Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem depressziós? Masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem depressziós? Masodik gyerek.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden: 5 evig próbálkoztunk nen sikerült a terhesség. 2022-ben csoda folytán megszületett az első újszülött babánk (lany) . Már a feleségem akkor furán viselkedett. Külföldön élünk,es csak az én szüleim vannak itt,de segíteni sokat nen tudnak mivel dolgoznak. Szerintem hamar,de 2024 márciusában megszületett a masodik kislányunk. Azóta kataszrofa lett az életünk. Nem a baba miatt, őszintén nem tudom miert. A felegem agressziv lett, folyton ideges,stresszes. Folyton csak panaszkodik,h mar nen birja stb. En tudom h nehéz, belátom.De a mi kapcsolatunk is más lett,testileg es lelkileg is. Sokat veszekedtunk.Folyton ordibal, előfordul h a gyerekekkel is. Egyszeruen nem alszik az újszülött,nen tudja megnyugtatni a sír. Ha hétvégente a szuleimnel vannak a gyerekek,barmikor kerdezem azt a valaszt kapom h nagyon szepen viselkednek,az újszülött nem sír,alszik stb.


Valaki bármilyen tanacsot?

28/F



jún. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
96%
És te kérdező meg tudod nyugtatni ha sír? Ki kéne próbálni..azon azért pislogtam hogy írtad nézed szépen a meccset, de eszedbe nem jut hogy te altasd vissza.
jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
46%

"Munka, házasság, gyerek.. Ez az élet rendje."


Nem, nem ez az élet rendje. Max. akkor ha valaki nem gondolkozik.

jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
23%
Mi akkor mi az élet rendje? Ülsz magadban otthon és ide írod ki a depis kérdéseid?
jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
82%

Nincs az életnek semmi rendje. Az lenne a lényeg, hogy azt csináld, amitől valóban boldog leszel, ne pedig egy forgatókönyvet kövess, csak mert miért ne.


Mert sokféleképpen el lehet cseszni az életedet, de konkrétan új embereket létrehozni azért, mert "há' mindenki más is ezt csinálja", aztán esetleg rájönni, hogy szenvedsz ebben az életben azért elég kegyetlen.

jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem is ez a nő egy panaszkodós, mártír hülye picsa. Nem kellett volna két gyereket szülnie.
jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
79%
#65, te pedig bizonyára abból a felsőbbrendűségből osztod az észt, amit a férfiak maguknak osztogatnak a lábuk között himbálózó 10 centis húscafat okán.
jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
66%
Talan az is gond, hogy te sajat bevallasod szerint nem tudnal 2 napot ellenni a sajat kolkeiddel. Pedig hetvegen bizony, hogy atvehetned oket, hogy legalabb akkor legyen egy kis nyugta a szerencsetlen felesegnek. Es mivel ez egy 0-24-es munka, ezert mikor te hazajossz a 8 oras munkadbol, akkor igenis ugyanugy ki kell venned a masnapi munkakezdesig a gyerekek koruli teendokben a reszed, mint a felesegednek.
jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is értem, hogy azért mert a férfi dolgozik az milyen kiváltságra ad okot? Legfeljebb arra, hogy a házimunka az asszonyra marad hiszen ő otthon van. De arra, hogy a családdal a gyerekkel már nem kell foglalkozni, mert már dolgozott, ilyen nincs.

A munka és a család az más.

jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
73%

#67 68 abszolút egyetértek. A gyerekkel 0-24ben kell foglalkozni szoval ezt meg lehet osztani.

Nem is értem miért gondolják emberek hogy csak az anyának a dolga ez?

Mert ő otthon van apuka meg kell reggel megy melóba. És?? Anyukának is ugyanígy kelni kell sőt lehet korábban ha a gyerek úgy ébred. Aztan 8 órában ellátni a gyereket háztartást.

A délután este éjszaka úgy lenne fair ha meg lenne osztva.

És akkor itt csodálkoznak az apukák hogy anyuka idegbeteg ha 0-24ben rá marad minden. Vicc...

jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
40%

A gyerek meg a háztartás nem munka, ezzel a másodikat így túlértékeled, az elsőt meg alul.


Bmeg, valakinek muszáj dolgoznia, miközben anyu otthon van a klambóval.


Vagy most mi legyen? Apu akkor még legyen szíves és ő is menjen sz@rrá, mert 10 óra meló után nem tud "0-24" anya is lenni?

jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!