Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem depressziós? Masodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem depressziós? Masodik gyerek.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden: 5 evig próbálkoztunk nen sikerült a terhesség. 2022-ben csoda folytán megszületett az első újszülött babánk (lany) . Már a feleségem akkor furán viselkedett. Külföldön élünk,es csak az én szüleim vannak itt,de segíteni sokat nen tudnak mivel dolgoznak. Szerintem hamar,de 2024 márciusában megszületett a masodik kislányunk. Azóta kataszrofa lett az életünk. Nem a baba miatt, őszintén nem tudom miert. A felegem agressziv lett, folyton ideges,stresszes. Folyton csak panaszkodik,h mar nen birja stb. En tudom h nehéz, belátom.De a mi kapcsolatunk is más lett,testileg es lelkileg is. Sokat veszekedtunk.Folyton ordibal, előfordul h a gyerekekkel is. Egyszeruen nem alszik az újszülött,nen tudja megnyugtatni a sír. Ha hétvégente a szuleimnel vannak a gyerekek,barmikor kerdezem azt a valaszt kapom h nagyon szepen viselkednek,az újszülött nem sír,alszik stb.


Valaki bármilyen tanacsot?

28/F



jún. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
87%

Ja és nagyon jól írja a 38 hogy ilyen kis gyerekeknél nyugodtabb tud lenni az ember ha APA vigyáz rájuk nem a nagyszülők. szóval esetleg apa tölthené velük hétvégén az egyik délelőttöt vagy délutánt amíg anya programozik kicsit. Aztán FORDÍTVA. a másik nap meg lehetnek a nagyszülőknél.

39 voltam

jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
62%

#36 ha a nagyszülő azt mondja igen akkor miért ne?

meg oké ők is dolgoznak de éjjel nem sír a nyakukon két gyerek és valszeg tudnak aludni nem kimerült zombik mint a szülők XDD

jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
33%
Azért tényleg álljon már meg a menet. A kérdező tíz órákat dolgozik. Hétvégente nagyszülőknél vannak a gyerkőcök. Milyen segítséget várna még el? Én sem hiszem el, hogy a kérdező egyáltalán nem segít a feleségének. Mit csináljon? Ne járjon munkába? Az a HP minek szült két gyermeket ha nem bírja nevelni őket? Persze, hogy sír a baba! Azért baba, hogy sírjon. Bármi baja van, legyen az éhség, pelus, fáradság, betegség, természetesen mert a világra jött amiről semmit se tud és még az anyja is agybeteg. Nem csoda, hogy sír. Nem fogja még átaludni éjjelente az éjszakát. Jön a fogzás, szeparációs szorongás, éjjel a mozgás: mászás, feláll a kiságyban, félni fog. Lehetetlent akar a kérdező felesége. Nem akar tovább anyáskodni. Azért aggódik mert magából indul ki. Ő bántsa a kicsiket és azért is sír a kisbaba mellette.
jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
68%

"Az a HP minek szült két gyermeket ha nem bírja nevelni őket?"


Nem olvastad? Csoda történt.

jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
70%
#43 Lehet apukának is lehetett volna annyi esze hogy 10 órás meló mellett nem vállal két gyereket. mert ha egyszer anyuka is visszamegy dolgozni akkor mi lesz? akkor is majd rámarad minden meló mellett?
jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
81%
Csoda...Most meg katasztrófa van. Nagyon megérte erőltetni a baba projektet. "Isteni jel" volt basszuskulcs. Megszületett az első, rájött, hogy nagyon nehéz és még egyszer belement. SZÖRNYŰ! Szegény gyerekek isszák meg a levét.
jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
26%
A nő dönti el, hogy szül vagy se! Ilyen egyszerű!
jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
62%
#47 azért ahhoz a pasinak is van egy két szava XD mondjuk csupaszon bele kell tennie a farkát és bele is élvezni nem?
jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
64%
#43 Az elhanyagolt, bántalmazott babák nem sírnak, pont azért, mert hamar rájönnek, hogy anya nem segít.
jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
14%
48 Igen de nem mindegy hova élvezel. Ha a másik lyukba sikerűn, na azokból lesznek a szarháziak, mert a kakiban fejlődött ki! 😁
jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!