Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viszonoz egy srác flörtöt és mitől nem?

Figyelt kérdés

exbarátom, ha leste akármelyik csaj, nem nézett vissza, sőt el is fordult felém!

a mostani, ha jönnek velünk szembe az utcán 150 centis csaj bámul rá, hát ő visszabámul.

engem ez bánt. hogy a kívülállók, azt látják, a pasi kifele kacsintgat.

vagy nem kellene, hogy bántson?

sajnos engem nem bámulnak srácok a barátom előtt, hogy visszaadhassam.

mit gondoltok erről?


2010. okt. 12. 13:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

IGEN dobtam az exet, mert IGEN, kiszerettem belőle!!! szószerint!

a mostanit meg nem tudom, hogy dobjam e, mert nem tudok benne bízni, és ezért próbálom megérteni, ezt a flörtölősdit is, hátha úgy jobban menne a bizalom

2010. okt. 12. 13:35
 12/33 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikőtök lesz az érzelmileg domináns hosszútávon. Ha a barátok továbbra is flörtölni fog más lányokkal akkor ő. Ezzel azt éri el h te beleszeretsz. Ergó valszeg ő fog téged dobni a kapcsolat végén. Azonban ha megváltozik, és leszokik róla, akkor te veszed át a dominanciát, de azzal megszűnik a vonzalmad felé, vagyis valszeg te fogod dobni őt...
2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

és a mai napon kitalálta, hogy jár egy nyelvtanárhoz! és ma van az első óra.

és titkolózik, hogy milyen nő.

kezd úgy tűnni, mintha szánt szándékkal akarna féltékennyé tenni.

ilyen az, aki komolyan gondolkodik velem?

NEM TUDOM. és így azt sem, hogy dobjam e!!!

2010. okt. 12. 13:44
 14/33 anonim ***** válasza:

Amit a barátod művel az egy tudatos "technika" aminek lényege ez: "Az indirekt szoc-kör game elvek közös tulajdonsága, hogy elbizonytalanítják a lányt a szándékaiddal, érzéseiddel kapcsolatban. Kétségeket ébresztenek, így a vonzalomkeltés eszközeinek a hatékonyságát megsokszorozzák! Titkuk a jó időzítés, közös pontjuk, hogy akkor kell bevetni őket, ha már valami alakul. Túl korán használva őket könnyen a lány kedvét vehetik, de jó időben használva kihagyni őket mégis öreg hiba."


Dobni meg úgyse fogod, mert mielőtt észbe kapnál már szerelmes leszel belé. Pacsi a barátodnak. Nagyon jól csinálja... ;)

2010. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

akkor én meg használom a több vasat tartok a tűzben technikát, mert sajnos ebből nem az jön le nekem, hogy csak engem akarna

ha harc, hát legyen harc!

2010. okt. 12. 13:53
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem biztos h direkt csinálja... Van aki úgy születik, h nincs ezeknek a "technikáknak" a tudatában, sőt azt se tudja h ezeknek külön definíciója van, egyszerűen csak ösztönösen alkalmazza őket (macho, rosszfiú tipus). Ezeket lehet tanulni is mint PUA (pick-up artist, csajozóművész) de ez magyarországon nem divat még... Szóval szerintem ne akarj harcolni mert nincs miért. A barátodat meg úgyse fogod tudni megváltoztatni, és ne is akard mert ezért vagy vele. Ha sikerül megváltoztatnod, azzal elveszíted mert kiszeretsz belőle. A nők csak addig vonzódnak egy férfihoz, amíg az domináns érzelmileg....
2010. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Jah és lehet h pont azért ilyen mert téged akar. Szar dolog, de ha nem csinálná ezt (akár direkt csinálja, akár nem) akkor nem tudna megtartani. (mint az expasid: azzal veszített el, h szeretett). Egyébként ezért tudtam h te dobtad...
2010. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

ez eddig rendben van, csak én nem tudok nyugodtan ülni, amíg ő német tanárlánynál van fent (tekintve, hogy velem már kikezdett pár magántanárom, gyerek mellett!)

és utána meg motyog arról, hogy milyen nő.

én szenvedek ettől a macho arctól.

2010. okt. 12. 14:01
 19/33 anonim ***** válasza:
Ezt viszont már bizalom téma, és nem nagyon lehet sztem tanácsot adni... El nem kisérheted gondolom, egyrészt magadat járatnád le a csaj előtt h mennyire féltékeny vagy, másrészt a barátod se engedné ha ilyen típus. Ha meg nem vagy ott, azt csinál amit akar. Bizalom... Ha szerencséd van nem csal meg, ha meg nem, akkor az pech. Max beszéld meg vele h téged ez zavar, és menjem egy férfi tanárhoz...
2010. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

ezt már megbeszéltük! mert ő előtte is lány magántanárnál volt

és mondtam, hogy lehet én meg pasihoz fogok járni....(ő féltékeny típus)

erre ő: ok, keresek másik tanárt

erre jé, megint egy lány, amire annyit mondott, nincsenek férfi nyelvtanárok, mindenhol nők hirdetik magukat

2010. okt. 12. 14:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!