Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik ahogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik ahogy a férjem beszél a gyerekeinkel mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A férjem alapjában nem rossz ember tudom,hogy szeret minket szorgalmas dolgos ember,de nem az erőssége az érzelmek kimutatása és a kedvesség sem sokszor rossz érzés ez nekem,de már megszoktam valamennyire.Viszont azt nemtudom elviselni,hogy ha az 1 éves gyerekünk rossz sír vagy korai időkben felébred olyanokat mond rá,hogy seggfej nagyon megharagudtam rá ez nem normális helyzet,hogy egy 1 évesnek azt mondja seggfej és még hasonlókat is már mondott és nem mutat felé sok szeretetet vigyázz rá meg rá tudom bízni akár hosszabb időre is eltudja látni vele a feladatokat,viszont az érzelmi dolgokat nem érti milyen fontosak és én már nemtudom mit tegyek.Sose látnám azt se,hogy puszit adna neki vagy megsimogatná amikor pedig kérdőre vonom azt mondja,hogy ők fiúk.Még baba szeretet kell neki és gyengédség nagyon elvagyok keseredve.

ma 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket miért nem neki mondod el? Nem szoktatok beszélgetni?
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De elszoktam neki mondani mindig,de nem érzi át a súlyát az egésznek
ma 08:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A saját kisfiát nem szereti, és seggfejnek nevezi, mert sír. De, igenis rossz ember, aki képtelen a szeretetre. Ne áltasd magad.

Az, hogy eltart, mert jelenleg nincs választása, nagyon gyorsan megváltozik.

Szerinted jó lesz annak a szerencsétlen gyereknek ebben felnőni?

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Akart ő gyereket egyáltalán? Mert ez úgy néz ki, mintha egyfajta munkát végezne, amikor velük foglalkozik.
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akart ő akarta a legjobban a gyereket
ma 09:02
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Rossz helyre szültél. Oldd meg.
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a baja, hogy fiúk, és fiúkat puszilgatni meg simogatni neki beteges. Ismertem ilyet, egyszerűen ennyire homofób volt.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Szakkönyvet kellene együtt olvasnotok a szülői szerepről. Én evangélikus vagy református könyvesboltokban szoktam ilyesmit látni.


Szakítsatok időt arra, hogy együtt fejlődjetek, mint szülők! Addig a kicsit rá kellene bízni a nagyszülők valamelyikére - ha élnek és egészségesek.


Hány évesek vagytok? Elég érettnek érzitek magatokat erre a feladatra? Nem lehet, hogy munkahelyi gondok is nyomasztják a férjedet?


Őt is hasonlóképpen nevelték annak idején? Milyen a férjed kapcsolata a szüleivel, de legfőképpen az apjával?

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A férjem 35 éves én 24 nem gondolom,hogy bármelyikünk is túl fiatal lenne a szülői szerephez.
ma 09:15
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Az hogy ezt ennyire egyértelműen szóvá is teszi, meglepő.


De valójában én sem tudtam egy kisbabával mit kezdeni.

Ott volt, néha elaudt a mellkasomon, lementem vele sétálni babakocsival és ennyi.


Aztán amikor már lett 2 és fél éves és lehetett vele már kommunikálni, vinni játszóra, kutyát sétáltatni, Játszóházba stb.

El lehet kezdeni bemutatni neki a világot, akkor változott meg minden és mindenhova jön velem azóta szeretjük egymást, már 9 éves. Kimondottan apás is.


De tény hogy vannak ilyen pasik mint én, hogy egy kisbabával nem tudok mit kezdeni, meg bekakil, bepisil dolgokkal.


Mondjuk tény, hogy soha nem neveztem volna úgy a gyerekem ahogy a férjed.


Ha nem tud aludni miatta és az csinálja ki, akkor menjen át másik szobába este.

Én is átmentem 1 évre.

Mi megbeszéltünk ezt, hogy nekem ez a tisztába tevés, meg éjszakai kelés dolog nem pálya, viszont 4x annyit keresek mint a nőm és a megélhetésünkhöz fontos a munkám.

És ennyi.

ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!