Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 éves kapcsolat, havi 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolat, havi 1 szex, nem javul. Szakítanátok? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nincs magyarázat arra, miért csak ennyi van. Szerinte ez rendben van és én reagálom túl.

Ti hogyan szakítanátok? Nem jó ez a kapcsolat így de mégis fáj.


szept. 26. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Nem egyezik a vérmérsékletetek.


Főleg, hogy “te reagálod túl”. Tehát ez neki nem fontos.

Nincs véletlenül egy mellékág? Mert ez így nem egészséges.


A megcsalás nem megoldás. Kilépnék belőle.

szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

1# +


Nyitnék kifelé mindenképpen, és amint megfelelő partnerre találnék, aki minden (!!!) szempontból, érzelmileg, szellemileg, kulturálisan is megfelel, s adott a kölcsönös vonzalom, akkor kilépnék.


Vannak ilyen “hal” férfiak, nők is.

szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Leültök és elmondod, hogy neked a havi 1 az nagyon kevés, még túl fiatalnak érzed ahhoz, hogy nyugdíjas legyen a szexualitásod. Ha azt mondja márpedig csak ennyi és kész, akkor közlöd vele, hogy rendben, cukimuki vagy de neked ennyi kevés és inkább szakítsunk. Ennyi. Van rá okod, mond meg neki és kész.
szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem biztos,hogy van mellékág. Nekem sincs nagy etvagyam, tök jól elvagyok szex nélkül hetekig is,ha úgy van és eszembe nem jutna máshoz menni szexért.

Nálunk általában heti 1 van,nekem bőven elég,mások már ezt is keveslik,nekünk meg mégis jó így.

Annyi stressz és egyéb dolog éri az embereket a mai világban,hogy nem mindenkinek prioritás annyira a szex,vagy csak az,hogy éppen a másikra koncentráljon.

Nyilván ha ez hosszabb ideje fennáll és téged kérdező zavar és többet igenyelnel,akkor ha nem sikerül megbeszélni, lépj tovább.

Igazából csak azért kommenteltem,mert nem értem,miért gondol itt mindenki csípőből arra,hogy valaki felrejar,ha nem szexel "eleget" a párjával.

Mindenkinek egyéni az elég,ezt meg kéne lassan érteni.

szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Neki rendben van...


Sajnos ha nem egyeznek az igények ezen a téren, akkor nem nagyon van miért erőltetni tovább. :( Keress olyat, akivel azonosak a vágyak.

szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek annyi amennyit le tud - akar szervezni.
szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szakítanék? Hát úgy, hogy elmondom neki, hogy ennyi volt. És mentem.
szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Havi egy szex, az alaphangon is tíz gyerek, tíz év alatt. Az nem is egy rossz eredmény.
szept. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Ennyi idő után jobban kéne kívánni egymást. Kb. 35 éves koromtól éreztem úgy, hogy hetente 2 dugás elég lenne.
szept. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez már játszma, onnantól hogy elhangzik a túlreagálod szó, nyilvánvaló is hogy játszmázik. Semmi magyarázat nélkül hagyd ott, ne kommunikálj vele semmit, mert úgyis csak a játszmája menne tovább, azt meg minek.
szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!