Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha komolyan nem érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha komolyan nem érzem, hogy a barátom a férfi a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtam, hogy kettőnk közül érzelmileg én vagyok a stabilabb, meg én sem azt mondom, hogy a férfiak ne mutassák ki az érzéseiket, de néha ez már kifjezetten irritáló és nem tudom, hogy csak én vagyok mäshogy bekötve.

Szóval egyre többször fordul elő az, pláne ha rossz napja van, hogy az éjszaka közepén írogat, hogy neki most rám lenne szüksége, menjek át hozzá, nélkülem nem tud aludni.

És oké, próbálom felvidítani az ilyen napokon, de nagyon nyűgös szokott lenni és én meg nem tudok tőle ilyenkor elköszönni, hogy már mennék aludni, mert megsértődik.

Ha valami nem úgy sikerül, shogy szerette volna, hozzám jön panaszkodni. Ami oké, nyilván megbeszéljük. De ez nála nem ennyi, hanem sokkal tovább tart. Kb mindig én vagyok a támogató fél, mindig én nyugtatgatom, mindig nekem kell az erősebbnek lenni.

Én már nem is szoktam mesélni a problémáimról.

Ez normális?

Húszas éveink elején vagyunk



ma 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen élete volt/van, mi az oka annak, hogy ilyen?


Egyébként felesleges ebből nemi kérdést csinálni.

ma 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!