Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem depressziós? Masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem depressziós? Masodik gyerek.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden: 5 evig próbálkoztunk nen sikerült a terhesség. 2022-ben csoda folytán megszületett az első újszülött babánk (lany) . Már a feleségem akkor furán viselkedett. Külföldön élünk,es csak az én szüleim vannak itt,de segíteni sokat nen tudnak mivel dolgoznak. Szerintem hamar,de 2024 márciusában megszületett a masodik kislányunk. Azóta kataszrofa lett az életünk. Nem a baba miatt, őszintén nem tudom miert. A felegem agressziv lett, folyton ideges,stresszes. Folyton csak panaszkodik,h mar nen birja stb. En tudom h nehéz, belátom.De a mi kapcsolatunk is más lett,testileg es lelkileg is. Sokat veszekedtunk.Folyton ordibal, előfordul h a gyerekekkel is. Egyszeruen nem alszik az újszülött,nen tudja megnyugtatni a sír. Ha hétvégente a szuleimnel vannak a gyerekek,barmikor kerdezem azt a valaszt kapom h nagyon szepen viselkednek,az újszülött nem sír,alszik stb.


Valaki bármilyen tanacsot?

28/F



jún. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tudom minek szült még egy babót komolyan. Nekem mondta a párom, hogy nem-e akarnék még egyet. Azt válaszoltam neki, hogy szó sem lehet róla! Ő miért nem nyitotta ki a száját?


Hiába leszel segítőkész ő neki teljesen elege van a gyermeknevelésből, legszívesebben lejönne az életről.


Szakemberhez forduljon minél előbb, nehogy totál átkattanjon neki aztán tragédia legyen a vége!

jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
29%

Hétvégén a szülőkkel vannak a gyerekek, tehát a hétvégéket kettesben tudjátok tölteni, ha jól olvastam. Illetve, anyuka nem dolgozik (nyilván) és a gyerekekkel van otthon, a férj megszakad a munkában, hogy mindenük meglegyen és jönnek az okos hozzászólások, hogy vegyen le terheket anyukáról. Igen, a gyerekeket együtt vállalták, nyilván apukának is részt kell vállalnia, na de nehogy már mindenki azon legyen, hogy anyukáról minden teher lejöjjön, mert neki semmi nem jó. Lehet persze mindenkinek szar napja vagy szar időszaka, de azért ne csináljunk már mártírt anyukából, mások egyedül nevelnek 2-3 gyereket és mégsem csinálnak ekkora hisztit.

Ha már az első gyerek után is ilyen volt, akkor nem kellett volna második.

jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
37%
Ja, lehet lelép majd és élni fogja az életét mert ő "kiélni" szeretné magát. Legyünk őszinték: nem minden nő anyának való! Ő nem az, más nő tényleg 3-4 gyereket is bevállal és nincs segítsége, nem nyavog, nem kiabál és főleg nem mondja, hogy nagymama és nagypapa nevelje a saját gyermekét!!!
jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
76%
#32 az esti hajrá előtt apuka kezébe veszi a gyerekeket, amíg anya szusszan egyet, talán az nem a világvége.
jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
62%
#34 Sehol nincs leírva, hogy apuka nem segít be a gyerekek körül, ellenben az igen, hogy a hétvégéi szabadok anyukának, mert akkor le vannak passzolva a gyerekek a nagyszülőknek, ami már eleve nonszensz szerintem.
jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és hétvégén a nagyszülők úgy vigyáznak rájuk, hogy hétközben ők is dolgoznak. Érdekes, ők bírják munka mellett és idősen? Elhiszem, hogy 0-24-ben sok két gyerek, de ebben a formában elég önző dolog leadni őket a nagyszülőknek.
jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
41%

A baba érzi hogy az anyja nem szereti és kétszer se nem mondom, hogy bántja amikor nem alszik el, sír. És te ilyen nőn akarsz segíteni? Nem lehet.

Akármilyen ideges, fáradt is nem kéne főként a gyermekein levezetni. Ő vállalta be őket!

Cseréljetek esetleg, maradj otthon ő meg menjen dolgozni.

Mehet ő agyturkászhoz azon nem fog segíteni, hogy nem szereti a gyerekeit, az életét mert szerinte elrontotta. Igazság szerint neki a babaprojekt csak egy cél volt. Most meg rájött, hogy nem ért annyit az egész. :(

jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos, hogy azért sír nála a baba, mert érzi, hogy feszült. Valószínűbb, hogy anya oldja meg a gyerek összes gondját, ezért neki jelez a baba. Neked nem sír, mert nem szoktad etetni, ha éhes, altatni, ha álmos... A mamáékhoz leadni nem oldja meg a gondot, mert valszeg nem bízik bennük annyira, hogy le tudjon menni alfába, ezért nézegeti a képeket. Itt rád van szükség, el kell kezdened apaként viselkedni amikor otthon vagy, mert te vagy a másik szülő, benned tudna bízni annyira, hogy le tudjon ereszteni agyilag. Ne a mamának passzoljátok le a gyerekeket, hanem foglalkozz velük te.
jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
54%

#32 azért az hogy minden teher le van véve anyukáról meg hogy mondjuk heti kétszer egy óra hétköznap délután az egyáltalán nem ugyanaz.

Azon kívül ketten vállalták igen. és ha apuka állandóan dolgozik akkor mikor van otthon segíteni?

plusz ha hétvégén nincsenek gyerekek akkor anyuka szabizik igen de apuka is...nemdebár?

Én is két gyereket nevelek és nem csinálok hisztit de a férjem igenis segít ő is felkel hozzájuk éjszaka ugyanúgy. FELVÁLTVA altatjuk őket. ergó minden második nap este tud egyikünk szusszanni. azon kívül amikor otthon voltam nem a f.szomat vertem mert vittem a háztartást a gyerek mellett. vagy akkor oké csak gyerekezés van és akkor apuka mos este mikor hazajön?

szóval oké nem kell minden terhet levenni az anyukák válláról de azt ismerjük már el hogy k.rva megterhelő 0-24ben topon lenni főleg ha nincs aktív segítség.

jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
65%

"2022-ben csoda folytán megszületett az első újszülött babánk"


Húzz gumit, hogy megakadályozd ezeket a csodákat.


Amúgy te sem vagy valami közel a gyerekedhez, folyamatosan úgy beszélsz róla, hogy "az újszülött".


Nem tudom, minek kellett gyerek.

jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!