Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyobb mellű lányok, engedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű lányok, engedi a párotok, hogy nagyon kivágott felsőben legyetek? Van egy határ, ami már nem tetszik neki? Vagy van olyan, aki inkább örül neki, hogy lássák milyen barátnője van?

Figyelt kérdés
aug. 26. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Orul is neki, hogy minden ferfi megbamul
aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem kérek engedélyt tőle, ha egyetlen beszólása is lenne, ami arra utal, hogy szerinte ezt ő kontrollálja, repülne abban a pillanatban.


Szerencsére nem ilyen, ő büszke arra, ha mások is megnéznek.

aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem öltözök kihívóan, de ha belepattogna repülne.
aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
#2 Egyszerre reagáltunk és mindketten a repülést írtuk.🤣🤣🤣
aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogy az első is írja. És amúgy olyan nem is létezik nálunk, hogy enged vagy nem valamit felvenni. Max szóvá teszi ruhavásárlásnál hogy szerinte nem áll jól. De akkor is megvehetem ha nekem mégis tetszik.
aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok a normális, nem az exem. Volt barátom(már 2 éve szakítottunk) nagyon féltékeny volt, ha a mellemből látszódott valamennyi, pedig egyáltalán nincsenek nagyon cicikidobós felsőim.
aug. 26. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy barátnőm, aki nagyon pici volt, vékony és hatalmas mellei, sokszor járt kivágott felsőkben, de sosem zavart. Sokan megnézték, de én mindig azt gondoltam, hogy milyen irigyek lehetnek, hogy nekem ekkora mellekkel van dolgom.
aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem egy pasit ismerek akik nem engedik egyaltalán hogy másoknak közszemlére legyen téve.
aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom hol a határ, a saját igényem hogy nem hordok kivágott felsőket, mert nem szeretem mutogatni magam. De ha akarnék hordhatnék, ebbe a páromnak nincs beleszólása. Igaz, ő ezt tudja is, sose próbálna meg olyat kiejteni a száján, hogy " nem engedem" vagy " megtiltom". Repülne abban a pillanatban.

Azt hordom ami nekem tetszik, emiatt aztán pl soha nem veszek fel szoknyát, mert utálom, kényelmetlen, és nem is áll jól. Pedig tudom hogy egyébként a páromnak tetszene.

aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem szeretek nagyon kivágott felsőket hordani a nagy mellemmel. Ízlésesen kivágott felsőket szoktam, azokba egyik párom sem állt bele, nem akarták kényszeresen takargattatni a melleimet. Egyszer volt még az exemmel egy olyan, hogy az üzletben nem tűnt túlzottan kivágottnak a felső, felvéve meg igen, takargattam és igazgattam, erre mondta, hogy minek, ha szép a látvány. Nem volt ő sem betegesen féltékeny, sem a mostani párom.
aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!