Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudom küldeni úgy hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudom küldeni úgy hogy ne bántsam meg ?

Figyelt kérdés
Együtt élek egy alkoholista emberrel…sajnos most tudatosult bennem hogy ez mekkora probléma . Mármint tudtam hogy az csak szerettem mert olyan jó ember olyan kedves és jószívű .. tehát dolgos, nem bánt meg, minden tökéletes lenne …csak az alkohol rányomja a hatását … épp ezért is olyan nehéz a szakítás ! Látok egy embert egész nap aki kedves és mindent tökéletesen csinál! Majd jön az este és ekkor kapok egy másik embert aki már ittas és az alkohol befolyásolja ( nem durva nyugis, csendes ) csak ugye mégis … az ember egy másik ember lesz ! 46 éves férfi akiről beszélek ! Tudom hogy kellene egy erős dolog tőlem és azt mondani itt a vége ! Ezt már megtettem .. sajnos az alkoholt választotta és vissza engedtem :( most újra felgyűlt bennem ez a dolog és kezd elegem lenne ebből … köszönöm a mellettem álló üzeneteket ! Ne bántsatok tudom hogy rossz döntés volt …
tegnap 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyenek akkor kapnaknészhez ha már mindenük majdnem odaveszett. A nő a ház a munka..

Akkor a legtobbje elkezd gondolkodni es felépiti ujra az egészet es önmagát.


Amig nem járják meg a poklot csak az idavezető utat, addig nem beszámithatók. Mint akik megvannak hipnotizálva.

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. Nem kell megjarni a poklot mindenkinek.. eleg ha valaki meglatja mennyire pusztito hatasa van magara ha hetente tobb alkalommal iszik es reszeg. Az alkoholhoz valo kotodes is sok mindentol fugg.. a dohanyosok sem mind ugyan olyan mertekben fuggoek.
ma 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!