan, őrült, ösztöni véglény, hagyjál is békén, komolyan férfiakkal fogok összejönni, kell a francnak nő már. Fúj 🤢🤮
aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 még én vagyok a bolond, nyilván 🤣🤣 Kérlek, folytasd.
aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Javasold a barátnődnek, hogy hívja el hozzátok házibuliba és hívja meg a szingli barátnőit is... Aztán figyeld a reakcióit... 🤣🤣
aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát azértne meggyanúsítás legyen, de igen, előhozhatod ezt a témát, konkrétan.erről lehet beszélni, mert ezek a viselkedésjegyek már nem szimpátiát takarnak, hanem be van zsongva tőle, rajong érte. Jó eséllyel nem szerelmes, szerintem. Bár a szerelemnek is lehet jele a rajongás. De ez olyannak tűnik, ami amilyen gyorsan jött, úgy el is megy. De így is érdemes szóba ejteni, hogy kicsit magad felé fordítsd a figyelmét. Lehet ő is inkább feléd figyelne, csak nem veszi észre magát, mert most annyira új még ez az ember neki.
aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!