Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy sok-sok éves kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy sok-sok éves kapcsolatban nem működik a szex szakítanátok?

Figyelt kérdés

Egyébként a kapcsolat jó, de a szex egyszerűen már nem működik mindenféle próbálkozás ellenére sem.

Beletörődsz ebbe mert nem ez a legfontosabb? Vagy véget vetsz a kapcsolatnak.


ma 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem törődöm bele mivel még jócskán aktív vagyok és így előbb utóbb... de inkább előbb... elkezdtek vágyat érezni valaki iránt. Ami egyre erősödni fog. Aztán ha kölcsönös akkor hamar lecserélem azt akit nem érdeklek szexuálisan. Mert egy kapcsolat nekem nem arról szól hogy lakótársak vagyunk
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődtem bele, másfél évig bírtam. Hidd el, egy idő után bármilyen őszinte érzelmet tönkrevág, csak a keserűség marad.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül, ebben nincs alku.
ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Már most sz*r a kapcsolat, később még inkább az lenne, főleg ha nincs pozitív változás a próbálkozás ellenére. Úgyhogy én szakítanék.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

El nem tudom képzelni hogy mi az hogy nem működik a szex


Minden szex ugyanolyan

A pali dugja a nőt 10-15 percig és vége

Ezen mi nem tud működni?

Hacsak nem impotens

ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket.


4-es

A kapcsolatunk kicsit sem szar, éppen ez okozza a dilemmámat.


5-ös

Te végtelenül egyszerű vagy, csak ennyi a hozzáfűznivalóm.

ma 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a probléma?
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy egyszerűen képtelen vagyok megkívánni a páromat.

11 éve vagyunk együtt és ez az állapot szépen fokozatosan jött el (eleinte nyilván tökéletes volt ez is), de már 2-3 éve tart.

Persze ettől függetlenül szex az van, leginkább az ő kezdeményezésére. Néha én is megerőltetem magam a kedvéért de soha nem azért mert éppen annyira kívánnám a dolgot :(

ma 10:40
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy a nő vagy a pasi?
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 tudod egyáltalán, hogy mire vágysz igazán az ágyban? Meg mered élni?
ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!