Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viszonoz egy srác flörtöt és mitől nem?

Figyelt kérdés

exbarátom, ha leste akármelyik csaj, nem nézett vissza, sőt el is fordult felém!

a mostani, ha jönnek velünk szembe az utcán 150 centis csaj bámul rá, hát ő visszabámul.

engem ez bánt. hogy a kívülállók, azt látják, a pasi kifele kacsintgat.

vagy nem kellene, hogy bántson?

sajnos engem nem bámulnak srácok a barátom előtt, hogy visszaadhassam.

mit gondoltok erről?


2010. okt. 12. 13:05
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

remélem hogy a mi esetünkben erről van szó

de azért szívesen bevállalnék egy nyugodt párkapcsolatot, nem olyat, ahol állandóan aggódnom kell

és nem olyat ahol kiábrándulok a másikból

egyik végletből csöppentem bele a máikba

lehet jobb lesz ezt is lezárnom

köszönet

2010. okt. 12. 18:10
 32/33 anonim ***** válasza:

Én dobnálak téged, ha ilyen hülyeséggel jönnél, hogy ne nézzek rá a velünk szembe jövő lányokra.

Ha nem mosolyog rájuk vagy nem néz utánuk nincs semmi baj.

2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
nem tudom neked hogy esne, ha akárhova mentek a bnőd szemezne a pasikkal, és nem tudom mennyire lennél te arra a csajra akár büszke, hogy igen, ez az én bnőm!
2010. okt. 13. 11:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!